КЛЕМАН: «У нас була команда на полі, ми заслужили пройти далі»

Наставник «Брюгге» - про другий матч проти «Динамо»

3601
9
dynamo.kiev.ua. Філіп Клеман
Головний тренер «Брюгге» Філіп Клеман поділився емоціями після матчу-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів проти «Динамо» (3:3).

«Я задоволений грою. Почали ми не кращим чином, пропустили швидкий гол. Добре, що зрівняли в першому таймі рахунок.

У другому таймі ми теж вирівняли гру. У нас навіть була перевага коли ми грали в більшості. Але потім і наш гравець був вилучений. Далі було багато подій, але, на щастя, все закінчилося в нашу користь.

Нападники зіграли добре. Найголовніше, у нас була команда на полі. Я радий, що ми пройшли в наступний раунд. Президент «Динамо» нас привітав з цією подією. Вважаю, ми заслужили пройти далі.

ЛАСК? На даному етапі не може бути простих суперників. Я дивився, що «Краснодар» на виїзді обігрував «Порту» 3:0. Сюрприз може піднести будь-яка команда. У нас в роздягальні фантастична атмосфера.

Соболь? У нього був важкий період. Вчора він перший раз тренувався. У нього все попереду. Найголовніше - правильно ставитися до своєї справи», - сказав Клеман.

Результат другого матчу дозволив бельгійському клубу вийти в раунд плей-офф Ліги чемпіонів, де він зіграє з австрійським ЛАСКом.