Усик проведе бій з непереможеним американським супертяжем

У дебютному поєдинку в суперважкій вазі українець битиметься з Тайроном Спонгом

Усик проведе бій з непереможеним американським супертяжем
© Instagram. Олександр Усик
32-річний український боксер Олександр Усик (16-0, 12 КО), колишній абсолютний чемпіон світу у важкій вазі, в дебютному поєдинку в суперважкій вазі зустрінеться з непереможеним боксером.
 
За даними інсайдера The Athletic Майка Коппінджера, опонентом Усика стане непереможений Тайрон Спонг (13-0, 12 КО). Поєдинок відбудеться 12-го жовтня на Wintrust Arena в Чикаго.
 
Тайрону Спонгу 33 роки, на професійному рингу він провів 13 боїв, всі виграв, причому 12 завершив достроково. В останньому поєдинку переміг представника Еквадору Італо Переа роздільним рішенням суддів.
 
Також розглядалася кандидатура Брайанта Дженнінгса (24-2, 14 КО), однак фаворитом був саме Спонг. Офіційно ім'я опонента оголосять в п'ятницю, 30-го серпня.
 
Раніше повідомлялося, що Усик не буде битися проти Такама.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(10 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    bullyUA
    online
      bullyUA, 29.08.2019 17:00
    0
    Женя Шкут, 29.08.2019 16:26
    а он точно американец? википедия говорит о голландском гражданстве и суринамском происхождении.
    Место рождения: Парамарибо, Суринам
    Место жительства: Майями, штат Флорида, США
    Страна: Голландия
    bullyUA
    online
      bullyUA, 29.08.2019 16:57
    0
    Этого дружбана Кадырова Усику наверно Шарий подкатил.
    Женя Шкут
      Женя Шкут, 29.08.2019 16:26
    0
    а он точно американец? википедия говорит о голландском гражданстве и суринамском происхождении.
    boyko
      boyko, 29.08.2019 13:03
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Не мочите спонг легенда конечно в К1 м ММА, но в боксе он все бои провёл с мешками.
    Такам в разы опаснее был вариант. Хоть и тоже не самый опасный.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 29.08.2019 12:58
    0
    нормально, может и по хлебальцу выхватит...
    sv_2000
      sv_2000, 29.08.2019 12:12
    -1
    Ну, норм соперник для дебюта. Главное, чтобы не сорвалось
    Ukraine_Kiev_Fan
    online
      Ukraine_Kiev_Fan, 29.08.2019 11:48
    -1
    Ну это уже совсем другое дело. С таким соперником можно дебютировать и будет интересно!
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 29.08.2019 11:21
    0
    Будет тяжелый бой для Усика. Спонг быстр, с хорошим ударом и приличной реакцией.
    Однозначно на Усика не поставишь .
    intour
      intour, 29.08.2019 10:58
    +2
    Я надеялся он со своим дружбаном шарием проведет поединок в крыметокрыме
    st.Devil
      st.Devil, 29.08.2019 10:53
    -1
    Не гірший та не кращий ніж фін для Фьюрі -
    прохідний суперник перед чемпіонським боєм
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 29.08.2019 09:41
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=Qhvfp8_v6_s Тайрон Спонг - я дмаю з ним не важко буде домовитися....
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 29.08.2019 09:36
    -1
    Barsa2019, 29.08.2019 09:27
    Первый раз об этом непобежденном супертяже слышу.В любом случае Саня должен побеждать уверенно, кто бы там ни был...Заждались уже, почти год перерыва многовато будет
    если первый раз слышишь, значит погугли.
    StrikeX
    online
      StrikeX, 29.08.2019 09:30
    0
    Глянув фотки цього Спонга в гуглі - атлет з атлетів, може бути дуже рухливим в ринзі.
    Barsa2019
      Barsa2019, 29.08.2019 09:27
    0
    Первый раз об этом непобежденном супертяже слышу.В любом случае Саня должен побеждать уверенно, кто бы там ни был...Заждались уже, почти год перерыва многовато будет
    intour
      intour, 29.08.2019 10:58
    +2
    Я надеялся он со своим дружбаном шарием проведет поединок в крыметокрыме
    boyko
      boyko, 29.08.2019 13:03
    +1
    Коментар згорнуто. Показати
    Не мочите спонг легенда конечно в К1 м ММА, но в боксе он все бои провёл с мешками.
    Такам в разы опаснее был вариант. Хоть и тоже не самый опасный.
    bullyUA
    online
      bullyUA, 29.08.2019 17:00
    0
    Женя Шкут, 29.08.2019 16:26
    а он точно американец? википедия говорит о голландском гражданстве и суринамском происхождении.
    Место рождения: Парамарибо, Суринам
    Место жительства: Майями, штат Флорида, США
    Страна: Голландия
    bullyUA
    online
      bullyUA, 29.08.2019 16:57
    0
    Этого дружбана Кадырова Усику наверно Шарий подкатил.
    Женя Шкут
      Женя Шкут, 29.08.2019 16:26
    0
    а он точно американец? википедия говорит о голландском гражданстве и суринамском происхождении.
    Вова Чертрогатый
    online
      Вова Чертрогатый, 29.08.2019 12:58
    0
    нормально, может и по хлебальцу выхватит...
    DKTheBest2
    online
      DKTheBest2, 29.08.2019 11:21
    0
    Будет тяжелый бой для Усика. Спонг быстр, с хорошим ударом и приличной реакцией.
    Однозначно на Усика не поставишь .
    Zero_Tolerance
      Zero_Tolerance, 29.08.2019 09:41
    0
    https://www.youtube.com/watch?v=Qhvfp8_v6_s Тайрон Спонг - я дмаю з ним не важко буде домовитися....
    StrikeX
    online
      StrikeX, 29.08.2019 09:30
    0
    Глянув фотки цього Спонга в гуглі - атлет з атлетів, може бути дуже рухливим в ринзі.
    Barsa2019
      Barsa2019, 29.08.2019 09:27
    0
    Первый раз об этом непобежденном супертяже слышу.В любом случае Саня должен побеждать уверенно, кто бы там ни был...Заждались уже, почти год перерыва многовато будет