ОФІЦІЙНО: Євген Селезньов — гравець Бурсаспора

Український форвард продовжить кар'єру в турецькому клубі

ОФІЦІЙНО: Євген Селезньов — гравець Бурсаспора
© ФК Малага. Євген Селезньов
34-річний український нападник Євген Селезньов став гравцем турецького «Бурсаспора». Селезньов перейшов в «Бурсаспор» у якості вільного агента.
 
Контракт із футболістом розрахований до кінця поточного сезону.
 
Першу частину минулого сезону Євген провів у турецькому «Акхісарі». Взимку форвард перейшов до іспанської «Малаги» на правах оренди, за яку провів 12 матчів у всіх турнірах.
 
Протягом кар'єри Селезньов також виступав за донецький «Шахтар», київський «Арсенал», «Дніпро», «Кубань» і «Карабюкспор».
 
В активі Селезньова 57 матчів і 11 забитих м'ячів у складі національної збірної України з футболу.
 
Орієнтовна вартість гравця оцінюється в €400 тисяч.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Бурсаспор

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Brian
    online
      Brian, 03.09.2019 15:32
    +5
    А сколько эта калоша за Малагу мячей забила? А столько гонора было.....Турки чудят, это старое полено ни на что не способно.
    GeloN83
      GeloN83, 03.09.2019 13:32
    0
    Кожен травень місяць може на концерт "95 кварталу" ходити та Зелю там бачити.
    ua-goahead
      ua-goahead, 03.09.2019 12:52
    0
    В Галатасарай вже не беруть, там Фалькао.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.09.2019 12:43
    +4
    Чем в Турции хорошо - везде все включено! Шведский стол 24 часа в сутки! Если не все сьел, обслуга еще и поможет в пакет чего надо загрузить... Так что супруга и детки от голода пухнут не будут и Селезнев полностью переключится на игру и не будет отвдекаться на поиски пропитания....
    timmy
      timmy, 03.09.2019 11:54
    0
    Сергій Поліщук, 03.09.2019 11:04
    Ну, теперь хоть поест...
    Ну и семью покормит
    russol30
      russol30, 03.09.2019 11:37
    0
    Ну це да, вже про їжу не буде говорити)
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.09.2019 11:15
    +1
    скоро пенсия-надо заработатьпо максимуму
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 03.09.2019 11:04
    +15
    Ну, теперь хоть поест...
    Сергій Поліщук
      Сергій Поліщук, 03.09.2019 11:04
    +15
    Ну, теперь хоть поест...
    Brian
    online
      Brian, 03.09.2019 15:32
    +5
    А сколько эта калоша за Малагу мячей забила? А столько гонора было.....Турки чудят, это старое полено ни на что не способно.
    Владимир Копяк
    online
      Владимир Копяк, 03.09.2019 12:43
    +4
    Чем в Турции хорошо - везде все включено! Шведский стол 24 часа в сутки! Если не все сьел, обслуга еще и поможет в пакет чего надо загрузить... Так что супруга и детки от голода пухнут не будут и Селезнев полностью переключится на игру и не будет отвдекаться на поиски пропитания....
    Al Zolo
      Al Zolo, 03.09.2019 11:15
    +1
    скоро пенсия-надо заработатьпо максимуму
    GeloN83
      GeloN83, 03.09.2019 13:32
    0
    Кожен травень місяць може на концерт "95 кварталу" ходити та Зелю там бачити.
    ua-goahead
      ua-goahead, 03.09.2019 12:52
    0
    В Галатасарай вже не беруть, там Фалькао.
    timmy
      timmy, 03.09.2019 11:54
    0
    Сергій Поліщук, 03.09.2019 11:04
    Ну, теперь хоть поест...
    Ну и семью покормит
    russol30
      russol30, 03.09.2019 11:37
    0
    Ну це да, вже про їжу не буде говорити)