Роман САНЖАР про роботу в Карпатах: «Однозначно буде складно»

Новий наставник львівського клубу про новий виклик у своїй кар'єрі

Роман САНЖАР про роботу в Карпатах: «Однозначно буде складно»
© ФК Карпати. Роман Санжар

Головний тренер «Карпат» Роман Санжар, який 3 вересня очолив команду, поділився очікуваннями від роботи в львівському клубі.

«Для мене велика честь стати головним тренером «Карпат». Це клуб, який має численну армію вболівальників. Це клуб з великою історією і серйозними амбіціями. Тут є все необхідне для того, щоб команда прогресувала. Тренерський штаб має ідеальні умови для роботи та для досягнення серйозних завдань.
 
Безумовно я скучив за роботою. Присутній азарт, я в очікуванні нового виклику. Сьогодні провів перше тренування. Можна навіть сказати, що було присутнє хвилювання. Я задоволений роботою хлопців, їхнім ставленням до процесу. Думаю, що наша спільна робота принесе хороший результат.
 
 Однозначно буде важко. Проте немає команд, де легко працювати. Я відчуваю в собі сили, бачу відмінні можливості футболістів. Вірю, що «Карпати» у найближчому майбутньому тішитимуть вболівальників хорошою атакувальною грою», - сказав Санжар.
 
Про терміни контракту Санжара з «Карпатами» не повідомляють.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Карпати

(8 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 04.09.2019 00:07
    +1
    З санжаром, можливо і не вилетять в пл. в цьому році.
    Толковий тренер. Олімпік в ЛЕ виводив.
    Brian
      Brian, 03.09.2019 23:24
    +1
    PFCLviv, 03.09.2019 22:49
    Я не брудом поливаю, я констатую факт! З Дідом Петром Карпати померли, перспектив ніяких, один іронічний сміх від "діяльності" цих клоунів !
    При Кононове ведь тоже Дыминский был президентом и огого как играли.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.09.2019 22:49
    0
    MADRIDISTA, 03.09.2019 21:27
    От ти Фк Львів чому брудом поливаєш "Львівський клуб"! Ти ж зі Львова!? Для чого це все? Я залюбки хотів би бачити в УПЛ 3 Львівські клуби! Чому земляки так ведуть себе?!
    Я не брудом поливаю, я констатую факт! З Дідом Петром Карпати померли, перспектив ніяких, один іронічний сміх від "діяльності" цих клоунів !
    dudigo78
      dudigo78, 03.09.2019 22:41
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    CrimeanMax, 03.09.2019 22:06
    С догом
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.09.2019 22:29
    0
    marko2020, 03.09.2019 20:51
    Чувак, то ненадовго, заспокойся і балдєй пару місяців
    turist86
      turist86, 03.09.2019 22:19
    +3
    "Тренерський штаб має ідеальні умови для роботи та для досягнення серйозних завдань".

    попередники це теж підтверджують?
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 03.09.2019 22:07
    +1
    Ви тренер з досвідом і амбіціями але Вам важко збагнути як ФК "Карпати" плюють в душу своїм вболівальникам останні 20 років. Боляче дивитись на порожній стадіон. Добре щр є ФК "Львів" а особливо раді за "Рух" - майбутнє нашого футболу
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 03.09.2019 22:06
    +1
    wicker, 03.09.2019 21:56
    Удачі! З Богом!
    С догом
    wicker
      wicker, 03.09.2019 21:56
    0
    Удачі! З Богом!
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 03.09.2019 21:27
    +2
    От ти Фк Львів чому брудом поливаєш "Львівський клуб"! Ти ж зі Львова!? Для чого це все? Я залюбки хотів би бачити в УПЛ 3 Львівські клуби! Чому земляки так ведуть себе?!
    marko2020
    online
      marko2020, 03.09.2019 20:51
    -3
    Чувак, то ненадовго, заспокойся і балдєй пару місяців
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 03.09.2019 20:50
    -1
    Johnny92, 03.09.2019 20:38
    Щоб ця чехарда з тренерами закінчилась треба в швидкому порядку в 1 лігу летіти. Там точно буде що ловити.
    Металлист это даже там не спасает.
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.09.2019 20:44
    +3
    Нехай щастить. Вірю в цього тренера.
    Johnny92
      Johnny92, 03.09.2019 20:38
    -6
    Щоб ця чехарда з тренерами закінчилась треба в швидкому порядку в 1 лігу летіти. Там точно буде що ловити.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 03.09.2019 20:33
    +3
    И не долго. Тоже однозначно.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.09.2019 20:31
    -7
    Хоч до Нового Року протяни ... Зроби рекорд !
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.09.2019 20:31
    -7
    Хоч до Нового Року протяни ... Зроби рекорд !
    turist86
    online
      turist86, 03.09.2019 22:19
    +3
    "Тренерський штаб має ідеальні умови для роботи та для досягнення серйозних завдань".

    попередники це теж підтверджують?
    Владимир Пидвирный
    online
      Владимир Пидвирный, 03.09.2019 20:44
    +3
    Нехай щастить. Вірю в цього тренера.
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 03.09.2019 20:33
    +3
    И не долго. Тоже однозначно.
    dudigo78
      dudigo78, 03.09.2019 22:41
    +2
    Коментар згорнуто. Показати
    CrimeanMax, 03.09.2019 22:06
    С догом
    MADRIDISTA
      MADRIDISTA, 03.09.2019 21:27
    +2
    От ти Фк Львів чому брудом поливаєш "Львівський клуб"! Ти ж зі Львова!? Для чого це все? Я залюбки хотів би бачити в УПЛ 3 Львівські клуби! Чому земляки так ведуть себе?!
    Вадим Максимов
      Вадим Максимов, 04.09.2019 00:07
    +1
    З санжаром, можливо і не вилетять в пл. в цьому році.
    Толковий тренер. Олімпік в ЛЕ виводив.
    Brian
    online
      Brian, 03.09.2019 23:24
    +1
    PFCLviv, 03.09.2019 22:49
    Я не брудом поливаю, я констатую факт! З Дідом Петром Карпати померли, перспектив ніяких, один іронічний сміх від "діяльності" цих клоунів !
    При Кононове ведь тоже Дыминский был президентом и огого как играли.
    Орест Орищишин
      Орест Орищишин, 03.09.2019 22:07
    +1
    Ви тренер з досвідом і амбіціями але Вам важко збагнути як ФК "Карпати" плюють в душу своїм вболівальникам останні 20 років. Боляче дивитись на порожній стадіон. Добре щр є ФК "Львів" а особливо раді за "Рух" - майбутнє нашого футболу
    CrimeanMax
      CrimeanMax, 03.09.2019 22:06
    +1
    wicker, 03.09.2019 21:56
    Удачі! З Богом!
    С догом
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 03.09.2019 22:49
    0
    MADRIDISTA, 03.09.2019 21:27
    От ти Фк Львів чому брудом поливаєш "Львівський клуб"! Ти ж зі Львова!? Для чого це все? Я залюбки хотів би бачити в УПЛ 3 Львівські клуби! Чому земляки так ведуть себе?!
    Я не брудом поливаю, я констатую факт! З Дідом Петром Карпати померли, перспектив ніяких, один іронічний сміх від "діяльності" цих клоунів !
    Саня Бах
    online
      Саня Бах, 03.09.2019 22:29
    0
    marko2020, 03.09.2019 20:51
    Чувак, то ненадовго, заспокойся і балдєй пару місяців
    wicker
    online
      wicker, 03.09.2019 21:56
    0
    Удачі! З Богом!