Василь Ломаченко - Люк Кемпбелл. Котирування букмекерів

Українець - фаворит в бою з британцем

Василь Ломаченко - Люк Кемпбелл. Котирування букмекерів
© Top Rank
31 серпня Лондоні на арені O2 відбудеться вечір боксу, в головному поєдинку якого чемпіон світу в легкій вазі за версіями WBO і WBA Василь Ломаченко зустрінеться з британцем Люком Кемпбеллом.
 
На кону в цьому поєдинку стоятиме два пояси українця і вакантний титул чемпіона світу за версією WBC.
 
 
Букмекери виділяють явного фаворита в майбутньому бою. Ним є, звичайно ж, українець. На загальну перемогу Ломаченка можна поставити з коефіцієнтом 1,06, на дострокову - 1,45, за очками - 3,4.
 
Загальний тріумф британця можна взяти за 10,5. Дострокова перемога Кемпбелла оцінена коефіцієнтом 13, рішенням суддів - 23.
 
У нічийний результат поєдинку контори не вірять - 34.
 

 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Опитування
  • Як завершиться 31 серпня у Лондоні бій Василя Ломаченка проти Люка Кемпбелла?
    • 18.73% (59)
      1. Достроковою перемогою Ломаченка в ранніх раундах
    • 55.24% (174)
      2. Достроковою перемогою Ломаченка в пізніх раундах
    • 19.37% (61)
      3. Перемогою Ломаченка за очками
    • 3.81% (12)
      4. Достроковою перемогою Кемпбелла
    • 2.86% (9)
      5. Перемогою Кемпбелла за очками
    Результати опитування Проголосували — 315
    В опитуваннях можуть брати участь тільки зареєстровані користувачі.
    Будь-ласка, авторизуйтесь або зареєструйтеся.
Новини партнерiв
Коментарі
    spqr-te
      spqr-te, 30.08.2019 23:09
    0
    Akella_147, 30.08.2019 22:03
    Пока пройдет андеркарт+ шоу , вы когда смотрели бои Ломы или Кличко..около 12? Только на интере повтор в 6 утра, когда батя смотрит, а так будет как обычно, просто украинцы привыкли с утра смотреть чемпионские бои..так оно и будет, 5-6 утра, надеюсь, я не ошибаюсь
    Ну поживемо побачимо
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 30.08.2019 22:25
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Євген Давиденко, 30.08.2019 22:10
    А чого це москалів так цікавить?
    а ты думаешь..что там не болеют за него..за вусика....гвоздика?)) чтобы там не болели важно проявлять проукраинскую позицию)) тогда там будут говорить бендюровец..каратель..и т.д...и не будут болеть)) а этих ребят они считают за своих)) да они таковыми и являются по факту))
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 30.08.2019 22:10
    +1
    Александр Бондарь, 30.08.2019 19:08
    начало во сколько,кто знает?
    А чого це москалів так цікавить?
    Akella_147
      Akella_147, 30.08.2019 22:03
    -1
    spqr-te, 30.08.2019 20:12
    Це в такий час виходить якщо бої в штатах, а так мейн івент плюс мінус біля 12 ночі за місцевим часом. Може хтось знає точніше як буде в Англії, напишіть
    Пока пройдет андеркарт+ шоу , вы когда смотрели бои Ломы или Кличко..около 12? Только на интере повтор в 6 утра, когда батя смотрит, а так будет как обычно, просто украинцы привыкли с утра смотреть чемпионские бои..так оно и будет, 5-6 утра, надеюсь, я не ошибаюсь
    spqr-te
      spqr-te, 30.08.2019 20:12
    +4
    Akella_147, 30.08.2019 20:02
    Да в 6- 5 утра начнут как обычно, если пельмень сумеет провести длинный бой
    Це в такий час виходить якщо бої в штатах, а так мейн івент плюс мінус біля 12 ночі за місцевим часом. Може хтось знає точніше як буде в Англії, напишіть
    Akella_147
      Akella_147, 30.08.2019 20:02
    -1
    Zfk, 30.08.2019 19:25
    Где-то после 12 ночи начнут
    Да в 6- 5 утра начнут как обычно, если пельмень сумеет провести длинный бой
    Zfk
      Zfk, 30.08.2019 19:25
    +2
    Александр Бондарь, 30.08.2019 19:08
    начало во сколько,кто знает?
    Где-то после 12 ночи начнут
    Akella_147
      Akella_147, 30.08.2019 19:24
    +4
    Досрочка будет, Анотолич сверхмотивирован должен быть, ведь это его мечта после олимпийца, и до неё осталось так мало!
    Александр Бондарь
      Александр Бондарь, 30.08.2019 19:08
    -1
    начало во сколько,кто знает?
    bonv
      bonv, 30.08.2019 19:04
    +2
    Досрочной победой Ломаченко в поздних раундах
    spqr-te
      spqr-te, 30.08.2019 20:12
    +4
    Akella_147, 30.08.2019 20:02
    Да в 6- 5 утра начнут как обычно, если пельмень сумеет провести длинный бой
    Це в такий час виходить якщо бої в штатах, а так мейн івент плюс мінус біля 12 ночі за місцевим часом. Може хтось знає точніше як буде в Англії, напишіть
    Akella_147
      Akella_147, 30.08.2019 19:24
    +4
    Досрочка будет, Анотолич сверхмотивирован должен быть, ведь это его мечта после олимпийца, и до неё осталось так мало!
    Zfk
      Zfk, 30.08.2019 19:25
    +2
    Александр Бондарь, 30.08.2019 19:08
    начало во сколько,кто знает?
    Где-то после 12 ночи начнут
    bonv
    online
      bonv, 30.08.2019 19:04
    +2
    Досрочной победой Ломаченко в поздних раундах
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 30.08.2019 22:10
    +1
    Александр Бондарь, 30.08.2019 19:08
    начало во сколько,кто знает?
    А чого це москалів так цікавить?
    spqr-te
      spqr-te, 30.08.2019 23:09
    0
    Akella_147, 30.08.2019 22:03
    Пока пройдет андеркарт+ шоу , вы когда смотрели бои Ломы или Кличко..около 12? Только на интере повтор в 6 утра, когда батя смотрит, а так будет как обычно, просто украинцы привыкли с утра смотреть чемпионские бои..так оно и будет, 5-6 утра, надеюсь, я не ошибаюсь
    Ну поживемо побачимо
    andreypoltava231
      andreypoltava231, 30.08.2019 22:25
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Євген Давиденко, 30.08.2019 22:10
    А чого це москалів так цікавить?
    а ты думаешь..что там не болеют за него..за вусика....гвоздика?)) чтобы там не болели важно проявлять проукраинскую позицию)) тогда там будут говорить бендюровец..каратель..и т.д...и не будут болеть)) а этих ребят они считают за своих)) да они таковыми и являются по факту))