Валя Семеренко здобула золото літнього чемпіонату світу-2019

Відразу три українки фінішували в топ-8 суперспринту в Раубічах

Валя Семеренко здобула золото літнього чемпіонату світу-2019
© Український біатлон. Валя Семеренко
Українська біатлоністка Валя Семеренко завоювала золоту медаль у фінальній частині суперспринту на літньому чемпіонаті світу-2019 в білоруських Раубічах.
 
Отримавши третій номер за підсумками кваліфікації, 33-річна спортсменка без штрафних кіл подолала всі 4 рубежі і ефектно виграла гонку. На останньому колі Валя вела боротьбу за медаль найвищого ґатунку з чешкою ​​Люцією Харватовою і росіянкою Катериною Глазиріною. Перша на фініші програла українці лише одну десяту секунди, друга - 0,4.
 
Довгий час претендувала на медаль переможниця кваліфайна Дар'я Блашко, проте два кола штрафу відняли у неї багато сил, тому зачепитися за медаль вона не змогла - 5-е місце. Сестра тріумфаторки гонки Віта Семеренко заглядала на 75 додаткових метрів дистанції тільки раз, але вище 8-ї позиції піднятися на фініші не змогла.
 
Ольга Абрамова, Юлія Журавок та Анастасія Меркушина на лижні виглядали досить слабо. Можливо, Журавок і Меркушиній завадили потрапити в топ-20 промахи на першому рубежі. Абрамова провалила третю стрільбу і стала 18-ю.
 
Денис ШАХОВЕЦ
 
Суперспринт (фінал). жінки
 
1.  Валя Семеренко  (0+0+0+0)  15:58,8
2.  Люція Харватова  (0+0+1+0)  +0,1
3.  Катерина Глазиріна  (0+0+0+0)  +0,4
...
5.  Дар'я Блашко (1+1+0+0)  +5,6
8.  Віта Семеренко (0+0+1+0)  +13,1
18.  Ольга Абрамова (0+0+2+0)  +55,1
22.  Юлія Журавок (2+0+0+0)  +1:10,9
26.  Анастасія Меркушина (1+0+0+0)  +1:35,0
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(6 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    ternow
      ternow, 24.08.2019 10:10
    +2
    Первая на деревне))) И с каких это пор " Раубичи" относятся к РФ?
    Trasher311987
      Trasher311987, 24.08.2019 10:07
    +4
    С праздником любимая страна. С праздником спорт.юа
    Пускай у нас наконец то будет праздник в стране. Пускай люди будут счастливы.
    Ураа.
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 23.08.2019 23:41
    +1
    Не уловил, призовые в виде квартиры за Олимпиаду выплатили?
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 23.08.2019 23:39
    0
    hakkinen, 23.08.2019 19:48
    Кубок IBU наш!
    А разве когда то было? На днях волейболисты и волейболистки Кубок выиграли. И что? Молодцы и не более. Не футболом едины!!!
    fedd1979
      fedd1979, 23.08.2019 22:20
    0
    Maradona, 23.08.2019 22:18
    аа, це просто кайф!!!
    Вітаю з успіхом, україночки!!!
    Яке Вам мало потрібно для кайфу. Щаслива людина!
    Maradona
    online
      Maradona, 23.08.2019 22:18
    +3
    аа, це просто кайф!!!
    Вітаю з успіхом, україночки!!!
    fifadinamo
      fifadinamo, 23.08.2019 21:01
    -5
    В этом году в Украине урожай на чемпионов мира, а еще даже не осень . Боольшущий такой привет из чемпионский державы .
    Слава Україні !!!
    vitaha33
    online
      vitaha33, 23.08.2019 20:27
    +1
    З Блашко буде толк
    hakkinen
      hakkinen, 23.08.2019 19:48
    -1
    Кубок IBU наш!
    Alex052010
      Alex052010, 23.08.2019 19:44
    +11
    Андрей Деко, 23.08.2019 19:21
    Еле опередили каких-то глубоко запасных, а гонору море!
    А в чому гонор? Висвітлюють підготовку спортсменів одного з найпопулярніших в Україні видів спорту. Попит формує пропозицію.
    Andy Chak
      Andy Chak, 23.08.2019 19:38
    +6
    fedd1979, 23.08.2019 19:31
    Повністю згоден що з першим, що з другим коментарем. Майже всі суперниці - задрипані дублери, а в нас як завжди основа. Чим тішитися? А, ну да, Семеренко тепер претендуватиме на державну стипендію цілий рік - чемпіонка світу! Чи я помиляюся, на цей чемпіонат не розповсюджується? Нашы ж постыйно на таких заходах пыд стипендыъ працюють
    Ну в основному так, але Харватова і Глазиріна це основа не слабих біатлонних країн, так що не все так пєчально, подивимось дальше)))
    fedd1979
      fedd1979, 23.08.2019 19:31
    -6
    Андрей Деко, 23.08.2019 19:21
    Еле опередили каких-то глубоко запасных, а гонору море!
    Повністю згоден що з першим, що з другим коментарем. Майже всі суперниці - задрипані дублери, а в нас як завжди основа. Чим тішитися? А, ну да, Семеренко тепер претендуватиме на державну стипендію цілий рік - чемпіонка світу! Чи я помиляюся, на цей чемпіонат не розповсюджується? Нашы ж постыйно на таких заходах пыд стипендыъ працюють
    Андрей Деко
      Андрей Деко, 23.08.2019 19:21
    -12
    Еле опередили каких-то глубоко запасных, а гонору море!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 23.08.2019 19:11
    +7
    Ну все, на цьому сезон 2019-2020 можна вважати успішним!!!
    Alex052010
      Alex052010, 23.08.2019 19:44
    +11
    Андрей Деко, 23.08.2019 19:21
    Еле опередили каких-то глубоко запасных, а гонору море!
    А в чому гонор? Висвітлюють підготовку спортсменів одного з найпопулярніших в Україні видів спорту. Попит формує пропозицію.
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 23.08.2019 19:11
    +7
    Ну все, на цьому сезон 2019-2020 можна вважати успішним!!!
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 23.08.2019 19:38
    +6
    fedd1979, 23.08.2019 19:31
    Повністю згоден що з першим, що з другим коментарем. Майже всі суперниці - задрипані дублери, а в нас як завжди основа. Чим тішитися? А, ну да, Семеренко тепер претендуватиме на державну стипендію цілий рік - чемпіонка світу! Чи я помиляюся, на цей чемпіонат не розповсюджується? Нашы ж постыйно на таких заходах пыд стипендыъ працюють
    Ну в основному так, але Харватова і Глазиріна це основа не слабих біатлонних країн, так що не все так пєчально, подивимось дальше)))
    Trasher311987
    online
      Trasher311987, 24.08.2019 10:07
    +4
    С праздником любимая страна. С праздником спорт.юа
    Пускай у нас наконец то будет праздник в стране. Пускай люди будут счастливы.
    Ураа.
    Maradona
    online
      Maradona, 23.08.2019 22:18
    +3
    аа, це просто кайф!!!
    Вітаю з успіхом, україночки!!!
    ternow
      ternow, 24.08.2019 10:10
    +2
    Первая на деревне))) И с каких это пор " Раубичи" относятся к РФ?
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 23.08.2019 23:41
    +1
    Не уловил, призовые в виде квартиры за Олимпиаду выплатили?
    vitaha33
    online
      vitaha33, 23.08.2019 20:27
    +1
    З Блашко буде толк
    Руслан Шевченко
      Руслан Шевченко, 23.08.2019 23:39
    0
    hakkinen, 23.08.2019 19:48
    Кубок IBU наш!
    А разве когда то было? На днях волейболисты и волейболистки Кубок выиграли. И что? Молодцы и не более. Не футболом едины!!!
    fedd1979
      fedd1979, 23.08.2019 22:20
    0
    Maradona, 23.08.2019 22:18
    аа, це просто кайф!!!
    Вітаю з успіхом, україночки!!!
    Яке Вам мало потрібно для кайфу. Щаслива людина!