Серена Вільямс - Б'янка Андреєску. Дивитися онлайн. LIVE трансляція

Дивіться відеотрансляцію фіналу на турнірі в Торонто

Серена Вільямс - Б'янка Андреєску. Дивитися онлайн. LIVE трансляція
© Rogers Cup. Бьянка Андрееску і Серена Вільямс
У неділю, 11-го серпня, відбудеться фінальний матч на турнірі серії Прем'єр 5 в Торонто.
 
Екс-перша ракетка світу і дворазова переможниця Відкритого чемпіонату Канади Серена Вільямс (№10 WTA) змагатиметься проти Б’янки Андреєску з Канади (№27 WTA). Зустріч пройде першим запуском на центральному корті. Час початку матчу - 20:30 за Києвом.
 
 
 
Раніше дівчата не зустрічалися.
 
Плеєр з відеотрансляцією буде додано ближче до початку матчу.
 
 

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Володимир Кузьмін
      Володимир Кузьмін, 11.08.2019 22:15
    -2
    Я так думаю, справа не у заробітках на корті. Теніс для неї ЖИТТЯ! Що тепер їй навчитись хрестиком вишивати? Ну не буде у неї визначних досягнень, проте вона буде НА КОРТІ!
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:34
    0
    Віталій Возняк, 11.08.2019 21:21
    Пора Серені? Але ж 253 тис. доларів вона за цей фінал заробила. Багатьом молодим і перспективним таке і не світить.
    Серена на рекламі в рік заробляє 36 млн., тому призові за турніри це так, як бонуси для неї.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 21:27
    0
    vital, 11.08.2019 21:17
    Серена тільки сказала що не може рухатися. Може й банальна втома: 3-сетовий матч із Боузковою закінчився лише в 3-ій ночі, а менше ніж за добу фінал.
    Дякую! Я теж це почула. Думала, щось пропустила. Шкода її, відверто шкода.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 11.08.2019 21:21
    +2
    vital, 11.08.2019 21:09
    Дуже короткий фінал видався - Серена провела на кортах Торонто лише 6 годин і знялася через травму в фіналі за рахунку 1-3 на користь канадки.
    Серені потрібно зрозуміти що їй вже пора. Ще можна зробити 1 спробу на американському шлемі і .
    Не хочеться щоб молодша сестра повторювала шлях Вінус, яка зараз усім програє.
    Пора Серені? Але ж 253 тис. доларів вона за цей фінал заробила. Багатьом молодим і перспективним таке і не світить.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 11.08.2019 21:19
    +2
    vital, 11.08.2019 21:17
    Серена тільки сказала що не може рухатися. Може й банальна втома: 3-сетовий матч із Боузковою закінчився лише в 3-ій ночі, а менше ніж за добу фінал.
    Монфис с полуфинала против Надаля просто снялся, не рискнув играть второй матч за день перед ЮСО.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 11.08.2019 21:19
    +3
    Годы берут свое, организм не выдерживает,. надо Серене задуматься и поберечь здоровье, в тенисе она уже все сделала
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:17
    +3
    Elis, 11.08.2019 21:14
    У неї судоми почалися? В чому там справа?
    Вчора був напружений матч проти Бузкової. В 2 сеті Серена грала прекрасно! Не може вже організм в такому віці так швидко відновлюватись після серії напружених матчів.
    Серена тільки сказала що не може рухатися. Може й банальна втома: 3-сетовий матч із Боузковою закінчився лише в 3-ій ночі, а менше ніж за добу фінал.
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:15
    +4
    У Бьянки проти тенісисток із ТОП-10 рахунок +6 / -0. Просто жесть!
    Elis
      Elis, 11.08.2019 21:14
    +2
    vital, 11.08.2019 21:09
    Дуже короткий фінал видався - Серена провела на кортах Торонто лише 6 годин і знялася через травму в фіналі за рахунку 1-3 на користь канадки.
    Серені потрібно зрозуміти що їй вже пора. Ще можна зробити 1 спробу на американському шлемі і .
    Не хочеться щоб молодша сестра повторювала шлях Вінус, яка зараз усім програє.
    У неї судоми почалися? В чому там справа?
    Вчора був напружений матч проти Бузкової. В 2 сеті Серена грала прекрасно! Не може вже організм в такому віці так швидко відновлюватись після серії напружених матчів.
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 21:11
    +5
    Дуже шкода Серену. Пройти такий шлях до фіналу і травмуватися на початку зустрічі - це жесть... Анреєску з перемогою,вона її заслужила, як би там не було...
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:09
    0
    Дуже короткий фінал видався - Серена провела на кортах Торонто лише 6 годин і знялася через травму в фіналі за рахунку 1-3 на користь канадки.
    Серені потрібно зрозуміти що їй вже пора. Ще можна зробити 1 спробу на американському шлемі і .
    Не хочеться щоб молодша сестра повторювала шлях Вінус, яка зараз усім програє.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 21:09
    0
    Що там сталось з Сереною?
    Б'янка, звичайно, Людина. Так щиро з нею поговорила, підтримала.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 11.08.2019 21:02
    -1
    Умно играет бьянка и для своих годов зрело ну и конечно весьма плотная девушка
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 21:11
    +5
    Дуже шкода Серену. Пройти такий шлях до фіналу і травмуватися на початку зустрічі - це жесть... Анреєску з перемогою,вона її заслужила, як би там не було...
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:15
    +4
    У Бьянки проти тенісисток із ТОП-10 рахунок +6 / -0. Просто жесть!
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 11.08.2019 21:19
    +3
    Годы берут свое, организм не выдерживает,. надо Серене задуматься и поберечь здоровье, в тенисе она уже все сделала
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:17
    +3
    Elis, 11.08.2019 21:14
    У неї судоми почалися? В чому там справа?
    Вчора був напружений матч проти Бузкової. В 2 сеті Серена грала прекрасно! Не може вже організм в такому віці так швидко відновлюватись після серії напружених матчів.
    Серена тільки сказала що не може рухатися. Може й банальна втома: 3-сетовий матч із Боузковою закінчився лише в 3-ій ночі, а менше ніж за добу фінал.
    Віталій Возняк
      Віталій Возняк, 11.08.2019 21:21
    +2
    vital, 11.08.2019 21:09
    Дуже короткий фінал видався - Серена провела на кортах Торонто лише 6 годин і знялася через травму в фіналі за рахунку 1-3 на користь канадки.
    Серені потрібно зрозуміти що їй вже пора. Ще можна зробити 1 спробу на американському шлемі і .
    Не хочеться щоб молодша сестра повторювала шлях Вінус, яка зараз усім програє.
    Пора Серені? Але ж 253 тис. доларів вона за цей фінал заробила. Багатьом молодим і перспективним таке і не світить.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 11.08.2019 21:19
    +2
    vital, 11.08.2019 21:17
    Серена тільки сказала що не може рухатися. Може й банальна втома: 3-сетовий матч із Боузковою закінчився лише в 3-ій ночі, а менше ніж за добу фінал.
    Монфис с полуфинала против Надаля просто снялся, не рискнув играть второй матч за день перед ЮСО.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 21:14
    +2
    vital, 11.08.2019 21:09
    Дуже короткий фінал видався - Серена провела на кортах Торонто лише 6 годин і знялася через травму в фіналі за рахунку 1-3 на користь канадки.
    Серені потрібно зрозуміти що їй вже пора. Ще можна зробити 1 спробу на американському шлемі і .
    Не хочеться щоб молодша сестра повторювала шлях Вінус, яка зараз усім програє.
    У неї судоми почалися? В чому там справа?
    Вчора був напружений матч проти Бузкової. В 2 сеті Серена грала прекрасно! Не може вже організм в такому віці так швидко відновлюватись після серії напружених матчів.
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:34
    0
    Віталій Возняк, 11.08.2019 21:21
    Пора Серені? Але ж 253 тис. доларів вона за цей фінал заробила. Багатьом молодим і перспективним таке і не світить.
    Серена на рекламі в рік заробляє 36 млн., тому призові за турніри це так, як бонуси для неї.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 21:27
    0
    vital, 11.08.2019 21:17
    Серена тільки сказала що не може рухатися. Може й банальна втома: 3-сетовий матч із Боузковою закінчився лише в 3-ій ночі, а менше ніж за добу фінал.
    Дякую! Я теж це почула. Думала, щось пропустила. Шкода її, відверто шкода.
    vital
    online
      vital, 11.08.2019 21:09
    0
    Дуже короткий фінал видався - Серена провела на кортах Торонто лише 6 годин і знялася через травму в фіналі за рахунку 1-3 на користь канадки.
    Серені потрібно зрозуміти що їй вже пора. Ще можна зробити 1 спробу на американському шлемі і .
    Не хочеться щоб молодша сестра повторювала шлях Вінус, яка зараз усім програє.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 21:09
    0
    Що там сталось з Сереною?
    Б'янка, звичайно, Людина. Так щиро з нею поговорила, підтримала.