Чемпіон UFC Сехудо: «Ломаченко може стати на коліна переді мною»

Відомий боєць ММА вважає себе кращим, аніж український боксер

Чемпіон UFC Сехудо: «Ломаченко може стати на коліна переді мною»
© UFC. Генрі Сехудо
Чемпіон UFC у двох вагових категоріях Генрі Сехудо в черговий раз висловився про українськиого боксера, володаря титулів WBA, WBO і WBC Василя Ломаченка.
 
Сехудо, який є олімпійським чемпіоном, порівняв свої досягнення з результатами Ломаченка, який двічі вигравав Олімпіаду.
 
«У кого краще бійцівське резюме?
 
Василь Ломаченко: 2-разовий олімпійський золотий медаліст, чемпіон світу з боксу в 3-х вагових категоріях.
 
Генрі «Тріпл-Сі» Сехудо: 1 золота медаль Олімпіади, чемпіон UFC у двох дивізіонах, чемпіон світу у двох видах спорту, а також член Залу Слави, як в ММА, так і в боротьбі.
 
Василь Ломаченко може схилити свої коліна перед «Тріпл-Сі», - написав Сехудо в Instagram.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(14 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Віталій Маслак
      Віталій Маслак, 04.09.2019 16:17
    +1
    Лом може хіба нахилитись і допомогти піднятись після накаута в який він його відправить.
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 03.09.2019 23:04
    +1
    Kit Murkit, 03.09.2019 21:36
    Это тот, что чемпионов UFC - женщин на бой вызывает?
    Да, походу чел крепко на наркотики подсел
    Kit Murkit
      Kit Murkit, 03.09.2019 21:36
    +5
    Это тот, что чемпионов UFC - женщин на бой вызывает?
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 03.09.2019 21:19
    +3
    Выйди в ринг против Лома по-правилам бокса и заставь его преклонить колено, если сможешь.
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 03.09.2019 20:17
    +5
    Клоун...
    REALIST
    online
      REALIST, 03.09.2019 20:05
    +5
    Лома тебе твои колени в обратную сторону выгнет, дитя мелкое...
    Kit Murkit
      Kit Murkit, 03.09.2019 21:36
    +5
    Это тот, что чемпионов UFC - женщин на бой вызывает?
    Кирилл Бондаренко
      Кирилл Бондаренко, 03.09.2019 20:17
    +5
    Клоун...
    REALIST
    online
      REALIST, 03.09.2019 20:05
    +5
    Лома тебе твои колени в обратную сторону выгнет, дитя мелкое...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 03.09.2019 21:19
    +3
    Выйди в ринг против Лома по-правилам бокса и заставь его преклонить колено, если сможешь.
    Віталій Маслак
      Віталій Маслак, 04.09.2019 16:17
    +1
    Лом може хіба нахилитись і допомогти піднятись після накаута в який він його відправить.
    Lucky Lucky
    online
      Lucky Lucky, 03.09.2019 23:04
    +1
    Kit Murkit, 03.09.2019 21:36
    Это тот, что чемпионов UFC - женщин на бой вызывает?
    Да, походу чел крепко на наркотики подсел