ФОТО. Виграли – мийтеся в канаві. Пригоди Енергії в Краматорську

Вода через аварію трубопроводу не подавалася на краматорський стадіон

ФОТО. Виграли – мийтеся в канаві. Пригоди Енергії в Краматорську
© ФК Енергія Нова Каховка
У матчі 4-го туру Другої ліги «Енергія» з Нової Каховки в гостях перемогла краматорський «Авангард-2» з рахунком 2:1.

Після гри виявилося, що вода через аварію трубопроводу не подавалася на стадіон, і Новокаховським футболістам довелося митися в місцевій водоймі. Гравці «Енергії» виклали фото в Instagram з підписом: «Виграли – мийтеся в канаві. Професійний футбол. Браво, Краматорськ».
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Instagram

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    prezidend
      prezidend, 19.08.2019 12:49
    -1
    turist86, 19.08.2019 12:44
    в чому проблема? виїхали з Краматорська на 10 чи 20 км, зайшли в будь-який придорожній готель і помилися
    Проблема в гостинності приймаючої сторони
    turist86
      turist86, 19.08.2019 12:44
    -2
    в чому проблема? виїхали з Краматорська на 10 чи 20 км, зайшли в будь-який придорожній готель і помилися
    Palych1
      Palych1, 18.08.2019 21:56
    0
    Валерий Стебловский, 18.08.2019 19:53
    Это называется встреча гостей по донбасски. Что еще можно ждать от людей с этих краев? А проигрывать они не умеют.
    Ипать ты тварь
    Валерий Стебловский
      Валерий Стебловский, 18.08.2019 19:53
    +6
    Это называется встреча гостей по донбасски. Что еще можно ждать от людей с этих краев? А проигрывать они не умеют.
    marko2020
      marko2020, 18.08.2019 18:11
    +21
    На их месте должно было быть Динамо после матча с Брюгге
    stopor2016
    online
      stopor2016, 18.08.2019 18:04
    -13
    Вся страна уже давно так моется , в канализации ...
    marko2020
      marko2020, 18.08.2019 18:11
    +21
    На их месте должно было быть Динамо после матча с Брюгге
    Валерий Стебловский
      Валерий Стебловский, 18.08.2019 19:53
    +6
    Это называется встреча гостей по донбасски. Что еще можно ждать от людей с этих краев? А проигрывать они не умеют.
    Palych1
      Palych1, 18.08.2019 21:56
    0
    Валерий Стебловский, 18.08.2019 19:53
    Это называется встреча гостей по донбасски. Что еще можно ждать от людей с этих краев? А проигрывать они не умеют.
    Ипать ты тварь