Кіченок/Остапенко - Доулхайд/Кінг. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію матчу 1/4 фіналу парного розряду US Open

Кіченок/Остапенко - Доулхайд/Кінг. LIVE трансляція
У середу, 4 вересня, на корти Відкритого чемпіонату США з тенісу вийде Людмила Кіченок.
 
Люда продовжить змагання в парному розряді третім запуском на корті імені Луї Армстронга. У дуеті з Оленою Остапенко українка в 1/4 фіналу змагатиметься проти американської пари Керолайн Доулхайд / Ваня Кінг. Орієнтовний час початку матчу - 22:35 за Києвом.
 
Кіченок/Остапенко - Доулхайд/Кінг
 
 
Плеєр з відеотрансляцією буде доданий ближче до початку матчу.
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Alehandro
    online
      Alehandro, 04.09.2019 23:39
    +2
    samird, 04.09.2019 23:38
    Да Люда тоже прилично плужит.
    Они друг друга нашли. Отличная пара)
    dydyyura
      dydyyura, 04.09.2019 23:38
    +2
    Киченок так бестолково отыграла тай брек
    samird
      samird, 04.09.2019 23:38
    +2
    Stanislav Matusevych, 04.09.2019 23:07
    Остапенко у своєму репертуарі. Недарма я ставлюся до неї, м'яко кажучи, однозначно.
    Да Люда тоже прилично плужит.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.09.2019 23:07
    +3
    Остапенко у своєму репертуарі. Недарма я ставлюся до неї, м'яко кажучи, однозначно.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 04.09.2019 22:47
    +1
    Алёна кашу не поела?) Шо за подача? какая-то пародия
    vitaha33
    online
      vitaha33, 04.09.2019 18:34
    +1
    Мають шанси на титул, в Кіченок стабільність, в Остапенко сила, непогана смєсь...
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.09.2019 23:07
    +3
    Остапенко у своєму репертуарі. Недарма я ставлюся до неї, м'яко кажучи, однозначно.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 04.09.2019 23:39
    +2
    samird, 04.09.2019 23:38
    Да Люда тоже прилично плужит.
    Они друг друга нашли. Отличная пара)
    dydyyura
      dydyyura, 04.09.2019 23:38
    +2
    Киченок так бестолково отыграла тай брек
    samird
    online
      samird, 04.09.2019 23:38
    +2
    Stanislav Matusevych, 04.09.2019 23:07
    Остапенко у своєму репертуарі. Недарма я ставлюся до неї, м'яко кажучи, однозначно.
    Да Люда тоже прилично плужит.
    Alehandro
    online
      Alehandro, 04.09.2019 22:47
    +1
    Алёна кашу не поела?) Шо за подача? какая-то пародия
    vitaha33
    online