06.09.2019, FT   ТВ-трансляція: 

Група C. Білорусь вирвала перемогу у Естонії на останніх хвилинах

Гості забили вирішальний м'яч у компенсований час

Група C. Білорусь вирвала перемогу у Естонії на останніх хвилинах
© Twitter
У п'ятницю, 6 вересня, в рамках відбіркового турніру чемпіонату Європи-2020 відбувся матч групи С. Білорусь вирвала перемогу у Естонії на останніх хвилинах. Гості зусиллями Скавиша забили вирішальний гол у компенсований час. Білорусь отримала першу перемогу в п'яти матчах відбіркового циклу, а у Естонії залишився нуль в графі набраних очок.
 
Кваліфікація Євро-2020
 
Група C. 6 вересня, Таллінн (Естонія)
 
Естонія  Білорусь  1:2
 
Голи: Сорга, 54 – Наумов, 48, Скавиш, 90+2.
 
Естонія: Лепметс, Клаван, Теністе, Тамм, Метс, Пикк, Васильєв (Дмитрієв, 77), Кяйт, Зеньов, Ойямаа (Синявський, 86), Сорга (Саппінен, 83).
 
Білорусь: Гутор, Політевич, Матвейчік, Поляков, Наумов, Стасевич, Драгун, Яблонський, Маєвський, Ковальов (Скавиш, 77), Сігневич (Бахар, 64).
 
Попередження: Наумов, 66. Бахар, 66.
 
Суддя: Дюр'є (Люксембург).
 
Турнірні таблиці групового раунду
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 06.09.2019 23:01
    -2
    ternow, 06.09.2019 22:54
    Кто бы говорил: фашистская Украина
    Ну пока еще нет, но если не снесем черта Зеленского, скорее всего будем.(((
    ternow
      ternow, 06.09.2019 22:54
    0
    Serhiy (Миколаїв), 06.09.2019 22:32
    наверное к тому что фашистская белоруссия союзник фашистской россии.
    Кто бы говорил: фашистская Украина
    Serhiy (Миколаїв)
    online
      Serhiy (Миколаїв), 06.09.2019 22:32
    -3
    ternow, 06.09.2019 21:56
    У вас с мозгами все в порядке? Причем здесь подпуйловник до футбола?))
    наверное к тому что фашистская белоруссия союзник фашистской россии.
    ternow
      ternow, 06.09.2019 21:56
    0
    common_sense, 06.09.2019 21:46
    я им Гриба никогда не прощу
    У вас с мозгами все в порядке? Причем здесь подпуйловник до футбола?))
    common_sense
      common_sense, 06.09.2019 21:46
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    я им Гриба никогда не прощу
    common_sense
      common_sense, 06.09.2019 21:40
    -1
    Коментар згорнуто. Показати
    да юг с ним с подпуйловниками
    ternow
      ternow, 06.09.2019 20:55
    -2
    Ну хоть эстонцам еще не проигрывают!)))
    ternow
      ternow, 06.09.2019 22:54
    0
    Serhiy (Миколаїв), 06.09.2019 22:32
    наверное к тому что фашистская белоруссия союзник фашистской россии.
    Кто бы говорил: фашистская Украина
    ternow
      ternow, 06.09.2019 21:56
    0
    common_sense, 06.09.2019 21:46
    я им Гриба никогда не прощу
    У вас с мозгами все в порядке? Причем здесь подпуйловник до футбола?))