| Оновлено 22 серпня 2019, 05:09
3722
7

Сергій МАТВЄЄВ: «Буде складно відіграти чотири м'ячі вдома»

Наставник «Краснодара» прокоментував поразку від «Олімпіакоса» в кваліфікації ЛЧ (0:4)

3722
7
ФК Краснодар. Сергій Матвєєв
Головний тренер «Краснодара» Сергій Матвєєв прокоментував поразку від «Олімпіакоса» (0:4) в першому матчі 4-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів.

«Нам буде складно відіграти чотири м'ячі вдома. Перший тайм був рівним, хоча «Олімпіакос» забив свій момент. Напевно, на хід гри вплинула травма Кабелла. Структура трохи порушилася. Комбінувати і переходити до атакувальних дій в другому таймі стало складніше.

За рахунку 0:2 можна було зупинитися і перейти до більш оборонних дій. Але ми зіграли авантюрно, постаралися забити і пропустили дві контратаки. «Олімпіакос» використовував свої сильні сторони, хороша гра з його боку», — зазначив Матвєєв.
(13)

Український клуб зірвав матч чемпіонату. Стала відома причина
Футбол | 24 квітня 2024, 21:29 1

«Металург» Запоріжжя не приїде на поєдинок проти «Хуста»

Топ-10 ветеранів у віці 35+, які продовжують кар'єру в Європі
Футбол | 24 квітня 2024, 18:08 1

Для когось із них прийдешнє літо, ймовірно, принесе момент, коли доведеться попрощатися