Рейтинг WTA. Світоліна може повернутися в першу четвірку

На звання першої ракетки світу претендують три тенісистки

Рейтинг WTA. Світоліна може повернутися в першу четвірку
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
На турнірі в Цинциннаті зафіксовані кілька сенсаційних результатів і вже можна спрямовувати свої погляди в рейтингову таблицю. Особливо це стосується вболівальників першої ракетки України Еліни Світоліної.
 
Нагадаємо, що в ігровий день 13 серпня американський турнір покинули Кікі Бертенс (діюча чемпіонка) і Петра Квітова (торішня півфіналістка)
 
Бертенс втратила 900 очок, але трохи компенсувала їх 180-ма очками за турнір в Палермо, які раніше перебували в розділі очок, що не потрапляють в залік (Non-Countable). У Квітової аналогічна ситуація з +55 очками за Брісбен, які раніше не враховувалися.
 
Обидві тенісистки поки що тримаються вище Світоліної в онлайн-рейтингу, але українці достатньо буде здобути лише одну перемогу, щоб піднятися в топ-5. Обійти Еліну в Цинциннаті після зняття Серени Вільямс не може ніхто. Аріна Соболенко в разі завоювання титулу набере тільки 4115 очок.
 
Також відзначимо, що Світоліна зберігає деякі шанси поборотися з Сімоною Халеп за четверту сходинку (з точки зору посіву на US Open це дуже важливо). Для цього українці потрібен як мінімум півфінал і осічка румунки, більш детально дивіться в таблиці нижче.
 
Що стосується боротьби за першу сходинку у світовій класифікації, то вона обіцяє бути запеклою. Найкращі позиції поки у Наомі Осаки. Більш того, вона не може зустрітися з прямими конкурентками до самого фіналу. Але рівень її гри поки що залишає бажати кращого.
 
Найцікавіше, що забезпечити собі звання першої ракетки світу, незалежно від результатів конкуренток, Осака, Барті і Плішкова можуть тільки перемогою на турнірі.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 14.08.2019 17:41
    +1
    Ох, тільки б не програла вже сьогодні, як то часто буває після таких табличок. Все-таки хочеться реваншу, а для того потрібно вигравати два матчі.
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 14.08.2019 17:17
    +1
    Кому нужно)))
    https://live-tennis.eu/ru/wta-live-ranking
    Lazio
      Lazio, 14.08.2019 16:45
    +2
    Круто.. Дякую за таблицю
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 14.08.2019 15:55
    +8
    Получается все критики Свитолиной (я в том числе) нервно курят
    Элина в топ 10 уже сколько лет??? А это много значит между прочим.
    И пусть со скучной, защитной игрой, пусть "по центру", но она в десятке лучших теннисисток мира уже несколько лет!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.08.2019 15:51
    +3
    Elis, 14.08.2019 15:44
    Супер! Дякую за табличку!
    Не думаю, що безпосередньо перед US Open розгорнеться така вже запекла боротьба за лідерські позиції в рейтингу. Це було б нерозумно тактично. Тому не здивуюсь, якщо турнір виграє умовна Андреєску. Але можу помилятись.
    Навіть ЮСО може виграти абсолютно не умовна, а цілком реальна Андреєску. Це ж жіночий теніс.
    Elis
    online
      Elis, 14.08.2019 15:44
    +1
    Супер! Дякую за табличку!
    Не думаю, що безпосередньо перед US Open розгорнеться така вже запекла боротьба за лідерські позиції в рейтингу. Це було б нерозумно тактично. Тому не здивуюсь, якщо турнір виграє умовна Андреєску. Але можу помилятись.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 14.08.2019 14:38
    +5
    avtv5555, 14.08.2019 14:28
    Немного непонятно по таблице. Свитолина, Бертенс,Квитова в первом круге не играли всем зачет 60 очков. В третьем 105-60=45 значит 4392 или я не прав.
    За выход в третий круг 105 очков для тех, кто пропускает первый раунд (4387+105=4492 в случае со Свитолиной). За проигрыш очки за второй круг (60) не начисляются.
    avtv5555
    online
      avtv5555, 14.08.2019 14:28
    0
    Немного непонятно по таблице. Свитолина, Бертенс,Квитова в первом круге не играли всем зачет 60 очков. В третьем 105-60=45 значит 4392 или я не прав.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 14.08.2019 14:27
    +5
    Володимир Подніжний, 14.08.2019 14:12
    Чого у Квітової і у Бертенс якісь очки раніше не враховувались у залік?
    Бо вони зіграли більше турнірів, ніж іде в залік за регламентом. В Світоліної теж є парочка таких, але там вильоти в перших колах, тому це нічим не допоможе
    avtv5555
    online
      avtv5555, 14.08.2019 14:18
    0
    Все это замечательно, но не верится что Элина пройдет Кенин.
    Володимир Подніжний
      Володимир Подніжний, 14.08.2019 14:12
    0
    Чого у Квітової і у Бертенс якісь очки раніше не враховувались у залік?
    xalk
      xalk, 14.08.2019 14:11
    +2
    Дуже цікавий огляд, проте не пам'ятаю щоб Еля би ці можливості виправдовувала.Як би там не було вболіваємо
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.08.2019 13:58
    +12
    Отличная табличка и анализ с точки зрения рейтинга
    Теннисному редактору зачет
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 14.08.2019 13:43
    +4
    Еля, давай!!!
    alefteev77
    online
      alefteev77, 14.08.2019 13:58
    +12
    Отличная табличка и анализ с точки зрения рейтинга
    Теннисному редактору зачет
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 14.08.2019 15:55
    +8
    Получается все критики Свитолиной (я в том числе) нервно курят
    Элина в топ 10 уже сколько лет??? А это много значит между прочим.
    И пусть со скучной, защитной игрой, пусть "по центру", но она в десятке лучших теннисисток мира уже несколько лет!
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 14.08.2019 14:38
    +5
    avtv5555, 14.08.2019 14:28
    Немного непонятно по таблице. Свитолина, Бертенс,Квитова в первом круге не играли всем зачет 60 очков. В третьем 105-60=45 значит 4392 или я не прав.
    За выход в третий круг 105 очков для тех, кто пропускает первый раунд (4387+105=4492 в случае со Свитолиной). За проигрыш очки за второй круг (60) не начисляются.
    Martin Riggs
      Martin Riggs, 14.08.2019 14:27
    +5
    Володимир Подніжний, 14.08.2019 14:12
    Чого у Квітової і у Бертенс якісь очки раніше не враховувались у залік?
    Бо вони зіграли більше турнірів, ніж іде в залік за регламентом. В Світоліної теж є парочка таких, але там вильоти в перших колах, тому це нічим не допоможе
    RoNIkyo
    online
      RoNIkyo, 14.08.2019 13:43
    +4
    Еля, давай!!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 14.08.2019 15:51
    +3
    Elis, 14.08.2019 15:44
    Супер! Дякую за табличку!
    Не думаю, що безпосередньо перед US Open розгорнеться така вже запекла боротьба за лідерські позиції в рейтингу. Це було б нерозумно тактично. Тому не здивуюсь, якщо турнір виграє умовна Андреєску. Але можу помилятись.
    Навіть ЮСО може виграти абсолютно не умовна, а цілком реальна Андреєску. Це ж жіночий теніс.
    Lazio
      Lazio, 14.08.2019 16:45
    +2
    Круто.. Дякую за таблицю
    xalk
      xalk, 14.08.2019 14:11
    +2
    Дуже цікавий огляд, проте не пам'ятаю щоб Еля би ці можливості виправдовувала.Як би там не було вболіваємо
    Nyeyedyaka
      Nyeyedyaka, 14.08.2019 17:41
    +1
    Ох, тільки б не програла вже сьогодні, як то часто буває після таких табличок. Все-таки хочеться реваншу, а для того потрібно вигравати два матчі.
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 14.08.2019 17:17
    +1
    Кому нужно)))
    https://live-tennis.eu/ru/wta-live-ranking
    Elis
    online
      Elis, 14.08.2019 15:44
    +1
    Супер! Дякую за табличку!
    Не думаю, що безпосередньо перед US Open розгорнеться така вже запекла боротьба за лідерські позиції в рейтингу. Це було б нерозумно тактично. Тому не здивуюсь, якщо турнір виграє умовна Андреєску. Але можу помилятись.
    avtv5555
    online
      avtv5555, 14.08.2019 14:28
    0
    Немного непонятно по таблице. Свитолина, Бертенс,Квитова в первом круге не играли всем зачет 60 очков. В третьем 105-60=45 значит 4392 или я не прав.
    avtv5555
    online
      avtv5555, 14.08.2019 14:18
    0
    Все это замечательно, но не верится что Элина пройдет Кенин.
    Володимир Подніжний
      Володимир Подніжний, 14.08.2019 14:12
    0
    Чого у Квітової і у Бертенс якісь очки раніше не враховувались у залік?