Вірменія в меншості програла Італії у відборі Євро-2020

«Скуадра Адзурра» здобула п'яту перемогу в п'яти поєдинках

6019
3
Збірна Вірменії вдома програла італійцям у матчі 5-го туру відбору на Євро-2020. Хоча господарі відкрили рахунок досить швидко - на 11-й хвилині. Їм вдалася контратака, Барсегян протягнув м'яч зі своєї половини поля і віддав пас на хід Карапетяну. А той з лінії штрафного пробив у дальній кут - 1:0!

Італійці відразу захопили ініціативу і незабаром зрівняли рахунок. Емерсон навісив з флангу, а Белотті, забутий опікунами, з лінії воротарського вколотив м'яч під поперечину - 1:1. Завдання італійців полегшилося в компенсований до першого тайму час, коли за другу жовту картку був вилучений автор першого м'яча.

Друга половина зустрічі пройшла під диктовку «Скуадри Адзурри». Збірна Вірменії в основному контратакувала, і часом досить гостро. Але відсутність одного гравця в результаті позначилося: гості дотиснули суперника. Протягом трьох хвилин вони забили двічі. Спершу Пеллегріні головою елегантно підрізав м'яч у кут після навісу Бонуччі. І тут же Белотті оформив дубль, з розвороту вразивши ближній, «воротарський» кут воріт - 1:3.

Відзначимо, що Белотті крім дубля забив ще два голи, але обидва з офсайду, а також перевірив на міцність каркас воріт. Зрозуміло, у всієї вірменської збірної і близько не було такої кількості моментів, які створили партнери для Белотті!

1:3 - Вірменія з 6-ма очками залишається на 3-му рядку таблиці. 8 вересня її чекає зустріч з боснійцями. Збірна Італії здобула 5-ту перемогу в п'яти матчах (і 9-ю поспіль з урахуванням минулої кваліфікації на Євро!) та лідирує в своїй групі. У неділю на неї чекає зустріч в гостях з Фінляндією.

Чемпіонат Європи-2020 року, кваліфікація. Група J. 5-й тур.

Вірменія - Італія - ​​1:3

Олександр Карапетян (11) - Андреа Белотті (28; 80), Лоренцо Пеллегріні (77).