Рейтинг WTA. Ястремська в понеділок дебютує в топ-30

Друга ракетка України встановить черговий особистий і національний рекорд

Рейтинг WTA. Ястремська в понеділок дебютує в топ-30
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська
Останні несіяні тенісистки покинули Відкритий чемпіонат США на стадії четвертого кола. В 1/8 фіналу Тейлор Таунсенд (№116 WTA) і Крісті Ан (№141 WTA) поступилися відповідно Б’янці Андреєску (№15 WTA) з Канади і Елізі Мертенс з Бельгії (№26 WTA).
 
Таким чином, в чвертьфіналі зіграють тільки сіяні тенісистки. З огляду на той факт, що останнє 32-е місце серед сіяних на турнірі дісталося українці Даяні Ястремській (№32 WTA), жодна з учасниць 1/4 фіналу далі не зможе обійти її в рейтингу (всі знаходяться вище).
 
Завдяки виходу до третього кола Даяна обжене в світовій класифікації Барбору Стрицову і Каролін Гарсію і в віці 19 років і 117 днів дебютує в топ-30 світового рейтингу.
 
Нагадаємо, що дебют Еліни Світоліної в першій тридцятці рейтингу WTA відбувся у віці 20 років і 185 днів.
 
US Open. Четверте коло
Тейлор Таунсенд (США) - Б'янка Андреєску (Канада) - 1:6, 6:4, 2 6
Крісті Ан (США) - Еліза Мертенс (Бельгія) - 1:6, 1:6

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 03.09.2019 22:31
    0
    vital, 03.09.2019 21:55
    Говорили також що це через його роман із 18-річною Софою Жук, чи як там її, якій він приділяв час між тренуваннями Осаки, а так як він набагато старший, то це батькам Наомі дуже не сподобалося.
    Не факт що ми колись дізнаємося правду про причину...
    Естественно, это неприятная причина, судя по интервью Осаки, про финансовые же разногласия они отрицают, дело не в деньгах.
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 21:55
    0
    u6464u, 03.09.2019 20:17
    говорят что Бажин слишком многого захотел,а как там бог его знает.
    Говорили також що це через його роман із 18-річною Софою Жук, чи як там її, якій він приділяв час між тренуваннями Осаки, а так як він набагато старший, то це батькам Наомі дуже не сподобалося.
    Не факт що ми колись дізнаємося правду про причину...
    serega-2019
      serega-2019, 03.09.2019 21:46
    +3
    Гарна новина !!!
    Мої вітання !!!
    u6464u
      u6464u, 03.09.2019 20:17
    +1
    говорят что Бажин слишком многого захотел,а как там бог его знает.
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 16:39
    +1
    Ярослав 999, 03.09.2019 15:18
    хто такий Бажин?
    Колишній тренер Осаки (перед цим 6 років він був спаринг-партнером Серени), з яким японка виграла 2 поспіль шлеми. Після тим, як Наомі з незрозумілих причин припинила співпрацю з Сашею Бажиним, Осака почала програвати всім і вся, так і не повернулася наразі на свій попередній рівень.
    Бажин останнім часом тренував Младенович...
    vizuals
      vizuals, 03.09.2019 16:30
    -4
    Тепер ДАяні треба провести нормально азіатську серію, і наступного року штурмом брати топ-10.
    Ярослав 999
      Ярослав 999, 03.09.2019 15:18
    -1
    vital, 03.09.2019 13:39
    Цікаво чи Бажин приходив на матч Даяни з Еліною не просто так? Читав, що вони з Сашею підписані одне на одного в інстаграм, а в Бажина там випадкових друзів не має.
    хто такий Бажин?
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 13:39
    +7
    Цікаво чи Бажин приходив на матч Даяни з Еліною не просто так? Читав, що вони з Сашею підписані одне на одного в інстаграм, а в Бажина там випадкових друзів не має.
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 13:39
    +7
    Цікаво чи Бажин приходив на матч Даяни з Еліною не просто так? Читав, що вони з Сашею підписані одне на одного в інстаграм, а в Бажина там випадкових друзів не має.
    serega-2019
      serega-2019, 03.09.2019 21:46
    +3
    Гарна новина !!!
    Мої вітання !!!
    u6464u
      u6464u, 03.09.2019 20:17
    +1
    говорят что Бажин слишком многого захотел,а как там бог его знает.
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 16:39
    +1
    Ярослав 999, 03.09.2019 15:18
    хто такий Бажин?
    Колишній тренер Осаки (перед цим 6 років він був спаринг-партнером Серени), з яким японка виграла 2 поспіль шлеми. Після тим, як Наомі з незрозумілих причин припинила співпрацю з Сашею Бажиним, Осака почала програвати всім і вся, так і не повернулася наразі на свій попередній рівень.
    Бажин останнім часом тренував Младенович...
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 03.09.2019 22:31
    0
    vital, 03.09.2019 21:55
    Говорили також що це через його роман із 18-річною Софою Жук, чи як там її, якій він приділяв час між тренуваннями Осаки, а так як він набагато старший, то це батькам Наомі дуже не сподобалося.
    Не факт що ми колись дізнаємося правду про причину...
    Естественно, это неприятная причина, судя по интервью Осаки, про финансовые же разногласия они отрицают, дело не в деньгах.
    vital
    online
      vital, 03.09.2019 21:55
    0
    u6464u, 03.09.2019 20:17
    говорят что Бажин слишком многого захотел,а как там бог его знает.
    Говорили також що це через його роман із 18-річною Софою Жук, чи як там її, якій він приділяв час між тренуваннями Осаки, а так як він набагато старший, то це батькам Наомі дуже не сподобалося.
    Не факт що ми колись дізнаємося правду про причину...