Владислав КОЧЕРГІН: «Зможемо переграти Еспаньйол на характері»

Футболіст «Зорі» підбив підсумки першого поєдинку з іспанським клубом (1: 3)

3132
8
ФК Зоря. Владислав Кочергін
Український гравець луганської «Зорі» Владислав Кочергін прокоментував поразку від «Еспаньйола» (1:3) в першому матчі раунду плей-оф кваліфікації Ліги Європи.

«Грали з хорошим суперником. Звичайно, видно, що команда хорошого рівня. Прекрасно працює з м'ячем. З такими командами непросто грати, адже дуже складно тримати гру під своїм контролем.

Можливо, ми зможемо їх перебігати. Переграти на характері. Але робота з м'ячем у них дуже сильна. Та й футболісти індивідуально дуже добре підготовлені.

У першому таймі, коли у нас були сили, намагалися грати на рівних. У другому таймі вони включилися, а ми трохи підсіли. Вийшло, що пропустили три м'ячі», — зазначив Кочергін.

На 38-й хвилині поєдинку з «Еспаньйолом» Кочергін відзначився забитим м'ячем, який став єдиним для української команди.