Як наші гімнасти на етапі Світового Кубку в Сомбатхеї виступили

Українські гімнасти здобули 9 нагород на змаганнях в Угорщині

Як наші гімнасти на етапі Світового Кубку в Сомбатхеї виступили
© Facebook. Олег Верняєв
З 7-го по 8-е вересня в угорському місті Сомбатхей відбулися фінали чергового етапу Світового Кубка виклику «Hun Challenge World Cup - Torna Világkupa», де були розіграні медалі в окремих видах багатоборства серед чоловіків і жінок.
 
Всього українським гімнастам вдалося виграти дев'ять медалей. Олег Верняєв став переможцем на брусах, другим у вільних вправах та на коні. Ігор Радівілов став найкращим на кільцях. Петро Пахнюк взяв бронзу у вільних вправах, срібло на брусах і поперечині. Дві бронзові медалі в опорному стрибку і у вільних вправах виграла Ангеліна Радівілова.
 
День перший
Опорний стрибок (дівчата)
 
Перемогу здобула представниця Азербайджану Марина Некрасова - 14,183, на другому місці словенка Тея Белак - 14,166. Бронза у Ангеліни Радівілової - 13,916.

Вільні вправи (чоловіки)

У фіналі Олег ускладнив свою комбінацію в порівнянні з кваліфікацією і з оцінкою 14,300 (6,1) довго тримався в лідерах, до виступу Артема Долгопята із Ізраїлю, який отримав 14,866 (6,4) бала. На третьому місці ще один представник України Петро Пахнюк з оцінкою 14,233 (5,7) бала.
 
Відео виступу Петра Пахнюка:

Відео виступу Олега Верняєва:

Різновисокі бруса

Це єдиний фінал на турнірі, в якому не було українського представництва. Перемогу несподівано здобула гімнастка з Південної Африки - Кейтлін Рускрантс.
 
Кінь-махи
 
Як і на вільних вправах, Олег у фіналі додав у складності і трохи поліпшив загальну оцінку в порівнянні з кваліфікацією, з сумою 14,766 при базі 6,5 він став другим.

Петро Пахнюк також досить добре виконав свою комбінацію, але зупинився за крок від п'єдесталу, отримавши оцінку 14,400 (6,2), він став 4-м. Перемогу здобув британець Нейтон Джошуа з оцінкою 14,800.

Кільця

У цьому фіналі золоту медаль виграв Ігор Радівілов з оцінкою 14,733 (6,3). Всю комбінацію він виконав досить чисто, єдиною помітною помаркою був великий крок на приземленні після зіскоку, але це не завадило йому здобути перемогу.

На другому місці представник Єгипту Алі Захран - 14,700 (6,2), на третьому Вінсент Хук з Австрії з оцінкою 14,566 (5,9). У цьому фіналі також брав участь і Олег Верняєв, він додав в базі, але помилка на приземленні йому не дозволила цього разу опинитися на п'єдесталі, за свій виступ він отримав 14,200 при базі 6,0 (5-е місце).
 
День другий
 
Опорний стрибок (чоловіки)
 
Уже традиційно в цьому фіналі очікувалося гарний виступ від Ігоря Радівілова, але в цей день виконати обидва стрибка добре не вдалося. Він допустив падіння на новому першому стрибку зі складністю в 6 балів і була помітна помилка на приземленні при виконанні другого (база 5,6), в результаті із середньою оцінкою 14,133 він став 5-м. Олег Верняєв виконував обидва стрибка вартістю 5,6. Перший виконав добре, отримавши 9,1 бала за виконання, а ось на другому зробив багато кроків і вийшов за коридор на приземленні і залишився за крок від медалі  - на 4-му місці з оцінкою 14,200. Перемогу здобув представник Японії Хіденобу Янекура, набравши 15,049 бала.
 
Колода
 
Тут Україну представляла Валерія Осипова. Складність комбінації дозволяла їй розраховувати на медаль, але вона припустилася падіння на маховому сальто з поворотом і стала 5-ю з оцінкою 11,466 (5,2). Перемогу здобула Ноемі Макра, яка отримала 13,200 бала при базі 5,0. На другому місці представниця Словенії Тея Белак - 12,466 (4,4), на третьому - канадка Емма Спенс з оцінкою 12,433 (5,0).
 
Паралельні бруси
 
У цьому виді основна боротьба велася між Петром Пахнюком і Олегом Верняєвим. Показали комбінації складніші, ніж в кваліфікації, обидва досить якісно їх виконали. В результаті ще одне золото у Олега - 15,200 (6,7), срібло у Петра - 15,066 (6,5). На третьому місці болгарський гімнаст Йордан Александров.
 
Відео виступу Петра Пахнюка:

Відео виступу Олега Верняєва:

Вільні вправи (дівчата)

Ангеліна Радівілова в цьому виді продемонструвала найскладнішу комбінацію серед усіх учасниць фіналу, але припустилась помітних помарок при виконанні та посіла лише третє місце з оцінкою 12,833 (5,3). На першому місці Марина Гонсалес з Іспанії - 12,866 (4,8), на другому - британка Емілі Томас з оцінкою 12,833 при базі 4,9.

Поперечина

Завершував ці змагання своїм підходом до турніка Петро Пахнюк, який дуже чисто виконав свою вправу. Отримавши 13,933 (5,3) бали, він став срібним призером в цьому виді. Перемогу здобув господар помосту Давид Вечерніш - 13,966 (5,8), на третьому місці Олександр Мякінін із Ізраїлю з оцінкою 13,766 (5,9).

Наступний етап проходитиме з 14-го по 15-е вересня в Парижі, де виступить інша частина основної команди: Анастасія Бачинська, Діана Варінська, Владислав Гріко, Євген Юденков та Максим Василенко.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
Ви не авторизовані.
Якщо ви хочете залишати коментарі, будь ласка, авторизуйтесь.
Якщо ви не маєте облікового запису, ви повинні зареєструватися.
Продовжуючи переглядати SPORT.UA, Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності