Філіп КЛЕМАН: «Брюгге збирається забивати голи в Києві»

Наставник бельгійців вважає, що зіграти на нуль – завжди добре в єврокубках

3102
2
dynamo.kiev.ua. Філіп Клеман
Головний тренер «Брюгге» Філіп Клеман прокоментував перший поєдинок 3-го відбіркового раунду Ліги чемпіонів проти київського «Динамо» (1:0):

«Ми повинні бути задоволені цим результатом. Зіграти на нуль – завжди добре в єврокубках. Ми вирушимо на матч-відповідь до Києва для того, щоб також забивати голи. Насправді, ми хотіли забити сьогодні ще, але суперник поліпшив свою гру завдяки замін в перерві. Якщо ми заб'ємо в Києві, «Динамо» потрібно вже три голи для проходу в наступний раунд.

З огляду на, що я працюю з цією командою тільки шість тижнів, я бачу позитивні моменти. Думаю, що наша команда поліпшується з кожним тижнем. Ліга чемпіонів – вищий за своїм рівнем турнір ніж чемпіонат Бельгії. Але ми знали це заздалегідь. Я особливо задоволений першим таймом, ми зуміли забити, доставили супернику проблеми завдяки гарному руху. Цього іноді нам не вистачало в другому таймі, було недостатньо спокою з м'ячем. Ми все ще повинні працювати над цим».