Товариський матч пройшов в Києві на полі спорткомплексу «Святошин»

28386
13
Кадр з трансляції
У четвер, 5 вересня, в Києві на полі спорткомплексу «Святошин» у товариському матчі зустрічалися донецький «Шахтар» та ковалівський «Колос». Гра завершилася внічию з рахунком 1:1. На 42-й хвилині Тете не реалізував пенальті. Обидва голи були забиті в другому таймі.

За донецький клуб дебютував півзахисник Євген Коноплянка, який відіграв перший тайм, а в перерві був замінений.

Товариський матч

5 вересня, Київ, спорткомплекс «Святошин»

«Шахтар» (Донецьк) – «Колос» (Ковалівка) – 1:1

Голи: Муравський, 85  Лисенко, 52.

Нереалізований пенальті: Тете, 42.

Вилучення: Семеніхін, 51.

«Шахтар»: Шевченко, Додо (Шушко, 59), Бутко, Семеніхін (Муравський, 53), Сіпріано, Маркос, Криськів (Приходько, 69), Бондаренко (Кобилянський, 69), Тете (Холод, 69), Коноплянка (Очеретько, 46), Борячук. Запас: Турбаєвський, Кемкін.

«Колос»: Сітало, Зозуля (гравець на перегляді, 46), Максименко (Задоя, 46), Рябов (Парамонов, 46), Мігунов (Чорноморець, 46), Мілько (Оріховський, 46), Кизилатеш (Поздеєв, 46), Костишин (Сорокін, 46), Ільїн (Шамич, 31, Морозко, 46, Гида, 76), Нехтій (Волков, 46, Хучбаров, 76), Кожушко (Лисенко, 46).

Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)