Никита БУРДА: «Все нормально, есть еще одна игра в Киеве»

Захисник «Динамо» налаштований позитивно і сподівається на прохід в наступний раунд ЛЧ

1680
0
ФК Динамо Київ. Микита Бурда
Захисник київського «Динамо» Микита Бурда прокоментував перший поєдинок 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти бельгійського «Брюгге» (0:1):

«Все нормально. Потрібно проаналізувати сьогоднішній матч. У нас ще є одна гра в Києві. Будемо думати позитивно і сподіватися, що пройдемо далі.

У першому таймі у нас були дрібні помилки на нашій половині поля. У другому таймі зіграли спокійніше, були моменти, могли забивати. Не знаю, що було в першому. Напевно, програли в психологічному плані. Своїми помилками вселяли впевненість у суперника. Плюс «Брюгге» грав удома, і їх підтримували трибуни. Постараємося це виправити. Як вболівають тут і у нас – навіть не можна порівнювати. За винятком ігор з «Шахтарем».

Помилка Караваєва? Так вийшло, але нічого страшного. Всі підтримали Сашу. Таке могло статися з кожним. Він досвідчений футболіст і з усім впорається. Для Родрігеша це була тільки перша гра, і у нього немає зіграності з партнерами. Родрігеш провів з нами лише одне тренування. Він все зрозуміє з часом.

У нас багато виїзних матчів, але ми намагаємося відновлюватися. Для нас це не вперше. Потрібно домагатися позитивних результатів. Це наша робота. Шепелєва не вистачало в першому таймі. Він такий футболіст, який може і притримати м'яч, і розвернути суперника».

(6)

Схоже, Касільяс недооцінює Луніна. Забув, як над ним насміхався Кан?
Футбол | 24 квітня 2024, 12:20 14

Колумністу Sport.ua Олексію Сливченку не сподобалося одне з останніх висловлювань легенди «Реала»

Зінченко доклався. Арсенал знищив Челсі з Мудриком на Емірейтс
Футбол | 23 квітня 2024, 23:59 85

Команда Артети святкувала найбільшу перемогу в історії стосунків між цими колективами