Команда під керівництвом Манчіні виграла всі шість матчів у групі

3557
0
twitter.com/vivo_azzurro
У центральному матчі дня групи J в Тампере збірна Італії здобула мінімальну перемогу над командою Фінляндії з рахунком 2: 1. Таким чином після шести турів підопічні Манчіні набрали максимальну кількість очок і практично гарантували собі путівку на Євро.

Основні події в матчі розгорнулися після перерви. Гості тільки на 59-й хвилині зуміли втілити в забитий м'яч свою велику територіальну й ігрову перевагу, коли після навісу К'єзи точно головою пробив Іммобіле. На 71-й хвилині грубо помилився у своєму штрафному Сенсі, збивши Пуккі, після чого сам постраждалий реалізував пенальті. Однак, італійці все ж вирвали перемогу, причому вирішальний гол Жоржиньо також провів з пенальті, призначений за гру рукою Вяйсанена в своїй штрафній.