Світоліна - в півфіналі US Open!

Другий поспіль півфінал турнірів Grand Slam для першої ракетки України. Фантастика!

Світоліна - в півфіналі US Open!
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
Найкраща українська тенісистка Еліна Світоліна (№5 WTA) оформила вихід в півфінал відкритого чемпіонату США з тенісу.
 
У матчі 1/4 фіналу 24-річна українка в двох сетах обіграла британку Йоханну Конту (№16 WTA).
 
US Open. Чвертьфінал
Еліна Світоліна (Україна) - Йоханна Конта (Великобританія) - 6:4, 6:4
 
Дівчата розпочали матч в 12:00 за місцевим часом, тому з кожною хвилиною на корті в прямому сенсі ставало все гарячіше. Невелика частина арени була накрита тінню і це трохи допомагало тенісистці, яка перебувала в цій оазі прохолоди. Конта в перших геймах показала високий рівень тенісу, але Світоліна тримала удар і їй вдалося призупинити стартовий натиск британки. Подавала Еліна не так феєрично, як в попередньому матчі, але ментально була такою ж сильною, як і в інших зустрічах на турнірі. Саме в цьому була її головна перевага перед Йоханною.
 
Першою зробила брейк в матчі українка. У шостому геймі вона зачепилася на більше-менше і з другої спроби заволоділа перевагою в партії. Але британка відразу ж відновила статус-кво, зрівнявшись на трьох. І ось тут зіграла залізна воля Світоліної: вона відмінно відіграла на прийомі, ще раз повела в рахунку і відіграла брейкпоінт на своїй подачі. Велика частина роботи в першому сеті була зроблена і Еліна з другого сетбола оформила перемогу в партії.
 
 
Що стосується технічної складової, то Світоліна намагалася грати більш гостро, ніж зазвичай, не дозволяючи британці домінувати з перших ударів в розіграшах. Українка практично не помилялася в простих ситуаціях (крім гри біля сітки), а також перманентно навантажувала бекхенд суперниці, який істотно поступався її фантастичному за точністю форхенду.
 
Сценарій другої партії був схожий. Основна боротьба знову розгорнулася з п'ятого по сьомий гейми. І знову Світоліна зробила 2 брейки проти одного у Конти. Британка попливла і була максимально близькою до поразки в дев'ятому геймі. Але Еліна через хвилювання за результат кілька разів помилилася і дозволила Йоханні продовжити матч ще на один гейм.
 
Але сумнівів у перемозі українки, як і в попередньому матчі, знову майже не було. Еліна спокійно вийшла подавати на матч, після одного з розіграшів в стилі Жерара Піке завела досить пасивну місцеву публіку і впевнено виграла цей важкий матч. Рахунок мало чим відрізняється від поєдинку з Кіз, але сьогодні було набагато складніше. Тим приємніше усвідомлювати, що наша перша ракетка здатна на подібні подвиги. Далі, швидше за все, Серена, але думати про це поки не будемо.
 
 
Відзначимо, що Світоліна знову оновлює національні рекорди українського тенісу, ставши першою представницею нашої країни, яка зіграє в півфіналі Відкритого чемпіонату США з тенісу.
 
З понеділка Світоліна підніметься на третє місце в світовому рейтингу, повторивши особистий рекорд. У разі перемоги на турнірі вона буде другою. У чемпіонській гонці Еліна тимчасово сьома, але супротивниці не дрімають і мають «матч в запасі».
 
В 1/2 фіналу Світоліна зіграє проти Серени Вільямс (№8 WTA).
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Natam69
      Natam69, 04.09.2019 12:56
    0
    А я хочу, щоб було як з Халеп. Світоліна зараз грає на рівні Халеп Уімблдону. А Серена не дуже грає з тими, що тягне, що може. Тому хочу повторення "кінг конг" - Халеп.
    svitvv76
      svitvv76, 04.09.2019 11:15
    -3
    Думаю для Свитолиной это предел, полуфинал. Серену она не пройдет. Мое мнение.
    Саня Бах
      Саня Бах, 04.09.2019 09:14
    0
    Xron7777, 03.09.2019 22:52
    Може для когось це буде відкриттям,але у Львові проживае багато росіян.і російсько-мовних багато.любим Україну і Росію однаково.
    У Львовi на Кульпаркiвськiй твiй заклад, зроби собi там ЕМЕРТЕ голови або головки. Олень, ПНХ разом зi своею росiею !
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 04.09.2019 08:07
    +4
    Цікавий буде півфінал. Це здається, перша зустріч Еліни з Вільяма після ОІ, коли з кіборгом діялося щось незрозуміле. Тепер американка явно в кращій фізичній формі. Світоліна теж у найкращій формі за останні 1,5-2 роки - зарубав буде злосною (сподіваюся). Чи зможе наша тенісистка "заганяти" підстаркувату кобилицю та вийти у свій перший фінал турнірів ВШ? Вболіваємо за Еліну! Вибити саму Вільямс молодшу на переповненій арені (а що вона такою буде не сумніваюся) в США на US Open - я хочу це бачити!!!
    Kantemirov
      Kantemirov, 04.09.2019 07:59
    +2
    Серена-тест на те чи готова Еліна бути "царем гори" в жіночому тенісі.
    captain2009
      captain2009, 04.09.2019 04:56
    0
    Stanislav Matusevych, 04.09.2019 03:07
    Як і очікувалося, в півфіналі грати з Сереною. Китаянка була абсолютно не готовою до матчу, і за другий сет спромоглася набрати усього 4 очки. Її антирекорд по вінерсах перевершити взагалі неможливо, бо за всю гру їх виявилося аж 0 (нуль).
    Серена набрала дуже серйозної форми, і Еліні з нею буде неймовірно важко.
    Матч з китанкою був договірняк 100%, у Ван потрібно забрати призові ))) (сарказм, якщо що)
    Vladdal
      Vladdal, 04.09.2019 03:24
    +1
    Stanislav Matusevych, 04.09.2019 03:07
    Як і очікувалося, в півфіналі грати з Сереною. Китаянка була абсолютно не готовою до матчу, і за другий сет спромоглася набрати усього 4 очки. Її антирекорд по вінерсах перевершити взагалі неможливо, бо за всю гру їх виявилося аж 0 (нуль).
    Серена набрала дуже серйозної форми, і Еліні з нею буде неймовірно важко.
    Уверен, и Серене будет нелегко.
    К стати, старшая Уильямс тоже выиграла у другой китаянки, отдав всего один гейм.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 04.09.2019 03:07
    +8
    Як і очікувалося, в півфіналі грати з Сереною. Китаянка була абсолютно не готовою до матчу, і за другий сет спромоглася набрати усього 4 очки. Її антирекорд по вінерсах перевершити взагалі неможливо, бо за всю гру їх виявилося аж 0 (нуль).
    Серена набрала дуже серйозної форми, і Еліні з нею буде неймовірно важко.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 04.09.2019 02:52
    +1
    Серена просто уничтожает китаянку, так что бороться придется с ней,. Но врядли кто то сомневался
    VITASS
      VITASS, 04.09.2019 01:25
    +4
    Xron7777, 03.09.2019 22:59
    Згідний.русский это диагноз.больше не буду.но русские есть хорошие.
    гарний руський: ....... руський. замість точок впиши потрібне. "ви мені ісчо за Севастополь ответіте (с) "
    по грі: Еля сьогодні, на мій погляд, виграла ногами. Просто літала над кортом і тягнула все. враження неперевершені - Я бачу її володаркою шлему і намбеван у світі!
    Вітаю панове: наша Еля повернулася!!
    serg
      serg, 04.09.2019 00:24
    +4
    VoOne1983, 04.09.2019 00:19
    Серена Вільямс в фіналі ЮСО 2018 посварилась з суддею на вишці. Той їй дав попередження за підказку тренера. А Серена розкричалась що підказки не було. І сказала судді «Ти назвав мене обманщицею, а я мати (чи в мене є донька) і я не обманюю. Звідси і пішло Яжемать.
    ааааааа, все понятно. Дякую за пояснення
    VoOne1983
      VoOne1983, 04.09.2019 00:19
    +7
    serg, 04.09.2019 00:06
    растолкуйте, плиз, откуда пошла эта фраза про теннисистку с клеймом ЯЖЕМАТЬ, я что-то пропустил?
    Серена Вільямс в фіналі ЮСО 2018 посварилась з суддею на вишці. Той їй дав попередження за підказку тренера. А Серена розкричалась що підказки не було. І сказала судді «Ти назвав мене обманщицею, а я мати (чи в мене є донька) і я не обманюю. Звідси і пішло Яжемать.
    serg
      serg, 04.09.2019 00:06
    0
    movkli, 03.09.2019 23:46
    дальше, скорее всего, #ЯЖЕМАТЬ, но шансы с таким теннисом есть, особенно, если второй четвертьфинал затянется... с Победой Элина!!!
    растолкуйте, плиз, откуда пошла эта фраза про теннисистку с клеймом ЯЖЕМАТЬ, я что-то пропустил?
    movkli
    online
      movkli, 03.09.2019 23:46
    +4
    дальше, скорее всего, #ЯЖЕМАТЬ, но шансы с таким теннисом есть, особенно, если второй четвертьфинал затянется... с Победой Элина!!!
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 03.09.2019 23:05
    +17
    Элина сделала сегодняшний вечер! Не могу перестать радоваться! Спасибо за отличные эмоции и настроение! Этот турнир уже можно считать успешным, и любой следующий успех только повышает успех.
    Xron7777
      Xron7777, 03.09.2019 23:01
    -8
    Vladdal, 03.09.2019 22:59
    Тебя же по-хорошему попросили.
    Та чета накипело братан.ладно,больше не буду.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 03.09.2019 22:59
    +8
    Xron7777, 03.09.2019 22:52
    Може для когось це буде відкриттям,але у Львові проживае багато росіян.і російсько-мовних багато.любим Україну і Росію однаково.
    Я б подивився як ти любиш Україну, якби українці зайшли в рашку з "градами".
    Vladdal
      Vladdal, 03.09.2019 22:59
    +9
    Xron7777, 03.09.2019 22:52
    Може для когось це буде відкриттям,але у Львові проживае багато росіян.і російсько-мовних багато.любим Україну і Росію однаково.
    Тебя же по-хорошему попросили.
    Xron7777
      Xron7777, 03.09.2019 22:59
    -7
    Natam69, 03.09.2019 22:54
    Та заграв ти зі своєю любовю до Росії.
    Згідний.русский это диагноз.больше не буду.но русские есть хорошие.
    Александр Науменко
      Александр Науменко, 03.09.2019 22:56
    +5
    "Русский" - это диагноз.
    trasher87 trasher87
      trasher87 trasher87, 03.09.2019 20:56
    +34
    Коментар згорнуто. Показати
    Умничка поздравляю всю страну
    Юхим Голд
      Юхим Голд, 03.09.2019 21:00
    +29
    Дякуююю Елінааа!!!!! Чудова,впевнена і потрясна перемога!!!!! Може недоречно на спортивному сайті,прошу вибачення але пішов я вип'ю сто грам горілки за Елю!!!!!
    Леонид Мажаев
      Леонид Мажаев, 03.09.2019 21:24
    +28
    Що заважало організувати телетрансляцию цього, бесперечно важливого для всієї України, двобою? В Інтернеті дивитись це було нажаль неможливо через нескіченні переривання сигналу зображення, хоча й була пряма трансляція по Евроспорт1. Невже в країні насправді нема нікому діла до успішних виступів спортсменів, які так добре представляють саме Україну перед усім світом? Зрозуміло, що це не Ломаченко чи Усік, виступи яких транслюють, бо досить вневнені в їхній перемозі, але окрім боксу та биатлону є й інші різновиди спорту, та отже відверта неувага до них є досить великою помилкою, тим більше, що наші дівчата в теннісі взагалі вже займають помітні усьому світу ведучі позиції!
    футфан
      футфан, 03.09.2019 20:58
    +27
    Якщо зіграє ще два матчі на такому ж рівні це буде перший виграний Турнір Великого шолому для Еліни
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 03.09.2019 21:10
    +24
    Цікавий вийшов матч. Еліна дуже правильно поки настроюється на серйозних суперниць. Якщо холеричну Кіз треба було перемагати спокоєм та холоднокровністю, то проти врівноваженої Конти потрібні були емоції. Зарядженість Еліни просто била через край. Не було неймовірних відсотків подачі, зате вдавалося літати над кортом, тягнучи майже все. Конта - не Кіз, одним ударом забивати не може. А ще Еліні вдалося під час гри намацати несподівані проблеми британки з відіграванням слайсів. Ну, і розіграш за одне очко до перемоги - це взагалі щось фантастичне!
    Чергове браво для Еліни на цьому ЮСО. Тепер вона точно повторює свій рекорд у рейтингу. Незалежно від подальшого, нижче третього рядка вона не опуститься. Одну суперницю відчепила від гонитви за Шеньчженем. Далі по курсу - Серена.
    SKIF1927
      SKIF1927, 03.09.2019 20:59
    +23
    Коментар згорнуто. Показати
    Сейчас у ваты начнет бомбить ...и играла не так , и двигалась не так и подавала не туда ) но ничего даунбвссы и кацы лают , а Елина в полуфинале. Слава Украине !
    scouser
      scouser, 03.09.2019 20:59
    +22
    браво, Эля...удачи в 1/2!!!
    Andrian Harandzha
      Andrian Harandzha, 03.09.2019 20:57
    +22
    Мабуть фраза Еліни "зубами гризти" є однією з ключових. Легкою ця перемога не була! Але сказати, що все залежало від помилок Конти сьогодні не можна. Я б назвав це "агресивний захисний теніс"! Молодець!
    Vladdal
      Vladdal, 03.09.2019 20:56
    +22
    Отличная победа, без срывов и потери концентрации. Супер
    Макс Максов
      Макс Максов, 03.09.2019 20:58
    +20
    Молодчинка!!! А 40 поинт в последнем гейме, это просто красота!)
    unforgiven Den
      unforgiven Den, 03.09.2019 20:58
    +19
    Ай умничка!Просто красотка Элина,поздравляю!!!
    aleksanddr2018
      aleksanddr2018, 03.09.2019 23:05
    +17
    Элина сделала сегодняшний вечер! Не могу перестать радоваться! Спасибо за отличные эмоции и настроение! Этот турнир уже можно считать успешным, и любой следующий успех только повышает успех.
    sres2016
      sres2016, 03.09.2019 21:14
    +17
    Два подряд выхода в полуфиналы ТБШ — это уже стабильность. А стабильность, говорят, — признак класса. Ждем дальнейших успехов))
    Олег Кулініч
      Олег Кулініч, 03.09.2019 21:20
    +16
    Дивився, вірніш, фонив більш матч на євроспорті в тєлєвізорі. Навіть в такому стані уваги було пісєц відчутно, як грустнєють голоси коментаторів. І начебто за англійку особливо не вболівали, і проти Єліни нічого такого не мали проти - але з плином матчу ставала та парочка кацапів всьо груснєє і груснєє...
    Wvc
      Wvc, 03.09.2019 21:06
    +16
    А-А-А-А-А! Элінаааааа! Два матчі переможних лишилось до экстазу всіх тенісних уболівальників України (і не тільки)! Якщо не зараз, то коли? Якщо, не ти , то хто?
    Александр Черепанов
      Александр Черепанов, 03.09.2019 21:04
    +16
    Всех с победой!!! Второй полуфинал в сезоне ТБШ, несколько рекордов и отличная, уверенная победа!!! Свитолина мне сейчас напоминает Динамо Киев образца 98-99 года, когда за счет волевых качеств, заряженности, супер физ.подготовки выигрывали у грандов и никто не хотел с ними играть, потому что боялись Пусть и Серена, если выиграет у Ван, почувствует, как это играть с девушкой, которая почти все тянет и готова грызть землю за победу
    Сан Саныч
      Сан Саныч, 03.09.2019 20:55
    +16
    Мааатьего за ногу !!!!!!!! Эссссссс!!!
    vizuals
    online
      vizuals, 03.09.2019 20:58
    +15
    І я скажу, що гру зараз Еля показує доволі високого рівня навіть як для себе. Не пікову, як на Підсумковому-2018 (там вона взагалі була монстром), але дуже близько
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 03.09.2019 21:32
    +14
    Sport.ua, чому на російській версії сайту у вас є звіт про матч нормальний, а на українській - суха статистика та відео? Вам не соромно. Тут навіть люди які завжди писали пости російською пишуть або намагаються писати українською, а вам так тяжка знайти людину, яка може написати кілька речень державною мовою? Ганьба!!!!
    Vladdal
      Vladdal, 03.09.2019 22:45
    +13