Торонто. Світоліна здобула перемогу на старті

Українка в трьох важких сетах переграла Катерину Синякову з Чехії

Торонто. Світоліна здобула перемогу на старті
© Jimmie48 Photography. Еліна Світоліна
Перша ракетка України Еліна Світоліна (№7 WTA) стартувала з перемоги на турнірі серії Прем'єр 5 в Торонто.
 
У матчі другого кола українка в непростому поєдинку обіграла Катерину Синякову з Чехії (№41 WTA).
 
Торонто. Друге коло
Еліна Світоліна (Україна) - Катерина Синякова (Чехія) - 6:3, 3:6, 6:3
 
Великою мірою Синякова досить зручна суперниця для стилю гри Світоліної і обігрувати її потрібно в будь-якому стані. Єдине, в чому чешка може дати фору Еліні, так це в емоційному плані. В останніх матчах українці цих самих емоцій дуже навіть не вистачало.
 
У стартовій партії все йшло за сценарієм Світоліної, хоча помітної переваги і не проглядалося. Після обміну брейками на старті, українка змогла ще раз реалізувати брейкпоінт в шостому геймі і відразу ж з боями забрати свою подачу. Цього вистачило для перемоги в партії, але великої впевненості в тому, що так буде тривати і далі, не було. Більш того, після першого сету Еліна взяла медичний тайм-аут, її турбував поперек. Це був тривожний дзвіночок.
 
 
Друга партія проходила трохи в іншому ключі. Чешка заграла краще, скоротивши кількість невимушених помилок до мінімуму. Відповісти на це Еліна не змогла, хоча й намагалася. У восьмому геймі вона не втримала подачу і доля сету була вирішена.
 
 
Остання партія пройшла в найкращих традиціях матчів Світоліної. Нерви вболівальників були в черговий раз перевірені на міцність, моральних сил під кінець практично не залишилося. З плином часу обом тенісисткам стало важче захищати свої подачі і брейки посипалися як з рогу достатку. З рахунку 3:3 Еліна взяла три гейми поспіль, але зробила це у впертій боротьбі. У фінальному геймі ми побачили два нереалізованих матчболи, але все ж після довгих мук Синякова пробила в аут.
 
Перемога повернула Світоліну в топ-8 чемпіонської гонки, подякуємо за це Даяні Ястремській, яка раніше вибила Конту. Нагадаємо, Еліні в Торонто захищати торішній півфінал Монреаля (це один і той же турнір), поки що в імовірність повторення такого результату не дуже віриться.
 
У третьому колі Світоліна зіграє проти швейцарки Белінди Бенчіч (№12 WTA).
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(5 голосів)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    mikmir1
      mikmir1, 08.08.2019 10:08
    +1
    Еліночка,,Ти найкраща!!!!
    tima fialko
    online
      tima fialko, 08.08.2019 07:50
    +2
    Якийсь у Еліни несучасний,безвкусний тенісний одяг,чи мені одному так здається?
    Євген Давиденко
      Євген Давиденко, 07.08.2019 23:44
    -9
    Коментар згорнуто. Показати
    Негри гру дивились?
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 07.08.2019 23:35
    -12
    Terminus, 07.08.2019 23:04
    Ты вообще с орфографией знаком, чмердяина жирная?
    Дебилоид , а чего ты решил что я жирный. Ты наверное пожизни суходрочный.
    Terminus
      Terminus, 07.08.2019 23:04
    +1
    Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:31
    Вы вообще читать умеете, долбоебы менисующие.
    Ты вообще с орфографией знаком, чмердяина жирная?
    Elis
      Elis, 07.08.2019 23:03
    +4
    Olexandr Olexandrov, 07.08.2019 22:57
    Даяна - 50/50
    Еліна - 20/80
    Але я б подивився матч між нашими дівчатами
    Згодна, тільки в фіналі
    dudigo78
      dudigo78, 07.08.2019 23:01
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    дивлюсь там в Торонто знову циганський табір розбушувався. давненько їх в такій кількості не було
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 07.08.2019 22:57
    +4
    Даяна - 50/50
    Еліна - 20/80
    Але я б подивився матч між нашими дівчатами
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 22:48
    +7
    Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:31
    Вы вообще читать умеете, долбоебы менисующие.
    Чего вы печалитесь? Минусуют - значит читают
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 22:46
    +2
    vital, 07.08.2019 22:37
    На жаль Юля (та що Гергес) не допомогла Елі, як нещодавно Даяна проти конкурентки Світоліної за участь у Підсумковому, але хоч 3 сети поганяла. Еля здорова на 100% проти Бенчіч не була б фаворитом, а з можливим пошкодженням. Але це жіночий теніс, і тут можливі усякі сюрпризи. Турнір у Торонто для Еліни комфортний: у 2017-му вона тут за кілька днів обіграла 4 спортсменки з ТОП-10 і взяла титул.
    Віримо в Еліну.
    В том то и дело, что Элина имеет свойство играть лучше с фаворитами, чем с заведомыми андердогами. Настраивается по другому может, не знаю.
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 22:45
    +2
    Stanislav Matusevych, 07.08.2019 22:38
    Кстати, фавориты дружно имеют проблемы в первом же матче после перехода на хард. Из топ-10 вылетели Барти, Сабаленка и Стивенс, с трудом прошли Плишкова и Свитолина, сейчас играет с огнем Халеп. Только Бертенс не имела пока проблем.
    Это да. Но фавориты регулярно почти на всех турнирах в первых раундах вылетают. То ли теннис выравнивается, то ли реально лидеры лишь номинальные (кто-то же должен быть)... я не знаю.
    Интересно, были бы сейчас в туре Хингис, Граф, Селеш - где бы они были в рейтинге?
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 22:38
    +5
    Кстати, фавориты дружно имеют проблемы в первом же матче после перехода на хард. Из топ-10 вылетели Барти, Сабаленка и Стивенс, с трудом прошли Плишкова и Свитолина, сейчас играет с огнем Халеп. Только Бертенс не имела пока проблем.
    vital
    online
      vital, 07.08.2019 22:37
    +4
    На жаль Юля (та що Гергес) не допомогла Елі, як нещодавно Даяна проти конкурентки Світоліної за участь у Підсумковому, але хоч 3 сети поганяла. Еля здорова на 100% проти Бенчіч не була б фаворитом, а з можливим пошкодженням. Але це жіночий теніс, і тут можливі усякі сюрпризи. Турнір у Торонто для Еліни комфортний: у 2017-му вона тут за кілька днів обіграла 4 спортсменки з ТОП-10 і взяла титул.
    Віримо в Еліну.
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 07.08.2019 22:36
    +11
    Эля ассоциируется у меня с киевским Динамо. В смысле ощущением после игры.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 22:35
    +11
    Тяжело смотреть такие матчи. Хорошо, хоть результат в пользу Элины. 104 очка за победу сейчас совсем не лишние. Но с игрой совсем беда. Активность приводит к ошибкам, а еще и проблемы с поясницей привели к проблемам с движением. Хорошо, что соперницей была всего лишь Синякова.
    Уже завтра играть против Бенчич, и с учетом перечисленного шансы будут малы.
    Из положительного можно отметить улучшившуюся скорость подачи, особенно второй. И характер сегодня вновь прорезался. Но против Бенчич этого маловато.
    vital
    online
      vital, 07.08.2019 22:33
    +14
    Усіх із важливою для Еліни перемогою!
    Згадаю лише хороше:
    подача в районі 175 у Еліни прорізалася;
    6 ейсів за матч, з них 5 після медичного таймауту;
    вряди-годи Еліна менше бігала по корту за суперницю - по ходу показували статистику що українка рухалася 27 м за 1 очко, а чешка на 10 м більше, тобто 37 м;
    перемога в 3-му сеті;
    активно виграних м'ячів більше, ніж помилок;
    30 вінерсів за гру.
    Здоров'я Еліні з Бенчіч!
    Серж Пир
      Серж Пир, 07.08.2019 22:31
    -4
    Коментар згорнуто. Показати
    Чего ж так тяжко-то?
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:31
    -16
    Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:28
    Если смотреть такой матч, потом неделю можно не спать.
    Вы вообще читать умеете, долбоебы менисующие.
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:28
    +2
    Если смотреть такой матч, потом неделю можно не спать.
    hmmmm
      hmmmm, 07.08.2019 22:28
    +2
    30 виннерсов, не похоже на Элю что-то
    vital
    online
      vital, 07.08.2019 22:33
    +14
    Усіх із важливою для Еліни перемогою!
    Згадаю лише хороше:
    подача в районі 175 у Еліни прорізалася;
    6 ейсів за матч, з них 5 після медичного таймауту;
    вряди-годи Еліна менше бігала по корту за суперницю - по ходу показували статистику що українка рухалася 27 м за 1 очко, а чешка на 10 м більше, тобто 37 м;
    перемога в 3-му сеті;
    активно виграних м'ячів більше, ніж помилок;
    30 вінерсів за гру.
    Здоров'я Еліні з Бенчіч!
    Александр Науменко
    online
      Александр Науменко, 07.08.2019 22:36
    +11
    Эля ассоциируется у меня с киевским Динамо. В смысле ощущением после игры.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 22:35
    +11
    Тяжело смотреть такие матчи. Хорошо, хоть результат в пользу Элины. 104 очка за победу сейчас совсем не лишние. Но с игрой совсем беда. Активность приводит к ошибкам, а еще и проблемы с поясницей привели к проблемам с движением. Хорошо, что соперницей была всего лишь Синякова.
    Уже завтра играть против Бенчич, и с учетом перечисленного шансы будут малы.
    Из положительного можно отметить улучшившуюся скорость подачи, особенно второй. И характер сегодня вновь прорезался. Но против Бенчич этого маловато.
    Barsa2019
      Barsa2019, 07.08.2019 22:27
    +9
    Пора бы уже и турнирчик какой-нибудь взять, почему бы и не в Торонто? Заждались уже...
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 22:48
    +7
    Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:31
    Вы вообще читать умеете, долбоебы менисующие.
    Чего вы печалитесь? Минусуют - значит читают
    dudigo78
      dudigo78, 07.08.2019 22:28
    +7
    Коментар згорнуто. Показати
    і все ж таки наступна Бенчич виходить. Ну не знаю, тут Еліна навіть на папері не буде фаворитом
    симон петлюра
      симон петлюра, 07.08.2019 22:24
    +7
    валидольная но победа игра забывается результат остаётся!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
    dudigo78
      dudigo78, 07.08.2019 23:01
    +6
    Коментар згорнуто. Показати
    дивлюсь там в Торонто знову циганський табір розбушувався. давненько їх в такій кількості не було
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 07.08.2019 22:38
    +5
    Кстати, фавориты дружно имеют проблемы в первом же матче после перехода на хард. Из топ-10 вылетели Барти, Сабаленка и Стивенс, с трудом прошли Плишкова и Свитолина, сейчас играет с огнем Халеп. Только Бертенс не имела пока проблем.
    Elis
      Elis, 07.08.2019 23:03
    +4
    Olexandr Olexandrov, 07.08.2019 22:57
    Даяна - 50/50
    Еліна - 20/80
    Але я б подивився матч між нашими дівчатами
    Згодна, тільки в фіналі
    Olexandr Olexandrov
      Olexandr Olexandrov, 07.08.2019 22:57
    +4
    Даяна - 50/50
    Еліна - 20/80
    Але я б подивився матч між нашими дівчатами
    vital
    online
      vital, 07.08.2019 22:37
    +4
    На жаль Юля (та що Гергес) не допомогла Елі, як нещодавно Даяна проти конкурентки Світоліної за участь у Підсумковому, але хоч 3 сети поганяла. Еля здорова на 100% проти Бенчіч не була б фаворитом, а з можливим пошкодженням. Але це жіночий теніс, і тут можливі усякі сюрпризи. Турнір у Торонто для Еліни комфортний: у 2017-му вона тут за кілька днів обіграла 4 спортсменки з ТОП-10 і взяла титул.
    Віримо в Еліну.
    tima fialko
    online
      tima fialko, 08.08.2019 07:50
    +2
    Якийсь у Еліни несучасний,безвкусний тенісний одяг,чи мені одному так здається?
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 22:46
    +2
    vital, 07.08.2019 22:37
    На жаль Юля (та що Гергес) не допомогла Елі, як нещодавно Даяна проти конкурентки Світоліної за участь у Підсумковому, але хоч 3 сети поганяла. Еля здорова на 100% проти Бенчіч не була б фаворитом, а з можливим пошкодженням. Але це жіночий теніс, і тут можливі усякі сюрпризи. Турнір у Торонто для Еліни комфортний: у 2017-му вона тут за кілька днів обіграла 4 спортсменки з ТОП-10 і взяла титул.
    Віримо в Еліну.
    В том то и дело, что Элина имеет свойство играть лучше с фаворитами, чем с заведомыми андердогами. Настраивается по другому может, не знаю.
    Vladdal
      Vladdal, 07.08.2019 22:45
    +2
    Stanislav Matusevych, 07.08.2019 22:38
    Кстати, фавориты дружно имеют проблемы в первом же матче после перехода на хард. Из топ-10 вылетели Барти, Сабаленка и Стивенс, с трудом прошли Плишкова и Свитолина, сейчас играет с огнем Халеп. Только Бертенс не имела пока проблем.
    Это да. Но фавориты регулярно почти на всех турнирах в первых раундах вылетают. То ли теннис выравнивается, то ли реально лидеры лишь номинальные (кто-то же должен быть)... я не знаю.
    Интересно, были бы сейчас в туре Хингис, Граф, Селеш - где бы они были в рейтинге?
    Валерий Бирзул
      Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:28
    +2
    Если смотреть такой матч, потом неделю можно не спать.
    hmmmm
      hmmmm, 07.08.2019 22:28
    +2
    30 виннерсов, не похоже на Элю что-то
    mikmir1
      mikmir1, 08.08.2019 10:08
    +1
    Еліночка,,Ти найкраща!!!!
    Terminus
      Terminus, 07.08.2019 23:04
    +1
    Валерий Бирзул, 07.08.2019 22:31
    Вы вообще читать умеете, долбоебы менисующие.
    Ты вообще с орфографией знаком, чмердяина жирная?