| Оновлено 24 серпня 2019, 19:52
1602
0

Україна U-18 обіграла Північну Македонію

Підопічні Володимира Єзерського претендують на вихід у фінал міжнародного турніру

1602
0
УАФ. Володимир Єзерський
В середу юнацька збірна України U-18 (футболісти не старші 2002 року народження) зіграла свій другий поєдинок у Чехії на турнірі Вацлава Єжека. Після нічиєї зі словаками (1:1) цього разу підопічним Володимира Єзерського вдалося святкувати перемогу в зустрічі з Північною Македонією — 2:1.

Уже на п’ятій хвилині синьо-жовті пропустили м’яч у свої ворота. Але під завісу першого тайму влучний постріл вдався гравцю львівських «Карпат» Денису Слюсарю. 1:1. А вирішальний гол на 80-й хвилині забив представник «Дніпра-1» Максим Волинець.

Україна (U-18) — Північна Македонія (U-18) — 2:1 (1:1)
Голи: Слюсар (45), Волинець (80) — (5).

Україна: Зновенко, Ізотов (Мащенко, 78), Кузик, Бражко, Слюсар, Тлумак, Волинець (Здирко, 90+2), Савенюк (Шуранов, 73), Коваль (Соловйов, 46), Кулалаєв, Брук.

Тепер синьо-жовті чекають завтрашнього матчу збірних Словаччини й Північної Македонії. Тільки після цієї зустрічі стане відомо, за яке місце в стиковому поєдинку зіграє команда Володимира Єзерського.