ВІДЕО. Як Спонг нокаутував суперника перед боєм з Усиком

Тайрон Спонг, якому сьогодні виповнюється 34 роки, нокаутував Джейсона Мінду

ВІДЕО. Як Спонг нокаутував суперника перед боєм з Усиком
© BoxingScene. Тайрон Спонг и Джейсон Минда
Непереможений Тайрон Спонг (14–0, 13 КО), голландець суринамського походження, став суперником Олександра Усика (16–0, 12 КО) в першому бою українця в суперважкій вазі. Дуель відбудеться 12 жовтня на Wintrust Arena в Чикаго.
 
Тайрон Спонг сьогодні святкує свій 34-й рік народження. Він на професійному рингу провів 14 боїв, всі виграв, причому 13 завершив достроково. В останньому поєдинку Тайрон Спонг 31 серпня мексиканської Меріді вже в другому раунді нокаутував Джейсона Мінду (14–2–1, 8 КО) з Еквадору.
 
Дивіться відео бою Тайрон Спонг – Джейсон Мінда.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — YouTube

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Serzh_Kievskiy
      Serzh_Kievskiy, 04.09.2019 18:18
    0
    Посмотрел бой , и не понял ...зачем этот Минду в ринг вышел..
    Спонг , практически не защищался.....поэтому надо было просто двигаться и наносить удары.
    --
    Я не знаю , как этот голландец суринамского происхождения, будет боксировать , против Усика..., но если Алекс включиться сразу ( а не через 2-3 раунда) , то бой больше 3 раундов длиться не будет. Это точно.
    Андрей Лонг
      Андрей Лонг, 03.09.2019 23:06
    0
    Посмотрим. Возможности Усика переоценены. Хотя, я за него)
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 03.09.2019 22:55
    -3
    несмотря на всю неоднозначность усика как человека, скажу что выбор первого соперника нормальный, как раз для раскачки...
    Bogdan Venger
      Bogdan Venger, 03.09.2019 22:13
    +1
    мішок
    Віталій Гудак
      Віталій Гудак, 03.09.2019 21:49
    0
    Без проблем для Усика)))
    Yasher
      Yasher, 03.09.2019 21:34
    0
    Ни о чём. Суринамец чуть не заснул в этом бою, раскрылся процентов на тридцать.
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 18:07
    0
    Мішок!!!! В Усика не повинно виникнути проблем бо він повільний.
    Bogdan Venger
      Bogdan Venger, 03.09.2019 22:13
    +1
    мішок
    Serzh_Kievskiy
      Serzh_Kievskiy, 04.09.2019 18:18
    0
    Посмотрел бой , и не понял ...зачем этот Минду в ринг вышел..
    Спонг , практически не защищался.....поэтому надо было просто двигаться и наносить удары.
    --
    Я не знаю , как этот голландец суринамского происхождения, будет боксировать , против Усика..., но если Алекс включиться сразу ( а не через 2-3 раунда) , то бой больше 3 раундов длиться не будет. Это точно.
    Андрей Лонг
      Андрей Лонг, 03.09.2019 23:06
    0
    Посмотрим. Возможности Усика переоценены. Хотя, я за него)
    Віталій Гудак
      Віталій Гудак, 03.09.2019 21:49
    0
    Без проблем для Усика)))
    Yasher
      Yasher, 03.09.2019 21:34
    0
    Ни о чём. Суринамец чуть не заснул в этом бою, раскрылся процентов на тридцать.
    kvlad200760
      kvlad200760, 03.09.2019 18:07
    0
    Мішок!!!! В Усика не повинно виникнути проблем бо він повільний.