Фан-тур. Лугано - Динамо. Вболіватимемо за Динамо Київ в Швейцарії

Sport.ua запрошує на матч Ліги Європи

Фан-тур. Лугано - Динамо. Вболіватимемо за Динамо Київ в Швейцарії
В останню п'ятницю серпня київське «Динамо» дізналося суперників по груповому етапу Ліги Європи, який стартує вже 19 вересня. Цієї осені уболівальників біло-блакитних чекають вояжі до Швейцарії, Данії і Швеції!
 
Sport.ua і клуб любителів подорожей починає прийом заявок на виїзні матчі столичного клубу!
 
У другому турі, 3 жовтня, «Динамо» Київ на виїзді зіграє зі швейцарським «Лугано». Поїхали!
 
Дати туру: 2-4 жовтня.
 
2.10. Старт туру, традиційно, в одному зі столичних аеропортів. Цього разу ми транзитом через Німеччину плавно перемістимся в місто Санкт-Галлен, який розташувався на висоті 700 метрів над рівнем моря. Можна тільки уявити, який чистоти там повітря! Нас чекає вечірній рейс і затримане поселення в готель.
 
3.10. MatchDay! Гра нас чекає ввечері, а поки прогуляємося по симпатичному місту, відомому своїм монастирем св. Галла.
 
А за півгодини їзди знаходиться Боденське озеро, яке розташоване на кордоні трьох держав!
 
4.10. Після матчу відсипаємося і рухаємось до Німеччини, в Меммінген. А Німеччина на початку жовтня це що? Правильно! Октоберфест!
 
Літак у нас ввечері, тому, чому б і не спробувати місцевого святкового пива? Строго 18+! У ці дні проходять заключні дні всесвітньовідомого фестивалю, і немає сумнівів, що баварці порадують нас своїми напоями!
 
Повернення до Києва о 23:35.
 
Вартість туру: 550 * євро
* Вартість може змінюватися в залежності від цін на авіаквитки
 
Можлива оплата частинами! Перший внесок - 200 євро.
 
КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!
 
У вартість включено: прямий авіапереліт з Києва та назад (з ручною поклажею), проживання в готелі в Санкт-Галлені (двомісні номери, сніданок включений), автобусний переїзд з Німеччини до Швейцарії і назад, супровід організатора.
 
Додатково оплачується: квиток на матч (від 20 євро), трансфери з / в аеропорт (близько 10 євро).
 
 
 
 
Заявки відправляйте на tour@sport.ua або за телефоном +380979618020
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей
    online
      Андрей , 06.09.2019 16:22
    0
    Ваня, 05.09.2019 19:03
    Андрюша іди кури, це якраз новина спортивна, а якщо ти все купуєш лише в OLX, так тобі цей тур явно не світить.
    Если для тебя, Ванюша, коммерческий типа-"фан-тур" - это действительно спортивная новость, это печально... Сходи ещё про 1х-бэт почитай тогда, и про Космолоты с фриспинами. Лучше б уж "на OLX покупал" )))
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.09.2019 19:33
    +1
    Владислав Антонов, 05.09.2019 19:18
    Деньги придут и уйдут, а впечатления - останутся на всю жизнь. Пусть даже не от футбола, а от одной из красивейших стран Европы...
    за впечатлениями можно и нужно ехать просто так, а не в фан-тур.
    на большее время. + гарантированно, что отщепенцы в бело-синей форме эти впечатления не испортят
    Ваня
      Ваня, 05.09.2019 19:29
    0
    Анатолій Чорнобук, 05.09.2019 19:27
    Яка нах..й Швейцарія??? Це реклама туру для бл...й Павєлка.
    Ти дибіл? До чого Паделко до ДК? Вони навпаки між собою воюють, ось як буде тур про ШД ось тоді твій пост буде доречний.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.09.2019 19:27
    -2
    Яка нах..й Швейцарія??? Це реклама туру для бл...й Павєлка.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.09.2019 19:24
    0
    Муґунот Уух, 05.09.2019 11:33
    Потратить 550 евро чтобы услышать извинения нв фоне Альп?..
    Краще би не грали в групі. Черговий фізрук.
    Владислав Антонов
      Владислав Антонов, 05.09.2019 19:18
    +1
    vismut58, 05.09.2019 19:02
    Стоимость тура = 10 пенсий. Однозначный ответ
    Деньги придут и уйдут, а впечатления - останутся на всю жизнь. Пусть даже не от футбола, а от одной из красивейших стран Европы...
    Ваня
      Ваня, 05.09.2019 19:06
    -2
    vismut58, 05.09.2019 19:01
    Ответку играем в Луганске
    Пусть приезжают...
    Ну там буде, надіюсь, грати Зоря, а до чого тут ДК? Не пий, а то козликом станеш.
    Ваня
      Ваня, 05.09.2019 19:05
    0
    Муґунот Уух, 05.09.2019 18:48
    іди на**й. тещі своїй розказуватимеш, що треба і що не треба
    Я тебе не посилав, і до чого тут моя теща? Ти її даже не знаєш.
    Ваня
      Ваня, 05.09.2019 19:03
    -1
    Андрей , 05.09.2019 17:29
    Ну так и реклама тут нахер не нужна, для этого есть OLX. А это сайт спортивных новостей.
    Андрюша іди кури, це якраз новина спортивна, а якщо ти все купуєш лише в OLX, так тобі цей тур явно не світить.
    vismut58
      vismut58, 05.09.2019 19:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Стоимость тура = 10 пенсий. Однозначный ответ
    vismut58
      vismut58, 05.09.2019 19:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ответку играем в Луганске
    Пусть приезжают...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.09.2019 18:48
    0
    Ваня, 05.09.2019 12:17
    Тебе ніхто не заставляє, не хочеш і не треба, а срати тут не треба, для цього є туалет.
    іди на**й. тещі своїй розказуватимеш, що треба і що не треба
    Андрей
    online
      Андрей , 05.09.2019 17:29
    0
    Ваня, 05.09.2019 12:17
    Тебе ніхто не заставляє, не хочеш і не треба, а срати тут не треба, для цього є туалет.
    Ну так и реклама тут нахер не нужна, для этого есть OLX. А это сайт спортивных новостей.
    Ваня
      Ваня, 05.09.2019 12:17
    -3
    Тебе ніхто не заставляє, не хочеш і не треба, а срати тут не треба, для цього є туалет.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.09.2019 11:33
    +6
    Потратить 550 евро чтобы услышать извинения нв фоне Альп?..
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.09.2019 11:33
    +6
    Потратить 550 евро чтобы услышать извинения нв фоне Альп?..
    vismut58
      vismut58, 05.09.2019 19:01
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    Ответку играем в Луганске
    Пусть приезжают...
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.09.2019 19:33
    +1
    Владислав Антонов, 05.09.2019 19:18
    Деньги придут и уйдут, а впечатления - останутся на всю жизнь. Пусть даже не от футбола, а от одной из красивейших стран Европы...
    за впечатлениями можно и нужно ехать просто так, а не в фан-тур.
    на большее время. + гарантированно, что отщепенцы в бело-синей форме эти впечатления не испортят
    Владислав Антонов
    online
      Владислав Антонов, 05.09.2019 19:18
    +1
    vismut58, 05.09.2019 19:02
    Стоимость тура = 10 пенсий. Однозначный ответ
    Деньги придут и уйдут, а впечатления - останутся на всю жизнь. Пусть даже не от футбола, а от одной из красивейших стран Европы...
    vismut58
      vismut58, 05.09.2019 19:02
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Стоимость тура = 10 пенсий. Однозначный ответ
    Андрей
    online
      Андрей , 06.09.2019 16:22
    0
    Ваня, 05.09.2019 19:03
    Андрюша іди кури, це якраз новина спортивна, а якщо ти все купуєш лише в OLX, так тобі цей тур явно не світить.
    Если для тебя, Ванюша, коммерческий типа-"фан-тур" - это действительно спортивная новость, это печально... Сходи ещё про 1х-бэт почитай тогда, и про Космолоты с фриспинами. Лучше б уж "на OLX покупал" )))
    Ваня
      Ваня, 05.09.2019 19:29
    0
    Анатолій Чорнобук, 05.09.2019 19:27
    Яка нах..й Швейцарія??? Це реклама туру для бл...й Павєлка.
    Ти дибіл? До чого Паделко до ДК? Вони навпаки між собою воюють, ось як буде тур про ШД ось тоді твій пост буде доречний.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 05.09.2019 19:24
    0
    Муґунот Уух, 05.09.2019 11:33
    Потратить 550 евро чтобы услышать извинения нв фоне Альп?..
    Краще би не грали в групі. Черговий фізрук.
    Ваня
      Ваня, 05.09.2019 19:05
    0
    Муґунот Уух, 05.09.2019 18:48
    іди на**й. тещі своїй розказуватимеш, що треба і що не треба
    Я тебе не посилав, і до чого тут моя теща? Ти її даже не знаєш.
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 05.09.2019 18:48
    0
    Ваня, 05.09.2019 12:17
    Тебе ніхто не заставляє, не хочеш і не треба, а срати тут не треба, для цього є туалет.
    іди на**й. тещі своїй розказуватимеш, що треба і що не треба
    Андрей
    online
      Андрей , 05.09.2019 17:29
    0
    Ваня, 05.09.2019 12:17
    Тебе ніхто не заставляє, не хочеш і не треба, а срати тут не треба, для цього є туалет.