Коноплянка може перейти в Рому

Агент українця запропонував українця італійському клубу

Коноплянка може перейти в Рому
© ФК Шальке. Євген Коноплянка
Півзахисник «Шальке» Євген Коноплянка може перейти в італійську «Роми». Даний трансфер запропонував його агент
 
Повідомляється, що після травми флангового півзахисника Дієго Перотті, римляни почали пошуки креативного флангового футболіста йому на заміну.
 
Наставник «джалло-россі» Паулу Фонсека більше зацікавлений в підписанні гравця «Шахтаря» Тайсона, але український клуб запросив занадто високу ціну.
 
З урахуванням того, що контракт Коноплянки з гельзенкірхенським клубом закінчується в кінці цього сезону, трансфер оцінений в 4 мільйони євро (орієнтовна вартість на Transfermarkt - 6,5 млн євро).
 
 
Відзначимо, що український легіонер «Шальке» зіграв в минулому сезоні 21 матч, забив 1 гол і віддав 2 асисти.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Roma News

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    vismut58
      vismut58, 28.08.2019 21:45
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    Лучше напишите куда он НЕ может перейти. А то прямо на разрыв... кроме Колоса
    Чалый Павел
      Чалый Павел, 28.08.2019 21:43
    0
    Коноплянка может перейти в Рому. А может и не перейти.
    Sunrise
    online
      Sunrise, 28.08.2019 20:27
    +3
    ВВВ, 28.08.2019 15:48
    А Динамо виховало??????Кого? Тільки ти не лавочників називай а дійсно гравців атаки які за основу в збірній виступають!!!
    Шевченко, Ярмоленко - спешал фо ю wado - тыж у нас отьярмоленый
    Alexey Antonenko
      Alexey Antonenko, 28.08.2019 20:23
    0
    -alex-, 28.08.2019 12:38
    Рома уже Малиновского купила, договоренность была 100%, как сообщалось ранее в спорт юа) но почемуто не сложилось) Здесь похоже, что работают не журналисты, а гадалки, медиумы и предсказатели)
    Маркетологи работают. Что больше просмотров и комментов собирает, то и постят.
    kot_sumy
      kot_sumy, 28.08.2019 19:42
    0
    Агент украинца предложил украинца... Гггг
    ua-goahead
    online
      ua-goahead, 28.08.2019 18:42
    0
    mvv71ua, 28.08.2019 15:17
    А чому відразу не у Барсу,Реал,Мансітті ??? ЧОМУ ???
    Як агент запропонує згаданим клубам, так і одразу
    Владимир Ключка
      Владимир Ключка, 28.08.2019 18:30
    +1
    мне кажется он уже никому не нужен.. куда токо его не сватали???назад в Украину?-дак его самолюбие и стыд не позволит... но все может быть..
    solart1964
      solart1964, 28.08.2019 18:05
    0
    digsum, 28.08.2019 16:12
    Ты болельщик Шахтера, я не болельщик Динамо. При чем тут Динамо? Комплекс неполноценности? Я у болельщика Шахтера, которые оставляют под новостями о Коноплянке 8 из 10 негативных коментов, спросил, кого воспитал Шахтер за 20 лет, а он про Динамо Хотя бы лавочников.. Гордиться бразилами, извини, не получается
    А почему бразилами не получается гордиться? Они не люди или их не воспитали? НУ акая стратегия у Шахтера. И она дает свои плоды. Так зачем его оценивать по тому, что он не делает? Это все-равно что предложить найти игроков, которых Динамо плавать научило.))
    GeloN83
      GeloN83, 28.08.2019 17:37
    0
    Судячи по статистиці за "Шальке" - "Рома" ще подумає за такий трансфер...
    Ace Ventura
      Ace Ventura, 28.08.2019 16:46
    0
    Пусть в Динамо Киев переходит!!!
    digsum
      digsum, 28.08.2019 16:22
    +2
    ВВВ, 28.08.2019 15:48
    А Динамо виховало??????Кого? Тільки ти не лавочників називай а дійсно гравців атаки які за основу в збірній виступають!!!
    Шахтеру я (и многие другие нейтральные болельщики) начну симпатизировать в той же мере, что и Динамо, когда: а) Мариуполь отправится в пердив, б) Вакулу и других украинцев будут регулярно ставить несмотря на ошибки, как тех же неприкасаемых бразильцев, в) телеканал Футбол перестанет вести информационную войну.
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 28.08.2019 16:14
    +6
    Нафиг он Роме нужен? Это похоже на жирную утку...
    Kevko
      Kevko, 28.08.2019 16:14
    +4
    Информация просто супер: "агент ПРЕДЛОЖИЛ"! Пишите как можно чаще кого и кому предлагают агенты. Очень интересно.
    digsum
      digsum, 28.08.2019 16:12
    +3
    ВВВ, 28.08.2019 15:48
    А Динамо виховало??????Кого? Тільки ти не лавочників називай а дійсно гравців атаки які за основу в збірній виступають!!!
    Ты болельщик Шахтера, я не болельщик Динамо. При чем тут Динамо? Комплекс неполноценности? Я у болельщика Шахтера, которые оставляют под новостями о Коноплянке 8 из 10 негативных коментов, спросил, кого воспитал Шахтер за 20 лет, а он про Динамо Хотя бы лавочников.. Гордиться бразилами, извини, не получается
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 28.08.2019 15:58
    +4
    В Бешикташ он тоже мог перейти. Всё лето. Скорее бы трансферное окно закрылось.
    ВВВ
      ВВВ, 28.08.2019 15:53
    -2
    digsum, 28.08.2019 15:39
    А сколько тренеров было в Динамо? И по-твоему все надцать тренеров не заинтересованы вернуть Динамо былые времена? Это все болтовня пустая, как с твоей стороны, так и с моей. Гадания на кофейной гуще. Результат-то всем известен
    Питання не в тому скільки тренерів було в Динамо а хто це був,якої школи .От був Семін і Динамо грало в ЛЧ,здобувало кубок,ставало чемпіоном,був стиль у команди,була виучка!!! А решта "динамівських сердець відрізнялося лише тим що в одного були одні гравці,другий брав інших гравців,хоча й не завжди.Приходили тренери-мотиватори а не стратеги чи тактики.А що таке мотиватор? Наорати на гравців,завести команду,понадавати чарівних люлей!!! Це може спрацювати в деяких окремих випадках,але не працює на постійній основі.
    Empty
      Empty, 28.08.2019 15:51
    0
    На OLX
    ВВВ
      ВВВ, 28.08.2019 15:48
    -5
    digsum, 28.08.2019 15:40
    Ты лучше расскажи причины, по которым Шахтер не воспитал ни одного украинского игрока группы атаки европейского уровня за 20 лет
    А Динамо виховало??????Кого? Тільки ти не лавочників називай а дійсно гравців атаки які за основу в збірній виступають!!!
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 28.08.2019 15:44
    +7
    Хацевич может стать тренером Барселоны. Агент тренера предложил белоруса испанскому клубу
    digsum
      digsum, 28.08.2019 15:40
    0
    ВВВ, 28.08.2019 15:00
    А скільки всього тренерів було у Коноплянки за часи його закордонних виступів не знаєш? Рівно 5!!! І по твоему ці всі 5 тренерів не були зацікавлені в тому аби Коноплянка грав у них в складі а не просто отримував по 4 млн зарплатні приходячи на тренування?Це гравець якого віддають в оренду аби потім забрати назад може не цікавити тренера і орендований гравець розглядається в першу чергу аби бути готовим закрити на певний час проблемну зону в команді.А всі гравці які на контракті не можуть не цікавити головного тренера.А тих хто не цікавить головного виставляють на транфер.Шальке вже другий чи третій рік поспіль виставляє Євгена на транфер але у нього зарплатня 4 млн і не кожен клуб може собі дозволити одному платити стільки ж скільки він платить 3-4 гравцям команди.На жаль Евген пішов по стопам Мілевського(тільки не в плані загулів,а відношення до спорту),насамперед гроші а все решта не особливо й хвилює.
    Ты лучше расскажи причины, по которым Шахтер не воспитал ни одного украинского игрока группы атаки европейского уровня за 20 лет
    -alex-
      -alex-, 28.08.2019 12:43
    +19
    Раскинули карты на спорт юа, какая судьба ждет Коноплянку. Выпал король. Король - Правитель - Император - Империя - Римская империя - Рим. Точно Рома купит))
    Тарас Сєргєєв
      Тарас Сєргєєв, 28.08.2019 12:38
    +11
    Будем скучать за этим сериалом после закрытия трансферного окна...
    Ag1077
      Ag1077, 28.08.2019 12:29
    +11
    Даже не смешно
    -alex-
      -alex-, 28.08.2019 12:38
    +10
    Рома уже Малиновского купила, договоренность была 100%, как сообщалось ранее в спорт юа) но почемуто не сложилось) Здесь похоже, что работают не журналисты, а гадалки, медиумы и предсказатели)
    SpritusAlex
      SpritusAlex, 28.08.2019 12:34
    +9
    Ну очень креативный полузащитник...
    Т. Артём
    online
      Т. Артём, 28.08.2019 15:44
    +7
    Хацевич может стать тренером Барселоны. Агент тренера предложил белоруса испанскому клубу
    n.tkach
      n.tkach, 28.08.2019 13:43
    +7
    Бешикташ, Фенербахче, Сампдория, теперь Рома!!?? Ждём предложений от Барсы и Ливерпуля
    KoPoJIb_KpoToB
      KoPoJIb_KpoToB, 28.08.2019 13:15
    +7
    А перейдёт он или нет ,знает только персональная гадалка Алексея Михайличенко :D
    «УАФ– М а ф і я!»
    online
      «УАФ– М а ф і я!» , 28.08.2019 16:14
    +6
    Нафиг он Роме нужен? Это похоже на жирную утку...
    Alex86 1
    online
      Alex86 1, 28.08.2019 13:31
    +5
    Все хотят коно, но никто не покупает даже за смешную цену?
    Он дешевле сейчас даже супряги если верить озвученным $.
    Kevko
    online
      Kevko, 28.08.2019 16:14
    +4
    Информация просто супер: "агент ПРЕДЛОЖИЛ"! Пишите как можно чаще кого и кому предлагают агенты. Очень интересно.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 28.08.2019 15:58
    +4
    В Бешикташ он тоже мог перейти. Всё лето. Скорее бы трансферное окно закрылось.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 28.08.2019 12:55
    +4
    И кому нужна эта проблема?
    Sunrise
    online
      Sunrise, 28.08.2019 20:27
    +3
    ВВВ, 28.08.2019 15:48
    А Динамо виховало??????Кого? Тільки ти не лавочників називай а дійсно гравців атаки які за основу в збірній виступають!!!
    Шевченко, Ярмоленко - спешал фо ю wado - тыж у нас отьярмоленый
    digsum
      digsum, 28.08.2019 16:12
    +3
    ВВВ, 28.08.2019 15:48
    А Динамо виховало??????Кого? Тільки ти не лавочників називай а дійсно гравців атаки які за основу в збірній виступають!!!
    Ты болельщик Шахтера, я не болельщик Динамо. При чем тут Динамо? Комплекс неполноценности? Я у болельщика Шахтера, которые оставляют под новостями о Коноплянке 8 из 10 негативных коментов, спросил, кого воспитал Шахтер за 20 лет, а он про Динамо Хотя бы лавочников.. Гордиться бразилами, извини, не получается
    mvv71ua
      mvv71ua, 28.08.2019 15:17
    +3
    А чому відразу не у Барсу,Реал,Мансітті ??? ЧОМУ ???
    west-ukr5555
      west-ukr5555, 28.08.2019 13:46
    +3
    Коноплянка может перейти...Сколько лет мы еще будем читать такие заголовки? Он уже "мог перейти" в 80% европейских клубов.
    digsum
      digsum, 28.08.2019 16:22
    +2
    ВВВ, 28.08.2019 15:48
    А Динамо виховало??????Кого? Тільки ти не лавочників називай а дійсно гравців атаки які за основу в збірній виступають!!!
    Шахтеру я (и многие другие нейтральные болельщики) начну симпатизировать в той же мере, что и Динамо, когда: а) Мариуполь отправится в пердив, б) Вакулу и других украинцев будут регулярно ставить несмотря на ошибки, как тех же неприкасаемых бразильцев, в) телеканал Футбол перестанет вести информационную войну.
    digsum
      digsum, 28.08.2019 15:39
    +2
    ВВВ, 28.08.2019 15:00
    А скільки всього тренерів було у Коноплянки за часи його закордонних виступів не знаєш? Рівно 5!!! І по твоему ці всі 5 тренерів не були зацікавлені в тому аби Коноплянка грав у них в складі а не просто отримував по 4 млн зарплатні приходячи на тренування?Це гравець якого віддають в оренду аби потім забрати назад може не цікавити тренера і орендований гравець розглядається в першу чергу аби бути готовим закрити на певний час проблемну зону в команді.А всі гравці які на контракті не можуть не цікавити головного тренера.А тих хто не цікавить головного виставляють на транфер.Шальке вже другий чи третій рік поспіль виставляє Євгена на транфер але у нього зарплатня 4 млн і не кожен клуб може собі дозволити одному платити стільки ж скільки він платить 3-4 гравцям команди.На жаль Евген пішов по стопам Мілевського(тільки не в плані загулів,а відношення до спорту),насамперед гроші а все решта не особливо й хвилює.
    А сколько тренеров было в Динамо? И по-твоему все надцать тренеров не заинтересованы вернуть Динамо былые времена? Это все болтовня пустая, как с твоей стороны, так и с моей. Гадания на кофейной гуще. Результат-то всем известен
    Lucky Lucky
      Lucky Lucky, 28.08.2019 14:59
    +2
    saper007, 28.08.2019 14:10
    Щось занадто багато скептиків стосовно Коноплянки. Впевнений на 100%, що йому просто не везе на тренерів- згадайте цих всіх невдах поіменно. Якщо в футболіста не вірять, в кращому випадку випускають на 15 хвилин, а потім пишуть "зіграв 22 матчі і тзабив 1 мяч", то зламатися може любий. Три роки без постійної практики, але подивіться на його техніку, дриблінг ... З неслабкими сербами "поклав" два мячі, як приклад. По крайній мірі, дивлюсь на тих конкурентів Коноплянки, яким віддавали перевагу ці тренери (європейські Хацкевичі),то просто смішно.
    Проблема Жени в том, что он слишком однообразен и слишком много филонит в поле, чего не любят в Европе.