Юрій БАКАЛОВ: «Динамо сьогодні позбудеться від помилок»

Відомий тренер - про матч «Динамо» - «Брюгге»

Юрій БАКАЛОВ: «Динамо сьогодні позбудеться від помилок»
© Footboom. Юрій Бакалов

Юрій Бакалов поділився очікуваннями від матчу-відповіді третього раунду кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» - «Брюгге»:

«Упевнений, що в сьогоднішньому матчі «Динамо» максимально позбавиться від помилок, які ми бачили в попередніх іграх, збереться, грамотно зіграє в захисті, головне - покаже гідну гру в півзахисті, від якої багато що залежить в поєдинку.

Талановиті молоді гравці «Динамо» - Циганков, Шепелев, Бесєдін, Цитаішвілі в поєднанні з досвідченими виконавцями Гармашем, Сидорчуком, Де Пеною, Вербіч, Буяльським цілком можуть створити в грі перевагу, довести своєю майстерністю, командною грою, характером, що гідні продовжувати боротьбу за вихід в груповий етап Ліги чемпіонів.

Так, втома, спад форми позначається, але в таких європейських турнірах необхідно грати через не можу, тим більше що суперник нітрохи не вище за всіма компонентами нашої команди. «Динамо» має подолати свої недоліки і порадувати всіх шанувальників переможною грою, за сумою результатів двох матчів пройти в наступний етап турніру».

Матч «Динамо» - «Брюгге» розпочнеться сьогодні о 20:30.

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Footboom

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    анDрей
      анDрей, 13.08.2019 20:51
    0
    Самая большая ошибка это Хацкевич
    ALEXANDRO
      ALEXANDRO, 13.08.2019 19:08
    0
    Динамо сегодня избавиться от тренера а не от ошибок,так как Хацкевич и есть ОДНА БОЛЬШАЯ ОШИБКА ДИНАМО!!!
    adalubomir
      adalubomir, 13.08.2019 18:53
    +1
    Ой ли, избавится ли Динамо от ошибок ? А об ошибках ли идет речь? Уж слишком эти ошибки стали хроническими? 11 хороших ребят не понимают друг друга, т.е. нет сыгранности между ними. А этому учит тренер. А тренер шарахтается из стороны в сторону, выбрасывая из обоймы толковых, а на их место ставя, мягко говоря, средний импорт. Вот Русин и Супряга в своих новых коллективах - звезды. Как говорится " любовь с первого взгляда". Тут сколько не хватай "звезд" с неба, а толку мало от слабой партитуры ( от плохих нот).
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 13.08.2019 18:36
    +1
    Виктор Андрущик, 13.08.2019 18:31
    4:2 в пользу Динамо.
    Фантастика на іншому сайті!!! Динамо і чотири голи то два різних поняття! То ж не Карпати чи Львів!!!
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 13.08.2019 18:31
    -1
    4:2 в пользу Динамо.
    У нас, сами знаете, какой график...
    online
      У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 18:26
    0
    Forever_young_14, 13.08.2019 18:00
    Как то на жмурике была вьюха кого-то из игроков Динамо. Не помню кого.Так вот он сказал, что будут сегодня биться за Хацкевича.
    Так что теория о сливе драныка - это на втором этаже, там где фантастика.
    Ну не будут же они в открытую говорить то, о чём думают на самом деле. Уверен, многим игрокам Динамо, этот картофельный генерал не нравится...
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 13.08.2019 18:23
    +1
    Forever_young_14, 13.08.2019 18:00
    Как то на жмурике была вьюха кого-то из игроков Динамо. Не помню кого.Так вот он сказал, что будут сегодня биться за Хацкевича.
    Так что теория о сливе драныка - это на втором этаже, там где фантастика.
    А вони в минулому році теж проти Аякса билися за Хацкевича!Це в них вже звичка!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 13.08.2019 18:13
    0
    Хочу в Бакалова спитати-а що запросили на гру шамана чи якогось чарівника? А може Суркіс десь знайшов чарівну паличку?
    Forever_young_14
    online
      Forever_young_14, 13.08.2019 18:00
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 17:55
    В интересах игроков Динамо слить физручилу. Если они хотят прогрессировать и расти и чтоб ими заинтересовались ТОП клубы, иначе их ждёт полнейшая деградация и они никому не будут нужны...
    Как то на жмурике была вьюха кого-то из игроков Динамо. Не помню кого.Так вот он сказал, что будут сегодня биться за Хацкевича.
    Так что теория о сливе драныка - это на втором этаже, там где фантастика.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 13.08.2019 17:58
    0
    Вообще,я не люблю ДК при этом Суркисе,но на этот раз я поболею за Родригеша и Соля,Миколенко и Цыганкова,Кензеру иВербича,но как болеть за Бойка,Кадара,Сидора,Беседина,Шепелева,Бу
    У нас, сами знаете, какой график...
    online
      У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 17:55
    +1
    rasheed_iverson, 13.08.2019 16:48
    Юрій БАКАЛОВ: «Динамо сьогодні позбудеться від помилок»
    Тобто від Хацкевича?
    +100500
    У нас, сами знаете, какой график...
    online
      У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 17:55
    +2
    В интересах игроков Динамо слить физручилу. Если они хотят прогрессировать и расти и чтоб ими заинтересовались ТОП клубы, иначе их ждёт полнейшая деградация и они никому не будут нужны...
    rasheed_iverson
      rasheed_iverson, 13.08.2019 16:48
    +3
    Юрій БАКАЛОВ: «Динамо сьогодні позбудеться від помилок»
    Тобто від Хацкевича?
    rasheed_iverson
    online
      rasheed_iverson, 13.08.2019 16:48
    +3
    Юрій БАКАЛОВ: «Динамо сьогодні позбудеться від помилок»
    Тобто від Хацкевича?
    У нас, сами знаете, какой график...
    online
      У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 17:55
    +2
    В интересах игроков Динамо слить физручилу. Если они хотят прогрессировать и расти и чтоб ими заинтересовались ТОП клубы, иначе их ждёт полнейшая деградация и они никому не будут нужны...
    adalubomir
      adalubomir, 13.08.2019 18:53
    +1
    Ой ли, избавится ли Динамо от ошибок ? А об ошибках ли идет речь? Уж слишком эти ошибки стали хроническими? 11 хороших ребят не понимают друг друга, т.е. нет сыгранности между ними. А этому учит тренер. А тренер шарахтается из стороны в сторону, выбрасывая из обоймы толковых, а на их место ставя, мягко говоря, средний импорт. Вот Русин и Супряга в своих новых коллективах - звезды. Как говорится " любовь с первого взгляда". Тут сколько не хватай "звезд" с неба, а толку мало от слабой партитуры ( от плохих нот).
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 13.08.2019 18:36
    +1
    Виктор Андрущик, 13.08.2019 18:31
    4:2 в пользу Динамо.
    Фантастика на іншому сайті!!! Динамо і чотири голи то два різних поняття! То ж не Карпати чи Львів!!!
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 13.08.2019 18:23
    +1
    Forever_young_14, 13.08.2019 18:00
    Как то на жмурике была вьюха кого-то из игроков Динамо. Не помню кого.Так вот он сказал, что будут сегодня биться за Хацкевича.
    Так что теория о сливе драныка - это на втором этаже, там где фантастика.
    А вони в минулому році теж проти Аякса билися за Хацкевича!Це в них вже звичка!
    У нас, сами знаете, какой график...
    online
      У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 17:55
    +1
    rasheed_iverson, 13.08.2019 16:48
    Юрій БАКАЛОВ: «Динамо сьогодні позбудеться від помилок»
    Тобто від Хацкевича?
    +100500
    анDрей
      анDрей, 13.08.2019 20:51
    0
    Самая большая ошибка это Хацкевич
    ALEXANDRO
      ALEXANDRO, 13.08.2019 19:08
    0
    Динамо сегодня избавиться от тренера а не от ошибок,так как Хацкевич и есть ОДНА БОЛЬШАЯ ОШИБКА ДИНАМО!!!
    У нас, сами знаете, какой график...
    online
      У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 18:26
    0
    Forever_young_14, 13.08.2019 18:00
    Как то на жмурике была вьюха кого-то из игроков Динамо. Не помню кого.Так вот он сказал, что будут сегодня биться за Хацкевича.
    Так что теория о сливе драныка - это на втором этаже, там где фантастика.
    Ну не будут же они в открытую говорить то, о чём думают на самом деле. Уверен, многим игрокам Динамо, этот картофельный генерал не нравится...
    kvlad200760
    online
      kvlad200760, 13.08.2019 18:13
    0
    Хочу в Бакалова спитати-а що запросили на гру шамана чи якогось чарівника? А може Суркіс десь знайшов чарівну паличку?
    Forever_young_14
    online
      Forever_young_14, 13.08.2019 18:00
    0
    Коментар згорнуто. Показати
    У нас, сами знаете, какой график..., 13.08.2019 17:55
    В интересах игроков Динамо слить физручилу. Если они хотят прогрессировать и расти и чтоб ими заинтересовались ТОП клубы, иначе их ждёт полнейшая деградация и они никому не будут нужны...
    Как то на жмурике была вьюха кого-то из игроков Динамо. Не помню кого.Так вот он сказал, что будут сегодня биться за Хацкевича.
    Так что теория о сливе драныка - это на втором этаже, там где фантастика.
    Виктор Андрущик
      Виктор Андрущик, 13.08.2019 17:58
    0
    Вообще,я не люблю ДК при этом Суркисе,но на этот раз я поболею за Родригеша и Соля,Миколенко и Цыганкова,Кензеру иВербича,но как болеть за Бойка,Кадара,Сидора,Беседина,Шепелева,Бу