Турнір в Торонто серйозно змінив позиції в світовій класифікації

9827
5
Jimmie48 Photography. Наомі Осака
Попередній тиждень у жінок пройшов в Торонто під гаслом: «Дорогу молодим». На півфінальній стадії Відкритого чемпіонату Канади зіграли 3 тенісистки не старші 21 року, компенсувала це дивовижне явище досвідчена Серена Вільямс. На жаль, у фіналі здоров'я підвело 23-кратну переможницю турнірів Grand Slam, перемогу здобула Б’янка Андреєску.

Це дозволило 19-річній канадській спортсменці піднятися на 14-е місце у світовій класифікації. Нагадаємо, в поточному сезоні вона вже вигравала дуже престижний турнір в Індіан-Уеллсі. Серена також додала 2 рядки і зараз займає восьму позицію. Це найкращий показник з часів повернення Вільямс-молодшої після пологів.

Ще одна сенсаційна півфіналістка Марія Боузкова з Чехії стрибнула вгору на 38 місць, зараз вона 53-я.

Головною зміною, звичайно ж, стала рокірування Наомі Осаки і Ешлі Барті. Після швидкого вильоту австралійки, японській тенісистці не склало труднощів виграти перший матч, перемога в якому дозволяла їй повернути собі тенісну корону (були шанси і у Плішкової, але їй потрібно було виходити як мінімум до півфіналу).

Топ-10 рейтингу WTA

Що стосується українок, то Світоліна зберегла місце, Ястремська повторила особистий рекорд, а Цуренко втратила одну позицію. Завацька, Костюк і Калініна додали кілька рядків, для Катаріни - це найкращий результат в кар'єрі. А ось Козлова і Лопатецька трохи втратили.

Українки в топ-300 рейтингу WTA

У Чемпіонській гонці трапився найгірший розклад для Світоліної. Після свого вильоту вона могла опинитися на 10-му місці тільки при одному варіанті, і він стався. Андреєску виграла титул, Серена дійшла до фіналу - обидві обійшли українку. Але в Цинциннаті можна буде надолужити згаяне, адже канадка вже знялася, а стан американки після травми навряд чи буде на найвищому рівні.

Чемпіонська гонка

(12)

Як виглядає таблиця АПЛ після перенесених матчів 29-го туру АПЛ 2023/24?
Футбол | 26 квітня 2024, 12:00 0

«Арсенал розгромив «Челсі», фіаско «Ліверпуля», впевнена перемога «Манчестер Сіті»