Ярмоленко виконав 4 паси в штрафний у матчі з Уотфордом

Більше передач в цю зону українець в Прем'єр-лізі віддавав лише в двох матчах

6121
4
Twitter. Андрій Ярмоленко
Український вінгер «Вест Хема» Андрій Ярмоленко напередодні взяв участь у поєдинку 3-го туру АПЛ проти «Уотфорда».

Представник збірної України вийшов на поле в стартовому складі, а на 56-й хвилині поступився місцем Антоніо. Всього Ярмоленко зіграв 59 хвилин чистого часу, відзначившись 45 техніко-тактичними діями, з яких 67% були успішними.

Андрій виконав 24 передачі (21 - точна), причому одну - в останню третину поля (виявилася точною) і чотири - в штрафний майданчик суперника (3 - точні). Більшу кількість пасів в штрафний суперника Ярмоленку в АПЛ вдавалося віддавати лише двічі - в матчах минулого сезону проти «Борнмута» (1:2) та «Манчестер Юнайтед» (3:1). В обох цих випадках українець відрізнявся 5 передачами в штрафний, причому проти «Борнмута» точними були три, а проти МЮ - дві.

Крім того, Ярмоленко виграв 8 з 16 єдиноборств у вчорашньому поєдинку. У минулому сезоні в АПЛ він виходив переможцем в середньому у 44% єдиноборств.