Фальшивий фаворит: Чорноморець програв в закарпатському селі

Sport.ua розповідає про головні події 3-го туру Першої ліги України

12443
6
ФК Чорноморець
Першої похибки у чемпіонаті припустився лідер «Чорноморець». Команда Ангела Червенкова несподівано на виїзді поступилася «Минаю», який під керівництвом Василя Кобіна все ще шукає свою гру. Даремно одесити погоджувалися на нульову нічию й не забивали в основний час, бо на 95-й хвилині втратили й одне очко: Нурієв з пенальті не пробачив.

Осічкою одеситів скористався «Авангард», який тепер і вмостився на першому місці. Підопічні Олександра Косевича вдома розібралися з «Миколаєвом». Тішить, що на команду не вплинула технічна поразка від «Прикарпаття», яка сталася через участь незаявленого Савіна у тому матчі (2:2).

Столична «Оболонь-Бровар» підкралася до групи лідерів. Пивовари на виїзді впоралися з «Гірником-Спорт», завдяки єдиному голу літнього новачка Майданевича. А команда з Горішніх Плавнів залишається єдиною, яка ще не набирала очок у новому чемпіонаті.

Центральним поєдинком туру була гра «Металіста 1925» та «Руху». Львівська віднедавна команда привезла до Харкова й новачків: Калюжного з Синицею, які не без скандалу прийшли саме з «Металіста». Зустріч завершилася бойовою нічиєю 1:1. Прикметно, що «Рух» вже у другій грі поспіль рятує Данило Кондраков. Він взагалі забивав у кожному матчі нової першості, відтепер в його активі три точні удари, які і принесли команді вже п'ять очок.

«Інгулець» зіп’явся на третє місце. Петрівці на виїзді зустрічалися з «Металургом» і обіграли його 2:0. Причому з 50-ї хвилини запорожці грали вдев'ятьох після вилучень Білоусова і Кулініча.

«Волинь» здобула свою першу перемогу в сезоні. Команда Андрія Тлумака перестріляла «Прикарпаття» 3:2. А героєм став Денис Кожанов, який оформив дубль і тепер разом із прикарпатцем Барчуком, який якраз відзначився і у воротах лучан, та згаданим вище Кондраковим очолює гонку бомбардирів з трьома м'ячами.

Відзначимо що гості вели у рахунку 2:0, та господарі зуміли перевернути результат догори дригом за лічені хвилини: з 64-ї по 68-у, коли й забили всі свої м'ячі.

А ось «Балкани» як і раніше залишаються без голів. Цього разу команда із села Зоря на виїзді розгромно поступилася «Агробізнесу». Остап Маркевич здобував свою першу перемогу на чолі волочиського колективу під оплески свого тата, що сидів на трибунах.

«Черкащанам» вдався камбек у матчі з «Кременем», вони зуміли відігратися з рахунку 0:2.