Торонто. Світоліна зупинилася в чвертьфіналі

Кенін після перемоги над Ястремською вибила з турніру ще й Світоліну

Торонто. Світоліна зупинилася в чвертьфіналі
© Rogers Cup. Еліна Світоліна
Перша ракетка України Еліна Світоліна (№7 WTA) завершила виступи на турнірі серії Прем'єр 5 в Торонто.
 
В матчі 1/4 фіналу українка у двох сетах поступилася Софії Кенін з США (№29 WTA), яка раніше вибила з боротьби Даяну Ястремську.
 
Торонто. 1/4 фіналу
Еліна Світоліна (Україна) - Софія Кенін (США) - 6:7(2), 4:6
 
Команда Світоліної добре підготувалася до суперниці і Кенін спочатку взагалі не розуміла, що вона може зробити на корті. Еліна, яка переважно грає плоскими ударами, сьогодні використовувала багато обертань, деякі слайси ставили представницю США в глухий кут, її форхенд помилявся набагато більше звичайного. Також тенісисткам дуже сильно заважав вітер, але Світоліна на досвіді краще справлялася з цією додатковою проблемою.
 
У перших геймах українка була дуже зібраною, практично не помилялася, також їй кілька разів трохи пощастило, як в моменті з тросом на геймболі другого гейму. Результатом стартової переваги стали два брейки і рахунок 4:0. Здавалося, що програти цю партію малореально, хоча сумніви в переможниці матчу, звичайно ж, були. Але в один момент американка стала краще справлятися зі зовнішніми подразниками, віднайшла свій ритм і картина на корті кардинально змінилася.
 
Тепер уже Софія диктувала умови, була більш активною і фантастично відігрувала в важливі моменти. Кілька разів вона карала Світоліну за невпевнені виходи до сітки ідеальними свічками, до кінця матчу таких моментів було близько п'яти. Ситуація вийшла з під контролю українки, вона не без проблем змогла перевести партію на тай-брейк, де прогнозовано поступилася. Це був уже п'ятий програний тай-брейк Світоліной поспіль (3-6 в 2019 році), статистика гнітюча.
 
 
Друга партія не віщувала нічого хорошого, але за підсумком Еліна провела її не так вже й погано з точки зору самої гри. Єдиною проблемою українка стала нереалізація брейкпоінтів, їх у неї було цілих 7 (сім). Наприклад, у Кенін брейкпоінт був всього один і вона його використала. Ще раз: одного брейкпоінта при досить рівній грі в сеті американці вистачило для перемоги в сеті і відповідно в матчі. І хто тут тенісистка з першої десятки?
 
Таким чином, Кенін вперше виходить в півфінал турніру серії Прем'єр 5 і впритул підбирається до топ-20 світового рейтингу. В 1/2 фіналу Софія змагатиметься проти Б'янки Андреєску (№27 WTA).
 
З наступного тижня Світоліна збереже сьоме місце в світовому рейтингу. У Чемпіонській гонці Еліна буде восьмою, якщо Серена Вільямс не дійде до фіналу або якщо Б'янка Андреєску не виграє титул. У найгіршому випадку українка буде десятою.
 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(4 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    znak51
      znak51, 10.08.2019 20:32
    +2
    kollekciy, 09.08.2019 23:54
    Б"янка таки змогла здолати Плішкову, хоча та сильно добавила та включила подачу Серени.
    Б"янка дуже схожа на Марту, по грі, емоціях, повадках, з боку навіть на вигляд.
    Ну на вигляд Марті ще з 20-30 кіло треба додати, щоб стати схожим на цього колобка. Поки Б"янка молода, м'язи ще витримують таку вагу, але травми все одно неминучі. А Марті треба десь вітер з голови подіти, тоді може й вийде щось путнє, але ж це дуже не просто.
    Elis
      Elis, 10.08.2019 17:50
    +3
    Владимир Копяк, 10.08.2019 16:40
    Женский теннис за последние годы сильно деградирует, все теннисистки похожи друг на друга своей игрой, нет ярких индивидуальностей, еще с десяток лет назад я со спины мог запросто сказать кто играет на корте, то сейчас это просто не реально... В этой серой массе Свитолина еще барахтается, но пройдет годик - другой - и где она будет с таким подходом к игре? А если еще в голове только одна проблема - как удачно выйти замуж, то к самой игре интерес постепенно затухает, нет желания умирать на корте, а на том багаже который у нее есть, уже нельзя выносить всех подряд... Или она считает, что тех денег которые она заработала и еще заработает в ближайшие годы, ей хватит на безбедную жизнь и содержание очередного альфонса...
    Фу, як неприємно вас читати. Відгонить таким матьорим середньовічний сексизмом, що аж брр.
    По-перше, Еліна не якась там нещасна бідна родичка, якій треба "удачно війті замуж". Будемо відверті, там будь-який чоловік скоріше "удачно жєнітся". Крім того, вона з 14 років живе в Європі, там "удачно війті замуж" взагалі нема серед цінностей. По-друге, з якої радості вона має забезпечувати "альфонса", якщо "альфонс" працює і теж пречудово забезпечує себе?
    Знаєте, ви так намагаєтесь принизити Еліну, що дєдушка Фрейд серйозно задумався б: може, то ви мріяли б опинитись на місці такого "альфонса"?
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 10.08.2019 16:40
    -2
    Женский теннис за последние годы сильно деградирует, все теннисистки похожи друг на друга своей игрой, нет ярких индивидуальностей, еще с десяток лет назад я со спины мог запросто сказать кто играет на корте, то сейчас это просто не реально... В этой серой массе Свитолина еще барахтается, но пройдет годик - другой - и где она будет с таким подходом к игре? А если еще в голове только одна проблема - как удачно выйти замуж, то к самой игре интерес постепенно затухает, нет желания умирать на корте, а на том багаже который у нее есть, уже нельзя выносить всех подряд... Или она считает, что тех денег которые она заработала и еще заработает в ближайшие годы, ей хватит на безбедную жизнь и содержание очередного альфонса...
    Виктор Гужва
      Виктор Гужва, 10.08.2019 13:20
    0
    Элина!
    Есть удача в спорте?
    Фанов удиви.
    Не везет на корте?
    Радуйся любви!
    Elis
      Elis, 10.08.2019 13:07
    +3
    vital, 10.08.2019 12:28
    Якщо взяти Еліну останніх років, то конкретно цей рік її результати не можуть не насторожувати: півфіналів програно нею більше ніж за всю кар'єру в турі; серія програних таїй нараховує 4-5, причому майже усі практично без боротьби; мінімум 4 програно фактично виграних матчів (за 2017-2018 можна згадати лише 1/4 фіналу РГ-2017 проти Халеп), гра на брейкпойнтах і матчболах теж не радує.
    Я в Елю вірив і продовжую вірити. У неї серія 10 поспіль виграних фіналів WTA, тому розмови про Курнікову, чи Бушар, у принципі безглузді. Мабуть, Еліні треба сісти, проаналізувати свою гру, зробити певні висновки, внести корективи і далі рухатися вперед. Якщо проаналізувати гру Халеп, то ще 2 роки назад вона грала здебільшого лише в захисті, і не мала чим активно виграти очко. А гляньте зараз на її гру: якщо приглушити звук, то любо-дорого дивитися на її гру в захисті та підготовленими атаками - ці шикарні удари по лініях. Еліна теж почала грати в агресивний теніс у окремих матчах, але стабільності їй бракує і після кількох невдалих атак у аут, вона знову повертається до суто захисної моделі гри.
    Дуже важливо щоб Еліні не заважали викладатися на 100% проблеми зі здоров'ям, бо для великих успіхів вона має бути повна сил і енергії, але навіть це не гарантує досягнення мети, через молоде покоління дівчат, що грають в агресивний теніс.
    Якщо приглушити звук)))
    Теж подобається, як Халеп зараз грає.
    До речі, хтось в курсі чому вона знялася? Травмувалась?
    Крім Сереночки, всі лідери повилітали. Думаю, лідери більше націлені на ЮеС Оупен, ніж взяти в Канаді ще один прем'єрський титул. І правильно. А ці два турніри розглядають виключно як підготовку до Грендслем, і очки не втратити.
    vital
    online
      vital, 10.08.2019 12:28
    +3
    Sauron, 10.08.2019 11:14
    Та вот который год не могут убрать.
    Думаю, Элина заслуженно в топ10, но я тоже считаю, что только благодаря своей трудолюбивости и выносливости.
    Но у каждого свои козыри.
    Якщо взяти Еліну останніх років, то конкретно цей рік її результати не можуть не насторожувати: півфіналів програно нею більше ніж за всю кар'єру в турі; серія програних таїй нараховує 4-5, причому майже усі практично без боротьби; мінімум 4 програно фактично виграних матчів (за 2017-2018 можна згадати лише 1/4 фіналу РГ-2017 проти Халеп), гра на брейкпойнтах і матчболах теж не радує.
    Я в Елю вірив і продовжую вірити. У неї серія 10 поспіль виграних фіналів WTA, тому розмови про Курнікову, чи Бушар, у принципі безглузді. Мабуть, Еліні треба сісти, проаналізувати свою гру, зробити певні висновки, внести корективи і далі рухатися вперед. Якщо проаналізувати гру Халеп, то ще 2 роки назад вона грала здебільшого лише в захисті, і не мала чим активно виграти очко. А гляньте зараз на її гру: якщо приглушити звук, то любо-дорого дивитися на її гру в захисті та підготовленими атаками - ці шикарні удари по лініях. Еліна теж почала грати в агресивний теніс у окремих матчах, але стабільності їй бракує і після кількох невдалих атак у аут, вона знову повертається до суто захисної моделі гри.
    Дуже важливо щоб Еліні не заважали викладатися на 100% проблеми зі здоров'ям, бо для великих успіхів вона має бути повна сил і енергії, але навіть це не гарантує досягнення мети, через молоде покоління дівчат, що грають в агресивний теніс.
    Sauron
    online
      Sauron, 10.08.2019 11:14
    +2
    Alex60, 10.08.2019 11:00
    С таким примитивным теннисом, как у Элины, нельзя рассчитывать на какие-то серьезные титулы. И молодежь, которая в рейтинге пока ниже, скоро уберет ее и с первой десятки.
    Та вот который год не могут убрать.
    Думаю, Элина заслуженно в топ10, но я тоже считаю, что только благодаря своей трудолюбивости и выносливости.
    Но у каждого свои козыри.
    Alex60
      Alex60, 10.08.2019 11:00
    0
    С таким примитивным теннисом, как у Элины, нельзя рассчитывать на какие-то серьезные титулы. И молодежь, которая в рейтинге пока ниже, скоро уберет ее и с первой десятки.
    Владислав Ткаченко
      Владислав Ткаченко, 10.08.2019 10:36
    -7
    С негром ещё потусуется полгода и вылетит с топ 100,абидна
    tima fialko
    online
      tima fialko, 10.08.2019 09:52
    +2
    Еліна може рухатись вище завдяки ще більшій працьовитості.Головне в неі є-характер.
    vital
    online
      vital, 10.08.2019 09:02
    +1
    Сергей Богданов, 10.08.2019 07:32
    А попасть на итоговый еще та задачка, при раскладах и оценках, все как то забыли про Серену, которая уже фактически здесь в финале, не думаю что чешка создаст ей конкуренцию, а то как она может сыграть на шлеме все прекрасно понимают
    По Серені є сумніви що воно їй треба, той Підсумковий чемп. Звісно що за потрапляння в Женьшень поборяться і Софія і Бьянка.
    А щодо Еліни, то звісно що шанси на ТОП-8 чемпіонської гонки в неї є і ми за неї повболіваємо до останнього турніру черед відбором. Але далеко не факт, що при успішному потраплянні на Підсумковий, вона знову не залишить усе як є на даний час, тобто "все добре, Ендрю тренер, з яким мені комфортно, ...". Хочеться звісно щоб Еліна досягла максимальних вершин, але як обрати правильний шлях туди на саму гору? Це питання точно не до диванних експертів. Рішення залежить тільки від неї, бо ні менеджер, ні спаринг-тренер на неї впливу не мають.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 10.08.2019 07:32
    +1
    Andy Chak, 10.08.2019 00:44
    Дай Бог, щоб справдились всі побажання і Еліна попала на підсумковий турнір в Шеньчжень, але судячи по останніх іграх вона більше на фарті виїжджає і на обставинах, які складаються в її користь. На жаль, в останніх матчах не видно характеру, який ще недавно був присутній, ну а те, що тупа гра по центру нікуди не йде це пєчалька, таким варіантом виграти турніри буде все важче і важче. Раніше, пригадую, Еліна не боялась лупити по кутам і дуже часто попадала, а зараз надзвичайно обережна гра з розрахунку на помилку суперниці, але коли попадає біль-менш топова тенісистка все йде шкереберть, не дивлячись на хороші стартові моменти матчів (поки суперниця не зрозуміє як грати), все закінчується плачевно...
    А попасть на итоговый еще та задачка, при раскладах и оценках, все как то забыли про Серену, которая уже фактически здесь в финале, не думаю что чешка создаст ей конкуренцию, а то как она может сыграть на шлеме все прекрасно понимают
    Andy Chak
      Andy Chak, 10.08.2019 00:44
    +3
    Дай Бог, щоб справдились всі побажання і Еліна попала на підсумковий турнір в Шеньчжень, але судячи по останніх іграх вона більше на фарті виїжджає і на обставинах, які складаються в її користь. На жаль, в останніх матчах не видно характеру, який ще недавно був присутній, ну а те, що тупа гра по центру нікуди не йде це пєчалька, таким варіантом виграти турніри буде все важче і важче. Раніше, пригадую, Еліна не боялась лупити по кутам і дуже часто попадала, а зараз надзвичайно обережна гра з розрахунку на помилку суперниці, але коли попадає біль-менш топова тенісистка все йде шкереберть, не дивлячись на хороші стартові моменти матчів (поки суперниця не зрозуміє як грати), все закінчується плачевно...
    Elis
      Elis, 10.08.2019 00:31
    +2
    Sergio, 09.08.2019 23:59
    Уже очень давно перестал её смотреть и топить за неё... Чему очень рад.... Неумелая.... Какой ей топ 10... Ей бы топ 100 не вылететь...
    Даремно ви так про Б'янку. Хороша ж спортсменка
    VoOne1983
      VoOne1983, 10.08.2019 00:30
    +3
    Та не чіпайте ви Марту. Її час ще прийде. Рік тому Андреєску влітала всяким там Кумкумам на Айтіефах. А зараз мабуть ніхто не показує такої красивої гри. Вона Плішкову на одній нозі дожала. І на матч всуху подала.
    kollekciy
      kollekciy, 10.08.2019 00:25
    +1
    В тому і є талант Марти, що вона без тренера, без великого бажання грати, ще буває вистрілює, як у Франції. Але знову йде в загул, тому й затримка. Якщо захоче грати по справжньому, в неї все вийде. Але може так і не захотіти, як її сестра.
    Vladdal
      Vladdal, 10.08.2019 00:08
    +1
    Stanislav Matusevych, 09.08.2019 23:39
    Молодежь решила сегодня окончательно подтвердить разданные мной авансы. Андрееску дожала Плишкову. Правда, я не удивлюсь, если она в таком режиме после ЮСО снова отправится лечиться на полгода.
    Если в таком режиме до ЮСО вообще доживёт (в плане здоровья).
    Vladdal
      Vladdal, 10.08.2019 00:05
    +2
    kollekciy, 09.08.2019 23:54
    Б"янка таки змогла здолати Плішкову, хоча та сильно добавила та включила подачу Серени.
    Б"янка дуже схожа на Марту, по грі, емоціях, повадках, з боку навіть на вигляд.
    А чего тогда Бьянка топов выносит, а Марта... напомните, пожалуйста, где она в рейтинге?
    У Марты, правда, есть ещё пару лет. Но есть и минус: у Марты был шанс уже сейчас быть в сотне (на какой позиции решайте сами). А она свой шанс загубила сама. И когда будет новый - это вопрос.
    Sergio
      Sergio, 09.08.2019 23:59
    -2
    Уже очень давно перестал её смотреть и топить за неё... Чему очень рад.... Неумелая.... Какой ей топ 10... Ей бы топ 100 не вылететь...
    kollekciy
      kollekciy, 09.08.2019 23:54
    0
    Б"янка таки змогла здолати Плішкову, хоча та сильно добавила та включила подачу Серени.
    Б"янка дуже схожа на Марту, по грі, емоціях, повадках, з боку навіть на вигляд.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 09.08.2019 21:39
    +13
    К сожалению, как только Кенин приспособилась к ветру, ее преимущество было очевидным. Даже 7 брейкпойнтов во втором сете Элине не помогли, ведь соперница продолжала играть в агрессивный теннис, а Свитолина ей практически не мешала. Попадала поэтому Кенин чаще, чем ошибалась. Понятно, что и в мощи, и в технике София Элину превосходит, а головой сыграть сегодня особо не выходило. Худший вариант защитной тактики двухлетней давности снова привел к поражению против атакующей теннисистки.
    В женском теннисе наступает время мощной молодежи. Кенин, Андрееску, играющая в несколько другом стиле, но тоже способная давить Вондроушова. Эти трое еще и здорово оснащены технически. А ведь есть еще просто пушечные Сабаленка, Свентек, та же Ястремская. И прочие Гауфф на подходе. Элине надо было брать Шлем и первенство в рейтинге год-два назад. Но в 2017-м не получилось, а почти весь 18-й ушел на похудание, попытку перехода на активный теннис и т.п. В итоге в 19-м все вернулось к стартовым позициям двухлетней давности. Только усугубились психологические проблемы с пассивной игрой в важные моменты и подросла молодежь. Теперь исполнить мечту будет архисложно. Рискну утверждать, что невозможно, если не начать всерьез работать с квалифицированным психологом. Пока еще это может дать плоды, через пару лет станет поздно.
    Владимир Белокриницкий
      Владимир Белокриницкий, 09.08.2019 21:38
    +9
    По сегодняшней встрече.
    Свитолиной пора менять тренера.
    Может играть лучше. Ошибки в тактике. В решающие моменты не знала, что делать. Неоправданные выходы к сетке. Много неправильных решений вообще.
    Эту встречу можно было выиграть.
    Кенин - сыграно очень неплохо, но если её по-настоящему придавить, рассыпается.
    Победа над Барти?
    Скорее та проиграла сама, не в лучшей форме сейчас, но Эшли прибавит к US Open.
    А Кенин не прибавит.
    Vladdal
      Vladdal, 09.08.2019 21:42
    +8
    Мне лично Элину сегодня упрекнуть не в чем. Кроме одного - получая преимущество уходит в экономрежим. Мало того, что вернуться потом тяжело, так ещё даёт сопернице отдышаться и прийти в чувства. И тогда проблемы.
    Кенин поймала кураж и...
    Mr.Budd
      Mr.Budd, 09.08.2019 21:29
    +8
    Если уж вечно упускать свои матчболлы, то надо хотя бы иногда отыграться на чужих
    vital
    online
      vital, 09.08.2019 21:33
    +6
    Сумно, але що поробиш.
    Еля, спасибі за турнір і чекаємо на успіхи в Цинциннаті, або вже на шлемі.
    Вчора в Елі реалізація брейкпойнтів 6 із 7-ми, а сьогодні 2 із 11-ти. Раз на раз не приходиться. Наших дівчат треба підтримувати, особливо в складні для них періоди, після поразок.
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 09.08.2019 21:32
    +6
    Силёнок не хватило. Как можно было 1 сет просрать. Права Штефи Графф...
    winner2012
      winner2012, 09.08.2019 21:39
    +5
    Честно, замахали эти удары по центру! Когда за розыгрыш можно попытаться играть несколько раз по линии, она все также лупит в центр. Как только ей лупят в линию, все, вынимай! Никакой агрессии... осторожный теннис! В итоге с кучей ошибок Кенин все равно побеждает с большим количеством винерсов и более агрессивной игрой. Абсолютно бестолковый теннис был сегодня...
    Vladdal
      Vladdal, 09.08.2019 21:42
    +4
    vizuals, 09.08.2019 21:40
    Що сказати, Світоліна більше не Світоліна. Не треба було звязуватися з Монфілсами.
    Когда тебя уже выгонят с сайта?
    dudigo78
      dudigo78, 09.08.2019 21:39
    +4
    Коментар згорнуто. Показати
    vizuals, 09.08.2019 21:31
    Як мені соромно. Я був впевнений у перемозі Елі. Але в Еліна продовжує принижувати Україну, маючи набагато вищий класс порівняно з опонентом.
    Впевнений в перемозі? Хм, трохи дивно. Я наприклад був впевнений що якщо Кенін зіграє в свою гру, то легко переможе. І вона в принципі лише за певним вийнятком своєї гри не показала. Ера захисного тенісу позаду. Майбутнє за атакуючим тенісом, правда продуманим. Вже навіть Халеп більше на атаку грає, бо зрозуміла це, а Еліна ну ніяк. І якщо рік два тому я також у всіх матчах з тенісистками з 3 десятку і нижче був впевнений в перемозі Еліни, то зараз такої впевненості не буде навіть проти тенісистки з другої сотні
    Elis
      Elis, 10.08.2019 17:50
    +3
    Владимир Копяк, 10.08.2019 16:40
    Женский теннис за последние годы сильно деградирует, все теннисистки похожи друг на друга своей игрой, нет ярких индивидуальностей, еще с десяток лет назад я со спины мог запросто сказать кто играет на корте, то сейчас это просто не реально... В этой серой массе Свитолина еще барахтается, но пройдет годик - другой - и где она будет с таким подходом к игре? А если еще в голове только одна проблема - как удачно выйти замуж, то к самой игре интерес постепенно затухает, нет желания умирать на корте, а на том багаже который у нее есть, уже нельзя выносить всех подряд... Или она считает, что тех денег которые она заработала и еще заработает в ближайшие годы, ей хватит на безбедную жизнь и содержание очередного альфонса...
    Фу, як неприємно вас читати. Відгонить таким матьорим середньовічний сексизмом, що аж брр.
    По-перше, Еліна не якась там нещасна бідна родичка, якій треба "удачно війті замуж". Будемо відверті, там будь-який чоловік скоріше "удачно жєнітся". Крім того, вона з 14 років живе в Європі, там "удачно війті замуж" взагалі нема серед цінностей. По-друге, з якої радості вона має забезпечувати "альфонса", якщо "альфонс" працює і теж пречудово забезпечує себе?
    Знаєте, ви так намагаєтесь принизити Еліну, що дєдушка Фрейд серйозно задумався б: може, то ви мріяли б опинитись на місці такого "альфонса"?
    Elis
      Elis, 10.08.2019 13:07
    +3
    vital, 10.08.2019 12:28
    Якщо взяти Еліну останніх років, то конкретно цей рік її результати не можуть не насторожувати: півфіналів програно нею більше ніж за всю кар'єру в турі; серія програних таїй нараховує 4-5, причому майже усі практично без боротьби; мінімум 4 програно фактично виграних матчів (за 2017-2018 можна згадати лише 1/4 фіналу РГ-2017 проти Халеп), гра на брейкпойнтах і матчболах теж не радує.
    Я в Елю вірив і продовжую вірити. У неї серія 10 поспіль виграних фіналів WTA, тому розмови про Курнікову, чи Бушар, у принципі безглузді. Мабуть, Еліні треба сісти, проаналізувати свою гру, зробити певні висновки, внести корективи і далі рухатися вперед. Якщо проаналізувати гру Халеп, то ще 2 роки назад вона грала здебільшого лише в захисті, і не мала чим активно виграти очко. А гляньте зараз на її гру: якщо приглушити звук, то любо-дорого дивитися на її гру в захисті та підготовленими атаками - ці шикарні удари по лініях. Еліна теж почала грати в агресивний теніс у окремих матчах, але стабільності їй бракує і після кількох невдалих атак у аут, вона знову повертається до суто захисної моделі гри.
    Дуже важливо щоб Еліні не заважали викладатися на 100% проблеми зі здоров'ям, бо для великих успіхів вона має бути повна сил і енергії, але навіть це не гарантує досягнення мети, через молоде покоління дівчат, що грають в агресивний теніс.
    Якщо приглушити звук)))
    Теж подобається, як Халеп зараз грає.
    До речі, хтось в курсі чому вона знялася? Травмувалась?
    Крім Сереночки, всі лідери повилітали. Думаю, лідери більше націлені на ЮеС Оупен, ніж взяти в Канаді ще один прем'єрський титул. І правильно. А ці два турніри розглядають виключно як підготовку до Грендслем, і очки не втратити.
    vital
    online
      vital, 10.08.2019 12:28
    +3
    Sauron, 10.08.2019 11:14
    Та вот который год не могут убрать.
    Думаю, Элина заслуженно в топ10, но я тоже считаю, что только благодаря своей трудолюбивости и выносливости.
    Но у каждого свои козыри.
    Якщо взяти Еліну останніх років, то конкретно цей рік її результати не можуть не насторожувати: півфіналів програно нею більше ніж за всю кар'єру в турі; серія програних таїй нараховує 4-5, причому майже усі практично без боротьби; мінімум 4 програно фактично виграних матчів (за 2017-2018 можна згадати лише 1/4 фіналу РГ-2017 проти Халеп), гра на брейкпойнтах і матчболах теж не радує.
    Я в Елю вірив і продовжую вірити. У неї серія 10 поспіль виграних фіналів WTA, тому розмови про Курнікову, чи Бушар, у принципі безглузді. Мабуть, Еліні треба сісти, проаналізувати свою гру, зробити певні висновки, внести корективи і далі рухатися вперед. Якщо проаналізувати гру Халеп, то ще 2 роки назад вона грала здебільшого лише в захисті, і не мала чим активно виграти очко. А гляньте зараз на її гру: якщо приглушити звук, то любо-дорого дивитися на її гру в захисті та підготовленими атаками - ці шикарні удари по лініях. Еліна теж почала грати в агресивний теніс у окремих матчах, але стабільності їй бракує і після кількох невдалих атак у аут, вона знову повертається до суто захисної моделі гри.
    Дуже важливо щоб Еліні не заважали викладатися на 100% проблеми зі здоров'ям, бо для великих успіхів вона має бути повна сил і енергії, але навіть це не гарантує досягнення мети, через молоде покоління дівчат, що грають в агресивний теніс.
    Andy Chak
    online
      Andy Chak, 10.08.2019 00:44
    +3
    Дай Бог, щоб справдились всі побажання і Еліна попала на підсумковий турнір в Шеньчжень, але судячи по останніх іграх вона більше на фарті виїжджає і на обставинах, які складаються в її користь. На жаль, в останніх матчах не видно характеру, який ще недавно був присутній, ну а те, що тупа гра по центру нікуди не йде це пєчалька, таким варіантом виграти турніри буде все важче і важче. Раніше, пригадую, Еліна не боялась лупити по кутам і дуже часто попадала, а зараз надзвичайно обережна гра з розрахунку на помилку суперниці, але коли попадає біль-менш топова тенісистка все йде шкереберть, не дивлячись на хороші стартові моменти матчів (поки суперниця не зрозуміє як грати), все закінчується плачевно...
    VoOne1983
      VoOne1983, 10.08.2019 00:30
    +3
    Та не чіпайте ви Марту. Її час ще прийде. Рік тому Андреєску влітала всяким там Кумкумам на Айтіефах. А зараз мабуть ніхто не показує такої красивої гри. Вона Плішкову на одній нозі дожала. І на матч всуху подала.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 09.08.2019 23:41
    +3
    Wvc, 09.08.2019 23:33
    Якщо все таки щось в лісі здохне, і Элінна здобуде ТВШ, я особисто приїду в Харків і запрезентую вам пляшку найкращого білоруського пива, оскільки проживаю в Бресті.
    Тобто в мене тепер є ще більший стимул бажати Еліні успіхів)) Дякую, домовилися)
    Wvc
      Wvc, 09.08.2019 23:33
    +3
    Stanislav Matusevych, 09.08.2019 21:39
    К сожалению, как только Кенин приспособилась к ветру, ее преимущество было очевидным. Даже 7 брейкпойнтов во втором сете Элине не помогли, ведь соперница продолжала играть в агрессивный теннис, а Свитолина ей практически не мешала. Попадала поэтому Кенин чаще, чем ошибалась. Понятно, что и в мощи, и в технике София Элину превосходит, а головой сыграть сегодня особо не выходило. Худший вариант защитной тактики двухлетней давности снова привел к поражению против атакующей теннисистки.
    В женском теннисе наступает время мощной молодежи. Кенин, Андрееску, играющая в несколько другом стиле, но тоже способная давить Вондроушова. Эти трое еще и здорово оснащены технически. А ведь есть еще просто пушечные Сабаленка, Свентек, та же Ястремская. И прочие Гауфф на подходе. Элине надо было брать Шлем и первенство в рейтинге год-два назад. Но в 2017-м не получилось, а почти весь 18-й ушел на похудание, попытку перехода на активный теннис и т.п. В итоге в 19-м все вернулось к стартовым позициям двухлетней давности. Только усугубились психологические проблемы с пассивной игрой в важные моменты и подросла молодежь. Теперь исполнить мечту будет архисложно. Рискну утверждать, что невозможно, если не начать всерьез работать с квалифицированным психологом. Пока еще это может дать плоды, через пару лет станет поздно.
    Якщо все таки щось в лісі здохне, і Элінна здобуде ТВШ, я особисто приїду в Харків і запрезентую вам пляшку найкращого білоруського пива, оскільки проживаю в Бресті.
    Vladdal
      Vladdal, 09.08.2019 23:26
    +3
    Ва Са, 09.08.2019 22:27
    Мдя , легко вешать баранки когда соперница играет на расслабоне . Канадка просто хорошо играет , ничего такого - космического ,в её игре нет .
    Да дело не в космосе. Понятно, что баранка эта лишь потому, что Плишкова, поняв, что ей не выиграть партию, тупо её слила.
    Просто потенциал у неё сумасшедший. Она ведь первый год в туре, а уже борется за итоговый. И, в отличии от Даяны (которой после каждой её победы наши "специлисты" пророчат первенство в туре) на её счету уже немало поверженных топов. Да хотя бы вчера Бертенс.
    А девушке 19.
    VITASS
      VITASS, 09.08.2019 23:22
    +3
    почитал нытье в каметах. точь-в-точь как перед итоговым...ню-ню поглядим
    Фрэнк ЛЭМПАРД: «Нет ничего лучше, чем доказывать, что люди ошибаются»
    футфан
      футфан, 09.08.2019 23:21
    +3
    vizuals, 09.08.2019 22:42
    Шкода, але в Укрїни фактично більше немає топової тенісістки. Світко своїм нелогічним виходом до 1/2 фінала Уімбла це лише підтвердила, як виключення з правил підтверджує правило. Злишається надіятися на Даяну, в якої поки немає стабільності.
    Своїм коментом ти офіційно підтвердив- баранів в Україні, стало на одного більше!!!!
    Saar
      Saar, 09.08.2019 21:46
    +3
    Жюстин Энин-Арден -вот кто достоин подражания для женского тенисса как в футболе Роналду и Месси. Небольшого роста, а как играла!!! Какие подачи, скорость , агрессия на корте и как результат-первая ракетка мира!