Київське Динамо дозаявило захисника Пантича на сезон УПЛ

Сербський захисник останній матч за киян провів у грудні 2017 року

Київське Динамо дозаявило захисника Пантича на сезон УПЛ
© ФК Динамо Київ. Александар Пантич
Київське «Динамо» внесло сербського захисника Александара Пантича в заявку на сезон УПЛ 2019/20.
 
Пантич підписав контракт з «Динамо» у лютому 2017 року на правах вільного агента з іспанського «Вільярреала». За весь час він зіграв за біло-синіх 20 поєдинків у всіх турнірах (15 в УПЛ, 4 в Кубку України і 1 в Лізі Європи), причому останній матч за киян провів в грудні 2017 року.
 
Весною 2019 року 27-річний захисник значився в оренді за іспанський «Кадіс», який виступає в Сегунді. Він не провів за клуб жодного матчу та лише двічі потрапляв в заявку на гру.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — УПЛ

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    ALEXANDRO
      ALEXANDRO, 15.08.2019 08:53
    0
    Это типа было условие Михайличенка возглавить Динамо???
    movkli
    online
      movkli, 14.08.2019 22:44
    0
    а Майдана или как там его (перуанца) вернулся из аренды?
    Ostap1948
      Ostap1948, 14.08.2019 22:03
    +6
    olexyn, 14.08.2019 21:55
    Пантіч - центрбек, конкурент Бурді та Попову. Може зіграти опорника - конкурент Кадірі.
    Да никому он не конкурент (!!!) Ибо "Весной 2019 года 27-летний защитник числился в аренде за испанский «Кадис», выступающий в Сегунде. Он не провел за клуб ни одного матча и лишь дважды попадал в заявку на игру." (!!!!!!!) Спрашивается: нафига попу гармонь?
    olexyn
    olexyn, 14.08.2019 21:55
    -1
    Andriy Korynchuk, 14.08.2019 21:43
    Пля в Динамо є класний правий захисник - Нікіта (Микита) Кравченко, швидкий, атлетичний, ганяє по всій бровці, хороші точні простріли і навіси робить, і його навіть не має в заявці на сезон, а грає цей нулячий Кендзьора, який вчора під кінець матчу мав таке жалюгідне видовище.
    Пантіч - центрбек, конкурент Бурді та Попову. Може зіграти опорника - конкурент Кадірі.
    Andriy Korynchuk
    Andriy Korynchuk, 14.08.2019 21:43
    -1
    Пля в Динамо є класний правий захисник - Нікіта (Микита) Кравченко, швидкий, атлетичний, ганяє по всій бровці, хороші точні простріли і навіси робить, і його навіть не має в заявці на сезон, а грає цей нулячий Кендзьора, який вчора під кінець матчу мав таке жалюгідне видовище.
    Ostap1948
      Ostap1948, 14.08.2019 22:03
    +6
    olexyn, 14.08.2019 21:55
    Пантіч - центрбек, конкурент Бурді та Попову. Може зіграти опорника - конкурент Кадірі.
    Да никому он не конкурент (!!!) Ибо "Весной 2019 года 27-летний защитник числился в аренде за испанский «Кадис», выступающий в Сегунде. Он не провел за клуб ни одного матча и лишь дважды попадал в заявку на игру." (!!!!!!!) Спрашивается: нафига попу гармонь?
    ALEXANDRO
      ALEXANDRO, 15.08.2019 08:53
    0
    Это типа было условие Михайличенка возглавить Динамо???
    movkli
    online
      movkli, 14.08.2019 22:44
    0
    а Майдана или как там его (перуанца) вернулся из аренды?