Агент: «Селезньов — топ-бомбардир»

Вадим Шаблій вважає, що українському форварду не потрібен час на адаптацію в «Бурсаспорі»

Агент: «Селезньов — топ-бомбардир»
© facebook.com. Вадим Шаблій і Євген Селезньов
 
«Євген Селезньов повертається до турецького чемпіонату! До кінця сезону нападник буде виступати в складі «Бурсаспора». Євгену не потрібен час на адаптацію, він вдало виступав в Туреччині кілька років і, найголовніше, знає свою справу, він — топ-бомбардир. Удачі, Євген Селезньов!», — написав Шаблій на своїй сторінці в Facebook.
 
Селезньов став гравцем «Бурсаспора» в якості вільного агента.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Facebook

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
      Brian, 03.09.2019 15:35
    +1
    Какой агент, такой и игрок. Понагребал деревяшек никому не нужных, даже пиар выглядит нелепо.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 03.09.2019 15:18
    +2
    Це навіть не смішно...
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 03.09.2019 14:29
    0
    Так, а когда топ-бомбардир будет играть за топ-клуб.
    Kevko
    online
      Kevko, 03.09.2019 13:44
    +3
    Хороший клиент для агента - каждые пол-года меняет команду. Естественно, топ-бомбардир, гроза вратарей
    marko2020
    online
      marko2020, 03.09.2019 13:38
    +3
    Да, да топ из топов - за 6 матчей в Сегунде ни ОДНОГО удара в створ ворот! Просто топище)
    ua-goahead
      ua-goahead, 03.09.2019 12:53
    +1
    треба закінчити фразу: топ-бомбардир ... рівня другого турецького дивізіону
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 03.09.2019 12:23
    +3
    топ-кормилец
    ВВВ
      ВВВ, 03.09.2019 12:21
    +4
    евна річ топ-бомбардир - в Туреччині вже стільки назабивав що немає куди складати!!!
    turist86
    online
      turist86, 03.09.2019 12:10
    +3
    ага, його два дні не погодувати - всіх порве на полі
    russol30
      russol30, 03.09.2019 12:01
    +3
    Ще який😂😂
    ВВВ
      ВВВ, 03.09.2019 12:21
    +4
    евна річ топ-бомбардир - в Туреччині вже стільки назабивав що немає куди складати!!!
    Kevko
    online
      Kevko, 03.09.2019 13:44
    +3
    Хороший клиент для агента - каждые пол-года меняет команду. Естественно, топ-бомбардир, гроза вратарей
    marko2020
    online
      marko2020, 03.09.2019 13:38
    +3
    Да, да топ из топов - за 6 матчей в Сегунде ни ОДНОГО удара в створ ворот! Просто топище)
    Муґунот Уух
    online
      Муґунот Уух, 03.09.2019 12:23
    +3
    топ-кормилец
    turist86
    online
      turist86, 03.09.2019 12:10
    +3
    ага, його два дні не погодувати - всіх порве на полі
    russol30
      russol30, 03.09.2019 12:01
    +3
    Ще який😂😂
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 03.09.2019 15:18
    +2
    Це навіть не смішно...
    Brian
    online
      Brian, 03.09.2019 15:35
    +1
    Какой агент, такой и игрок. Понагребал деревяшек никому не нужных, даже пиар выглядит нелепо.
    ua-goahead
      ua-goahead, 03.09.2019 12:53
    +1
    треба закінчити фразу: топ-бомбардир ... рівня другого турецького дивізіону
    Андрей Абзонь
      Андрей Абзонь, 03.09.2019 14:29
    0
    Так, а когда топ-бомбардир будет играть за топ-клуб.