Рейтинг WTA. Світоліна знову в трійці, дебют Ястремської в топ-30

Ешлі Барті повернула звання першої ракетки світу

Рейтинг WTA. Світоліна знову в трійці, дебют Ястремської в топ-30
© US Open. Еліна Світоліна
У жінок, на відміну від чоловіків, після Відкритого чемпіонату США з тенісу в першій десятці відбулося багато змін. Наомі Осака не змогла захистити торішню перемогу і опустилася відразу на три позиції, втративши звання першої ракетки світу. Очолила світову класифікацію австралійка Ешлі Барті.
 
Українка Еліна Світоліна завдяки виходу в півфінал піднялася на два рядки і повторила особистий рекорд. Також величезний стрибок зробила канадська тенісистка Б'янка Андреєску, яка після виграшу першого турніру Grand Slam опинилася на п'ятому місці рейтингу WTA.
 
Варто відзначити прогрес китаянки Ван Цян і британки Йоханни Конти, обидві тенісистки наблизилися до першої десятки (11 і 12 позиції), але відстань до десятого місця, на якому розташувалася Белінда Бенчіч, поки ще велика.
 
Топ-10 рейтингу WTA
 
 
Що стосується інших українок, то Даяна Ястремська вперше в кар'єрі увійшла до топ-30 найкращих тенісисток планети, схожу задачу її команда ставила на цей сезон, подивимося як буде в підсумку. Леся Цуренко втратила очки за торішній чвертьфінал і відкотилася на 68-ю позицію. Багато втратили Ангеліна Калініна і Марта Костюк.
 
Зате у нас з'явилася ще одна тенісистка в топ-300, це Марина Чернишова, яка тріумфально виграла 60-тисячник ITF в Хорватії. Також піднялася на 69 позицій і Дар’я Снігур, вона виграла 25-тисячник в Ізраїлі.
 
Українки в топ-300 рейтингу WTA
 
 
У Чемпіонській гонці є п'ять тенісисток, які майже точно зіграють на Підсумковому турнірі WTA. Ще п'ять (можливо, ще хтось) посперечаються за останні три путівки.
 
Чемпіонська гонка
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(18 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.09.2019 09:45
    +2
    В Чемпионской гонке есть пять теннисисток, которые практически наверняка сыграют на Итоговом
    ---------------------
    На счет Серены смело сказано...... 350 очей от 9-го места всего....
    Получается Уильямс со своими 3935 уже практически гарантировала.... А вот у Квитовой с 3836 все очень тревожно))
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.09.2019 20:04
    0
    Наверное, такого ещё не было, чтобы в чемпионской гонке полуфиналистка ТБШ не поднялась выше, а наоборот опустилась ниже.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.09.2019 20:02
    +4
    Lazio, 09.09.2019 17:52
    Чому так мало інфи поо Снігур???
    Чтобы о ней много говорили, ей надо много работать.
    Lazio
    Lazio, 09.09.2019 17:52
    +3
    Чому так мало інфи поо Снігур???
    B0N1K
      B0N1K, 09.09.2019 14:05
    +5
    Евгений Корчагин, 09.09.2019 13:11
    На самом деле шансы у Элины на Итоговый неплохие.Благодаря ЮС Опену она догнала Бертенс,Квитову и Осаку. Все они во второй половине года никакие пока что,да и Бенчич не очень,сетка на ЮС опен помогла сильно.Если Элина в форме то она будет на Итоговом,уверен.
    Якщо вона протягом місяця в Китаї демонструватиме ту ж форму, що й у Нью-Йорку, то з дуже високою ймовірністю поїде на підсумковий. Вона вже цього тижня може піднятись у топ-8, адже з безпосередніх суперниць лише Бертенс гратиме, а Плішкова й так має суттєвий відрив від Еліни
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 09.09.2019 13:11
    +15
    На самом деле шансы у Элины на Итоговый неплохие.Благодаря ЮС Опену она догнала Бертенс,Квитову и Осаку. Все они во второй половине года никакие пока что,да и Бенчич не очень,сетка на ЮС опен помогла сильно.Если Элина в форме то она будет на Итоговом,уверен.
    Natam69
      Natam69, 09.09.2019 13:06
    0
    Пропустила ще Бертенс.
    Natam69
      Natam69, 09.09.2019 13:05
    +2
    У Чжэнчжоу не грає ніхто із жесятки крім Плішкової і Еліни. Якщо б Еліна напряглася і виграла, то значно б покращила шанси на Підсумковий. Але.... чи Еліна таки гратиме? і Чи напряжеться?
    Евгений Корчагин
      Евгений Корчагин, 09.09.2019 13:11
    +15
    На самом деле шансы у Элины на Итоговый неплохие.Благодаря ЮС Опену она догнала Бертенс,Квитову и Осаку. Все они во второй половине года никакие пока что,да и Бенчич не очень,сетка на ЮС опен помогла сильно.Если Элина в форме то она будет на Итоговом,уверен.
    B0N1K
      B0N1K, 09.09.2019 14:05
    +5
    Евгений Корчагин, 09.09.2019 13:11
    На самом деле шансы у Элины на Итоговый неплохие.Благодаря ЮС Опену она догнала Бертенс,Квитову и Осаку. Все они во второй половине года никакие пока что,да и Бенчич не очень,сетка на ЮС опен помогла сильно.Если Элина в форме то она будет на Итоговом,уверен.
    Якщо вона протягом місяця в Китаї демонструватиме ту ж форму, що й у Нью-Йорку, то з дуже високою ймовірністю поїде на підсумковий. Вона вже цього тижня може піднятись у топ-8, адже з безпосередніх суперниць лише Бертенс гратиме, а Плішкова й так має суттєвий відрив від Еліни
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.09.2019 20:02
    +4
    Lazio, 09.09.2019 17:52
    Чому так мало інфи поо Снігур???
    Чтобы о ней много говорили, ей надо много работать.
    Lazio
    Lazio, 09.09.2019 17:52
    +3
    Чому так мало інфи поо Снігур???
    sv_2000
    online
      sv_2000, 10.09.2019 09:45
    +2
    В Чемпионской гонке есть пять теннисисток, которые практически наверняка сыграют на Итоговом
    ---------------------
    На счет Серены смело сказано...... 350 очей от 9-го места всего....
    Получается Уильямс со своими 3935 уже практически гарантировала.... А вот у Квитовой с 3836 все очень тревожно))
    Natam69
      Natam69, 09.09.2019 13:05
    +2
    У Чжэнчжоу не грає ніхто із жесятки крім Плішкової і Еліни. Якщо б Еліна напряглася і виграла, то значно б покращила шанси на Підсумковий. Але.... чи Еліна таки гратиме? і Чи напряжеться?
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.09.2019 20:04
    0
    Наверное, такого ещё не было, чтобы в чемпионской гонке полуфиналистка ТБШ не поднялась выше, а наоборот опустилась ниже.
    Natam69
      Natam69, 09.09.2019 13:06
    0
    Пропустила ще Бертенс.