Валя Семеренко здобула золото літнього чемпіонату світу-2019

Відразу три українки фінішували в топ-8 суперспринту в Раубічах

15859
13
Український біатлон. Валя Семеренко
Українська біатлоністка Валя Семеренко завоювала золоту медаль у фінальній частині суперспринту на літньому чемпіонаті світу-2019 в білоруських Раубічах.

Отримавши третій номер за підсумками кваліфікації, 33-річна спортсменка без штрафних кіл подолала всі 4 рубежі і ефектно виграла гонку. На останньому колі Валя вела боротьбу за медаль найвищого ґатунку з чешкою ​​Люцією Харватовою і росіянкою Катериною Глазиріною. Перша на фініші програла українці лише одну десяту секунди, друга - 0,4.

Довгий час претендувала на медаль переможниця кваліфайна Дар'я Блашко, проте два кола штрафу відняли у неї багато сил, тому зачепитися за медаль вона не змогла - 5-е місце. Сестра тріумфаторки гонки Віта Семеренко заглядала на 75 додаткових метрів дистанції тільки раз, але вище 8-ї позиції піднятися на фініші не змогла.

Ольга Абрамова, Юлія Журавок та Анастасія Меркушина на лижні виглядали досить слабо. Можливо, Журавок і Меркушиній завадили потрапити в топ-20 промахи на першому рубежі. Абрамова провалила третю стрільбу і стала 18-ю.