Горан ПОПОВ: «Називали Гармаша великим пакетом, в якому нічого немає»

Колишній захисник «Динамо» розповів про прізвисько Дениса Гармаша

Горан ПОПОВ: «Називали Гармаша великим пакетом, в якому нічого немає»
© poehalisnam.livejournal.com. Денис Гармаш
Екс-футболіст київського «Динамо» Горан Попов поділився думкою про хавбека «біло-синіх» Дениса Гармаша.
 
«Гармаш - хороший футболіст, але в голові трошки не вистачає мізків. Ми з Вукоєвичем і Нінковичем дали йому наше балканське ім'я - Кутія. У нас це означає - великий пакет, в якому нічого немає. Він не розумів, чому ми його так називаємо.
 
Підходить Нінкович і каже: «Кутія, як справи?», Потім Вукоєвич і я. Він запитує: «Що це значить?». Коли йому сказали - він почав на нас ображатися. Він отримує такі червоні картки... Футболіст не повинен так робити», - сказав Попов.
 
Нагадаємо, Горан Попов був на контракті в «Динамо» з 2010 по 2014 рік. Провів за основну команду 32 матчі, забив 2 м'ячі.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sportarena

(7 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 13.08.2019 08:36
    0
    Alexey Antonenko, 12.08.2019 20:19
    Ну и где Попов, Нинкович и Вукоевич сейчас, а где Гармаш.
    Хз где они, но где Гармаш все знают, в глубокой чёрной дыре
    Brian
    online
      Brian, 12.08.2019 23:18
    +1
    Я бы сказал не пустой пакет, а мусорный, набитый мусором.
    RomarioUA
      RomarioUA, 12.08.2019 22:57
    +1
    Почти в точку. Есть в ихнем языке выражение типа "большой пакет, в котором ничего нет, но иногда полезен"?
    Alexey Antonenko
    online
      Alexey Antonenko, 12.08.2019 20:19
    -7
    Ну и где Попов, Нинкович и Вукоевич сейчас, а где Гармаш.
    nicksaf
      nicksaf, 12.08.2019 18:38
    0
    А кто голы шахте забивает (игра за суперкубок) и организовывает (игра в чемпионате), а кого уложили на газон в своей штрафной игроки ШД с нарушением правил ?
    petrnahimov
      petrnahimov, 12.08.2019 17:37
    +21
    Коментар згорнуто. Показати
    Может и Горан был бокопором, но прозвище Гармашу дали зачетное, в самую токчу.
    seregka1991
      seregka1991, 12.08.2019 17:25
    +6
    Горан еще бокопор, кто бы базарил)
    petrnahimov
      petrnahimov, 12.08.2019 17:37
    +21
    Коментар згорнуто. Показати
    Может и Горан был бокопором, но прозвище Гармашу дали зачетное, в самую токчу.
    seregka1991
      seregka1991, 12.08.2019 17:25
    +6
    Горан еще бокопор, кто бы базарил)
    Brian
    online
      Brian, 12.08.2019 23:18
    +1
    Я бы сказал не пустой пакет, а мусорный, набитый мусором.
    RomarioUA
    online
      RomarioUA, 12.08.2019 22:57
    +1
    Почти в точку. Есть в ихнем языке выражение типа "большой пакет, в котором ничего нет, но иногда полезен"?
    Rostislav Zdorenko
      Rostislav Zdorenko, 13.08.2019 08:36
    0
    Alexey Antonenko, 12.08.2019 20:19
    Ну и где Попов, Нинкович и Вукоевич сейчас, а где Гармаш.
    Хз где они, но где Гармаш все знают, в глубокой чёрной дыре
    nicksaf
    online
      nicksaf, 12.08.2019 18:38
    0
    А кто голы шахте забивает (игра за суперкубок) и организовывает (игра в чемпионате), а кого уложили на газон в своей штрафной игроки ШД с нарушением правил ?