БАБИЧ: «За великим рахунком гра була зроблена в перші 15 хвилин»

Наставник «Маріуполя» – про поразку від «Шахтаря»

БАБИЧ: «За великим рахунком гра була зроблена в перші 15 хвилин»
© ФК Маріуполь. Олександр Бабич
Головний тренер «Маріуполя» Олександр Бабич прокоментував розгромну поразку від донецького «Шахтаря» (1:5) в матчі 5-го туру української Прем'єр-ліги.
 
«Складно щось коментувати. Розгромна перемога «Шахтаря». За великим рахунком гра була зроблена в перші 15 хвилин, коли ми пропустили три м'ячі. Для нас, звичайно, це був дуже сильний удар. Завдання номер один у нас було, як раз, не пропустити «швидкий» гол і організовано відпрацювати в обороні. Але завдяки індивідуальній майстерності футболісти «Шахтаря» тричі розкрили нашу оборону.
 
Хочеться швидше забути цей матч, дістатися додому і відновитися до наступного матчу. Чемпіонат триває.
 
Нам важко протиставити що-небудь такій сильній команді як «Шахтар». Але, повторюся, чемпіонат триває. Попереду у нас важливий матч у Львові, де нам треба буде викластися по максимуму», - сказав Бабич.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — ФК Маріуполь

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    J0e777
      J0e777, 26.08.2019 01:14
    0
    Игра была сделана до начала игры
    Analitik_s_divana
    Analitik_s_divana, 26.08.2019 00:49
    +3
    Мне кажется, игра была сделана еще до начала этих 15 минут)
    Oleh Chepurka
      Oleh Chepurka, 26.08.2019 00:42
    +4
    Клоун!!!
    sergrey4
      sergrey4, 26.08.2019 00:15
    +3
    Главное вовремя расслабиться и получать удовольствие.
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 25.08.2019 23:14
    +2
    По большому счету твой клуб можно распустить и писать сразу Копанке +3 очка.
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 25.08.2019 23:13
    +5
    Або Бабіча в Пєрдів,або Маріуполь разом з Бабічом в Пєрдів..
    zzg77
      zzg77, 25.08.2019 22:58
    +3
    По большому счету игра была сделана в первые 15 минут - на это и был расчет!
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 25.08.2019 23:13
    +5
    Або Бабіча в Пєрдів,або Маріуполь разом з Бабічом в Пєрдів..
    Oleh Chepurka
      Oleh Chepurka, 26.08.2019 00:42
    +4
    Клоун!!!
    Analitik_s_divana
    Analitik_s_divana, 26.08.2019 00:49
    +3
    Мне кажется, игра была сделана еще до начала этих 15 минут)
    sergrey4
      sergrey4, 26.08.2019 00:15
    +3
    Главное вовремя расслабиться и получать удовольствие.
    zzg77
    online
      zzg77, 25.08.2019 22:58
    +3
    По большому счету игра была сделана в первые 15 минут - на это и был расчет!
    Серж Пир
    online
      Серж Пир, 25.08.2019 23:14
    +2
    По большому счету твой клуб можно распустить и писать сразу Копанке +3 очка.
    J0e777
      J0e777, 26.08.2019 01:14
    0
    Игра была сделана до начала игры