2

ШЕВЧУК: «Дуже засмучений, що Маріуполь показує таку слабку гру»

Експерт прокоментував поточну форму азовської команди

ФК Динамо Київ. В'ячеслав Шевчук
Колишній футболіст «Шахтаря» В'ячеслав Шевчук прокоментував перемогу донецького клубу над «Маріуполем» (5:1) в матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги.

Експерт залишився незадоволений рівнем гри «Маріуполя»

«Ми бачимо, що «Шахтар» цього сезону показує хорошу гру відразу. Домінує в кожному матчі, є велика перевага. Каштру в цьому матчі дав можливість проявити себе Матвієнку, у другому таймі вийшли Бондар і Маркос. Молоді гравці виходять і показують хороший рівень гри.

Після 20-ї хвилини цей матч вже був нецікавий. Мене дуже засмутив «Маріуполь». Ця команда бере участь в Лізі Європи. Так, були відсутні Танковський і Фомін, але у них все одно хороший склад. Але рівень гри впав дуже сильно. Падає якість і організація. На 12-й хвилині було 3:0, а з 20-ї «Маріуполь» міг вже якийсь момент створити. Але була не та мотивація і не той настрій. Після таких ігор «Шахтарю» буде потім дуже складно грати в Лізі чемпіонів.

Я дуже засмутився, що «Маріуполь» показує такий слабкий рівень гри. Це не АЗ був сильним, значить, «Маріуполь» був слабким», - сказав Шевчук.
(10)

Ман Сіті – Реал – 1:1 (пен 4:5). Лунін виграв серію пенальті. Відеоогляд
Футбол | 18 квітня 2024, 01:40 5

Дивіться найцікавіші моменти матчу-відповіді головного єврокубка

Лунін пояснив, чому залишився по центру під час удару Бернарду Сілви
Футбол | 18 квітня 2024, 05:51 0

Андрій двічі відбив пенальті та допоміг Реалу пройти Манчестер Сіті у Лізі чемпіонів