Українські дівчата все ще можуть вийти до півфіналу

1651
1
geohandball.ge

Збірна України не зуміла достроково вийти з групи на юніорському Євро-2019 у Тбілісі. Тепер вирішальним для нашої команди стане матч останнього туру проти Фарерських островів.

Гарантувати собі участь у півфіналі наші дівчата мали шанс завчасно. Після двох перемог над Грецією та Болгарією нашим дівчатам потрібно була виграти у Сербії, яка до цієї зусторічі підійша також маючи максимум очок.

Гра почалась за рівної боротьби, проте надалі сербки захопили перевагу й виграли перший тайм 14:8, а після перерви зуміли ще збільшити свій відрив, здобувши підсумкові 33:20.

Найкращою в складі нашої команди стала Анна Гававка. Дівчатам Любові Федоренко потрібно зробити правильні висновки й показати свій справжній рівень вже вирішальному матчі – 8 серпня проти Фарерських островів. В разі нічиєї, або перемоги українки вийдуть до 1/2 фіналу.

Україна – Сербія 20:33 (8:14)

Євро-2019 (U-17, ІІ дивізіон). Тбілісі.

Україна: Валієва, Шалімова, Жомер; Петрів 1, Козак 1, Бондаренко 5, Гававка 6, Голінська 1, Дмитришин 1, Овчаренко 1, Когуч 1, Морозенко 3, Залетська, Потибня, Гончаренко, Оржаховська.

Семиметрові: 3/1 – 3/1

Штрафний час: 2 – 8