ВІДЕО. Гучний скандал. У Росії розслідують договірний матч

Під підозру потрапила гра російської ПФЛ між «Чайкою» та «Чорноморцем»

9429
1
Facebook
У Росії порушено кримінальну справу про договірний характер матчу «Чайка» (Песчанокопское) – «Чорноморець» (Новоросійськ), який завершився з рахунком 3:1 на користь господарів поля.

Підозрілий матч відбувся 13 травня в ПФЛ, третьому за силою дивізіоні російського чемпіонату. «Чайка», яка боролася за вихід в дивізіон з краснодарським «Урожаєм», виграла ключовий для себе поєдинок і потім підвищилася в класі.

За даними правоохоронних органів, розслідується факт протиправного впливу на результат офіційного спортивного змагання. Проведено обшуки, кілька гравців «Чорноморця» запрошені до слідчого департамент МВС.

Слідство припускає, що «Урожай» хотів простимулювати «Чорноморець» за нічию або перемогу над «Чайкою», але в перерві гри при рахунку 1:1 ситуація змінилася, і з тренером «Чорноморця» домовилися вже представники «Чайки». Є аудіозапис, на якій один з гравців «Чорноморця» підтвердив, що в роздягальні були розмови про договірний характер матчу.

Вже дискваліфіковані гендиректор «Урожаю» Граділенко і головний тренер «Чорноморця» Дишеков на один рік, а також на три роки захисники «Чорноморця» Резніков, Пуляєв і Юдін, чиї помилки визнані підозрілими. Результат поєдинку не був анульований, і «Чайка» нині виступає в ФНЛ.

(4)

Миколенко травмувався у матчі з Ліверпулем. Віталія замінили у перерві
Футбол | 24 квітня 2024, 23:15 3

Український захисник зумів дограти перший тайм за Евертон, але на 2-й так і не вийшов...