Торонто. Серена Вільямс і Б'янка Андреєску зіграють у фіналі

Обидві тенісистки претендують на попадання на Підсумковий турнір WTA, який пройде в Шеньчжені

Торонто. Серена Вільямс і Б'янка Андреєску зіграють у фіналі
© Rogers Cup. Серена Вільямс
Десятого серпня в Торонто відбулися півфінали хардового турніру серії Прем'єр 5.
 
У першій зустрічі улюблениця канадських уболівальників Б’янка Андреєску в двох сетах розібралася з Софією Кенін з США. У другому - легендарна Серена Вільямс після програного першого сету зуміла здобути перемогу в матчі з 91-ю ракеткою світу Марією Боузковою з Чехії.
 
Торонто. Півфінал
 
Б’янка Андреєску (Канада) - Софія Кенін (США) - 6:4, 7 6(5)
 
 
Серена Вільямс (США) – Марія Бузкова (Чехія) – 1:6, 6:3, 6:3
 

Фінальний поєдинок відбудеться в неділю, 11 серпня. Початок о 20:30 за Києвом.
 
Відзначимо, що для Серени це буде третій фінал Відкритого чемпіонату Канади в Торонто, раніше вона виграла тут обидва матчі за титул (2011 і 2013). У Монреалі (де цього року грають чоловіки) таких успіхів вона не здобула.
 
Додамо, що Серена вже обійшла Еліну Світоліну в Чемпіонській гонці, за результатами якої буде сформована вісімка учасниць Підсумкового турніру WTA. Андреєску також набере більше очок, ніж українка, якщо візьме титул.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(3 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 19:57
    -2
    Elis, 11.08.2019 19:36
    Якщо Андреєску виграє, вона обійде Еліну в ЧГ
    Якщо чесно, я не розумію, що Еліна буде там робити з такою грою, як зараз ...
    Elis
      Elis, 11.08.2019 19:36
    +2
    Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 19:23
    Сереною неможливо не захоплюватися! Віддаю перевагу їй сьогодні, але буду вболівати за молодь. Андеєску є чим здивувати королеву..
    Якщо Андреєску виграє, вона обійде Еліну в ЧГ
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 11.08.2019 19:23
    +1
    Сереною неможливо не захоплюватися! Віддаю перевагу їй сьогодні, але буду вболівати за молодь. Андеєску є чим здивувати королеву..
    Vika Rubi
      Vika Rubi, 11.08.2019 14:27
    +5
    Бьянка хорошая артистка, работает на публику, обмоталась бинтами и делает вид, будто уже умирает на корте. А сама бегает как лошадь
    Elis
      Elis, 11.08.2019 13:51
    +10
    Алексей Левченко, 11.08.2019 13:24
    Свитолиной пора уже определиться, хочет она быть теннисисткой или нет. Но судя по том, что я вижу - скорее всего нет.
    Вам вже пора визначитись, чи хочете ви далі продовжувати дивитись матчі Світоліної. Виходячи з вашого коментаря - ні. Зберіться з духом і займіться чимось іншим. Вам це піде на користь.
    dig_sum
      dig_sum, 11.08.2019 13:38
    +11
    Алексей Левченко, 11.08.2019 13:24
    Свитолиной пора уже определиться, хочет она быть теннисисткой или нет. Но судя по том, что я вижу - скорее всего нет.
    #9 в рейтинге самых зарабатывающих спортсменок мира. Она уже всем все доказала.
    Алексей Левченко
      Алексей Левченко, 11.08.2019 13:24
    -13
    Свитолиной пора уже определиться, хочет она быть теннисисткой или нет. Но судя по том, что я вижу - скорее всего нет.
    dig_sum
      dig_sum, 11.08.2019 13:38
    +11
    Алексей Левченко, 11.08.2019 13:24
    Свитолиной пора уже определиться, хочет она быть теннисисткой или нет. Но судя по том, что я вижу - скорее всего нет.
    #9 в рейтинге самых зарабатывающих спортсменок мира. Она уже всем все доказала.
    Elis
      Elis, 11.08.2019 13:51
    +10
    Алексей Левченко, 11.08.2019 13:24
    Свитолиной пора уже определиться, хочет она быть теннисисткой или нет. Но судя по том, что я вижу - скорее всего нет.
    Вам вже пора визначитись, чи хочете ви далі продовжувати дивитись матчі Світоліної. Виходячи з вашого коментаря - ні. Зберіться з духом і займіться чимось іншим. Вам це піде на користь.
    Vika Rubi
      Vika Rubi, 11.08.2019 14:27
    +5
    Бьянка хорошая артистка, работает на публику, обмоталась бинтами и делает вид, будто уже умирает на корте. А сама бегает как лошадь
    Elis