На чемпіонаті Європи з волейболу зіграні матчі 1/4 фіналу

До півфіналу пробилися волейболістки Сербії, Туреччини, Італії та Польщі

4526
1
CEV
У турецькій Анкарі та польському місті Лодзь відбулись чвертьфінали жіночого чемпіонату Європи з волейболу.

Першими з'ясовували стосунки в Анкарі збірні Сербії та Болгарії. З рахунком 3:0 перемогу святкували волейболістки Сербії. З таким же результатом Туреччина завдала поразки Нідерландам.

В поєдинку збірних Італії та Росії перший сет взяли росіянки 27:25. Однак потім їх суперниці заграли сильніше і переломили ситуацію в свою користь, вигравши матч 3:1.

І, нарешті, в заключній зустрічі 1/4 фіналу в Лодзі грали збірні Польщі та Німеччини. Для виявлення переможця тут знадобилося п'ять партій. З рахунком 3:2 виграли господарі майданчика.

Футбол | 25 квітня 2024, 00:05 25

Іриски обіграли Клоппа та Ко 2:0, Миколенко травмувався, Ман Юнайтед виграв у Шеффілда