0

Хавбек Брюгге: «У другій грі не будемо пристосовуватися до Динамо»

Матс Рітс налаштовується на перемогу над «Динамо» і в другому матчі

DH.be. Матс Рітс
Півзахисник бельгійського «Брюгге» Матс Рітс прокоментував перемогу над київським «Динамо» (1:0) в рамках першого матчу третього кваліфікаційного етапу Ліги чемпіонів.

«Повинні були забивати сьогодні і другий гол. Адже в першому таймі ми грали дуже добре, і мали масу гольових шансів. Зате після перерви нам довелося дуже складно - гра «Динамо» кардинально змінилася, супернику вдалося неабияк тиснути на нашу оборону. Обов'язково повинні врахувати це при підготовці до матчу.

Але, в будь-якому випадку, в Києві ми не збираємося пристосовуватися до «Динамо» - будемо грати від своїх сильних якостей, як ми це робимо завжди - в будь-якому турнірі. Вирушимо на матч-відповідь з метою знову забити супернику.

Шанси «Динамо» і «Брюгге» на вихід в наступний етап після першої зустрічі? Вважаю, що хоч ми сьогодні і виграли, шанси поки все одно п'ятдесят на п'ятдесят. Але ми безумовно віримо в те, що нам під силу пройти цього суперника - сьогоднішній матч показав, що ми його нітрохи не гірші», - сказав Рітс.

Нагадаємо, матч-відповідь між «Динамо» і «Брюгге» відбудеться в найближчий вівторок, 13 серпня, в Києві.
(6)

Відомо, як відреагував Лунін на інформацію, що у фіналі ЛЧ зіграє Куртуа
Футбол | 10 травня 2024, 18:22 7

«Реал» зіграє з «Боруссією» 1 червня у фіналі головного єврокубка

Мічел оцінив нічийний матч Жирони, в якому українці відзначилися асистами
Футбол | 11 травня 2024, 01:30 0

10 травня «червоно-білі» втратили перемогу в поєдинку 35-го туру Ла Ліги проти «Алавеса» (2:2)