ВИДЕО. Як Ястремська з Контою розбиралася

Українська тенісистка впевнено обіграла 14-у ракетку світу на турнірі в Торонто

ВИДЕО. Як Ястремська з Контою розбиралася
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська
Друга ракетка України Даяна Ястремська (№33 WTA) здобула впевнену перемогу над Йоханною Контою (№14 WTA) в першому колі турніру серії Прем'єр 5 в Торонто. Гра завершилася з рахунком 6:3, 6:2.
 
Дивіться відеоогляд поєдинку:
 
Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(2 голоса)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Коментарі
    Андрей Пинчук
      Андрей Пинчук, 14.08.2019 18:47
    0
    Молодец Свитолина. Так держать. Как приятно смотреть на Даяну, когда она уверенна в себе. Растопчет любого. Вот еще класно можно смотреть фильмы онлайн на http://hdrezka2.net это хороший онлайн кинотеатр.Если она весь турнир так будет играть,то может всех вынести. Головне не боятися фаворитів. З таким настроєм можна всіх виносити
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 05.08.2019 23:19
    +2
    Как приятно смотреть на Даяну, когда она уверенна в себе. Растопчет любого.)))
    polesse2000
    online
      polesse2000, 05.08.2019 22:38
    +2
    Молодчинка, от такой игры Даяны получаешь удовольствие. Браво !!!!!!!
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 05.08.2019 21:01
    +2
    Если она весь турнир так будет играть,то может всех вынести
    sokolyk
      sokolyk, 05.08.2019 20:43
    +4
    Молодчинка! Головне не боятися фаворитів. З таким настроєм можна всіх виносити...
    sokolyk
      sokolyk, 05.08.2019 20:43
    +4
    Молодчинка! Головне не боятися фаворитів. З таким настроєм можна всіх виносити...
    Попандопуло из Одессы
      Попандопуло из Одессы, 05.08.2019 23:19
    +2
    Как приятно смотреть на Даяну, когда она уверенна в себе. Растопчет любого.)))
    polesse2000
    online
      polesse2000, 05.08.2019 22:38
    +2
    Молодчинка, от такой игры Даяны получаешь удовольствие. Браво !!!!!!!
    Саша Зардунов
      Саша Зардунов, 05.08.2019 21:01
    +2
    Если она весь турнир так будет играть,то может всех вынести
    Андрей Пинчук