Луїш КАШТРУ: «Травми Дентіньо та Піхальонка досить складні»

Інформація від медичного департаменту клубу очікується в понеділок

3922
0
ФК Шахтар Донецьк. Луїш Каштру
Головний тренер донецького «Шахтаря» Луїш Каштру прокоментував перемогу команди у Львові над однойменним клубом (2:0):

«Два різних тайми. У першому ми контролювали гру абсолютно у всьому, був величезний обсяг роботи в атаці, створили багато гольових моментів. До 20-й хвилині у нас було вже чотири явних гольових можливості, реалізувати які не вийшло. Але до кінця першого тайму ми змогли забити два м'ячі. Абсолютно заслужений результат до перерви: команда показала себе відмінно. У другій половині зустрічі багато чого сталося. Дві досить складних травми Дентіньо та Піхальонка, а також повторний пенальті, який, на жаль, не вдалося забити, трохи вплинули на стабільність нашої гри. Однак навіть в ці складні моменти «Шахтар» продовжував контролювати хід матчу, не дозволяючи «Львову» створювати гольові шансів. Набрали три очки – це наша головна мета. Якщо підвести підсумок, то дуже хороший перший тайм і трохи нестабільний другий.

Заміна Алана Патріка була наслідком незабитого пенальті. Хто був на стадіоні уважний, той бачив, що Піхальонок розминався і до того моменту вже стояв біля кромки поля. Він був готовий вийти ще до пенальті. Тобто, заміна була запланована заздалегідь і ніяк не пов'язана з нереалізованим 11-метровим. Я ніколи не буду карати своїх гравців за якісь індивідуальні, технічні помилки, тому що це безглуздо. Інакше тиск на кожного футболіста був би дуже великим. Так ніколи не було і не буде. На жаль, ми не забили цей пенальті, але нічого страшного.

Травми Піхальонка та Дентіньо? Ми оцінимо ситуацію, а інформацію від нашого медичного департаменту з цього приводу ви дізнаєтеся завтра».