Сергій РЕБРОВ: «Очікую абсолютно іншої гри вдома в матчі-відповіді»

Наставник «Ференцвароша» говорить про невелику перевагу після нічиєї в гостях

6504
0
Ференцварош. Сергій Ребров
Український наставник «Ференцвароша» Сергій Ребров прокоментував нічию в матчі його клубу в 3-му раунді кваліфікації Ліги чемпіонів проти загребського «Динамо» (1:1):

«Господарі поля не зробили на нас тиску після забитого м'яча, не йшли вперед, а сіли в оборону. Ми грали проти дуже сильної команди, що атакує. Якщо ви подивитесь, скільки коштують хорватські футболісти, ви побачите, наскільки вони сильні. Можливо, ми мало били по воротах, але забили гол, що було дуже важливо. Особливо в такому поєдинку. Проте, я очікую абсолютно іншої гри вдома в матчі-відповіді.

«Динамо» стартувало добре, важливо було добре почати матч, але господарі змогли забити в цей період. Але ми відповіли відмінно. Ми були зосереджені, багато володіли м'ячем, і в другому таймі ця концентрація і спокій привели до нашого голу. Потім «Динамо» не особливо пресингувало, боялося нас і прагнуло до безпечного результату. Звичайно, коли ми забили, ми подумали про безпечну грі далі. У нас тепер невелика перевага після першого матчу. Тепер настає другий тайм в Будапешті».