ОФІЦІЙНО. Бланко-Лещук перейшов в Антальяспор

Аргентинський форвард «Шахтаря» продовжить кар'єру в Туреччині

ОФІЦІЙНО. Бланко-Лещук перейшов в Антальяспор
© Twitter. Густаво Бланко-Лещук
Нападник «Шахтаря» Густаво Бланко-Лещук перейшов до лав клубу турецької Суперліги «Антальяспор».
 
Контракт розрахований на 4 роки. Інші подробиці угоди на поточний момент не розкриваються.
 
Нагадаємо, в «Шахтар» Бланко-Лещук перейшов в січні 2017 року з «Карпат» за 400 тисяч євро, але основним футболістом в стані «гірників» стати не зміг. Всього за «помаранчево-чорних» провів 33 матчі, відзначився 8 голами та 3 асистами.
 
Минулий сезон Бланко-Лещук відіграв в оренді в «Малазі», проте іспанський клуб через проблеми з фінансами не зміг скористатися обумовленою опцією з викупу контракту форварда за 2,5 мільйона євро.
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Twitter

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    zhyr
    online
      zhyr, 24.08.2019 23:31
    +1
    NachoBarbero, 24.08.2019 19:38
    Кайоде та Лещука позбулись, тепер у Данила Сікана та Борячука буде більше ігрової практики
    не вірю....бразильці просто "з"їдять" чужого
    Т. Артём
      Т. Артём, 24.08.2019 22:32
    +1
    Не ясно куда смотрело динамо, он в сто раз лучше родригеса
    electron440v60hz
      electron440v60hz, 24.08.2019 20:48
    +3
    ну и отлично!!!
    vitek-kherson
      vitek-kherson, 24.08.2019 20:26
    +4
    NachoBarbero, 24.08.2019 19:38
    Кайоде та Лещука позбулись, тепер у Данила Сікана та Борячука буде більше ігрової практики
    Сто пудов) Украина вперед!))
    NachoBarbero
      NachoBarbero, 24.08.2019 19:38
    +9
    Кайоде та Лещука позбулись, тепер у Данила Сікана та Борячука буде більше ігрової практики
    NachoBarbero
    online
      NachoBarbero, 24.08.2019 19:38
    +9
    Кайоде та Лещука позбулись, тепер у Данила Сікана та Борячука буде більше ігрової практики
    vitek-kherson
    online
      vitek-kherson, 24.08.2019 20:26
    +4
    NachoBarbero, 24.08.2019 19:38
    Кайоде та Лещука позбулись, тепер у Данила Сікана та Борячука буде більше ігрової практики
    Сто пудов) Украина вперед!))
    electron440v60hz
    online
      electron440v60hz, 24.08.2019 20:48
    +3
    ну и отлично!!!
    zhyr
    online
      zhyr, 24.08.2019 23:31
    +1