Торонто. Ястремська стартувала з впевненої перемоги над Контою

Українська тенісистка у двох сетах обіграла 14-у ракетку світу

Торонто. Ястремська стартувала з впевненої перемоги над Контою
© Jimmie48 Photography. Даяна Ястремська
Друга ракетка України Даяна Ястремська (№33 WTA) успішно розпочала виступи на турнірі серії Прем'єр 5 в Торонто.
 
У матчі першого кола 19-річна українка в двох сетах розібралася з британкою Йоханною Контою (№14 WTA).
 
Торонто. Перше коло
Даяна Ястремська (Україна) - Йоханна Конта (Великобританія) - 6:3, 6:2
 
Ястремська непогано провела перший гейм, після чого у неї стався традиційний для старту поєдинку спад. На прийомі всі м'ячі полетіли в аути, на подачі - українка помилялася вже в розіграшах. Але раптово в четвертому геймі ситуація змінилися після того як Даяна почала потрапляти в корт. Її потужна і агресивна гра тримала Конту за задньою лінією, не даючи британці використовувати свої козирі.
 
Після невдачі на старті у Ястремської добре виходило приймати не найпростішу подачу Конти. У шостому геймі британка навіть взяла челлендж на своїй першій подачі після прийому навиліт від українки. Що цікаво, вона його виграла і важливе очко за рахунку 40:40 Даяні не дісталося.
 
Але вже у восьмому геймі українка розірвала суперницю на прийомі, Конта не змогла виграти жодного очка. З другого сетбола Ястремська забрала перший сет.
 
 
Початок другої партії складався не найкращим чином, Даяна ледве захистила свою подачу, але далі почала нарощувати оберти. Конта не вистояла в п'ятому геймі, після цього у неї вже практично не було шансів за винятком вирішального гейму, де українка не змогла реалізувати перші чотири матчболи.
 
Відмінна перемога Ястремської над гідною суперницею, яка сьогодні була слабкішою. Відзначимо, що Даяна зробила також і подарунок Еліні Світоліній, позбавивши очок одну з її головних конкуренток в Чемпіонській гонці, за результатами якої найкращі вісім тенісисток зіграють на Підсумковому турнірі в Шеньчжені.
 
 
У другому колі Ястремська змагатиметься проти Вікторії Азаренко (№39 WTA) або Каміли Джорджі (№52 WTA).
 
Відзначимо, що це була четверта перемога в кар'єрі Ястремської над тенісисткою з топ-20 світового рейтингу.
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 06.08.2019 00:04
    +3
    Дивився гру отримав задоволення так сказати три в одному. По перше хороша гра по друге красиві суперниці і по третє перемогла наша Даяна.
    Michael Savchyn
    Michael Savchyn, 05.08.2019 20:54
    +6
    сила!
    фужер просекко зі Світоліної!
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 05.08.2019 20:25
    +8
    Браво. Максимум год и Даяна будет первым номером Украины...
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 20:01
    +3
    olya403, 05.08.2019 19:56
    тут йдеться про інше. Раніше ми обговорювали суперниць Еліни по потраплянні на Підсумковий турнір. Якраз найближчими є Конта і Бенчіч
    А, тоді так. Алеж Бенчіч набагато сильніша Потькі, але вона з категорії нестабільних, так що усе може статися.
    olya403
      olya403, 05.08.2019 19:56
    +7
    vizuals, 05.08.2019 19:41
    Навіщо. ХІба не хочеться, щоб ДАяна реваншувалася за напіфінал Люксембургу 2018 проти Бенчіч?
    тут йдеться про інше. Раніше ми обговорювали суперниць Еліни по потраплянні на Підсумковий турнір. Якраз найближчими є Конта і Бенчіч
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 19:48
    +5
    Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:39
    Хорошая стартовая победа, но расслабиться Даяне будет некогда, сетка у нее очень жесткая. Конта оказалась не в лучшем состоянии, а, поскольку она является соперницей Элины в Чемпионской Гонке, то это вдвойне отлично. Удивительно, но Даяна сегодня была стабильнее соперницы, поэтому и заслуженно выиграла.
    Отдельно интересно бы узнать, с чем связан переход Даяны во втором сете с плоских подач на подачи с сильным вращением. Так было задумано до игры или Ястремская по ходу матча решила перестроиться?
    Ждем завтрашнего дня, чтобы узнать дальнейшую соперницу. Даже не знаю, с кем из пары Азаренка-Джорджи будет проще играть.
    Подачі підкручувала мабуть конкретно під Конту, бо та сильно приймає звичайні подачі, що небезпечно
    vitaha33
      vitaha33, 05.08.2019 19:45
    +4
    Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:39
    Хорошая стартовая победа, но расслабиться Даяне будет некогда, сетка у нее очень жесткая. Конта оказалась не в лучшем состоянии, а, поскольку она является соперницей Элины в Чемпионской Гонке, то это вдвойне отлично. Удивительно, но Даяна сегодня была стабильнее соперницы, поэтому и заслуженно выиграла.
    Отдельно интересно бы узнать, с чем связан переход Даяны во втором сете с плоских подач на подачи с сильным вращением. Так было задумано до игры или Ястремская по ходу матча решила перестроиться?
    Ждем завтрашнего дня, чтобы узнать дальнейшую соперницу. Даже не знаю, с кем из пары Азаренка-Джорджи будет проще играть.
    Думаю, з Джорджі буде легше, так як вона на втомі грає, рано чи пізно повинен настати спад, Даяна її просто заганяє
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 19:41
    +2
    olya403, 05.08.2019 19:36
    Просто молодчинка! Перший матч на харді видався вдалим і гарним!
    п.с. Конту Даяна усунула, а тепер що, за Потапову проти Бенчіч вболівати?)))
    Навіщо. ХІба не хочеться, щоб ДАяна реваншувалася за напіфінал Люксембургу 2018 проти Бенчіч?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:40
    +2
    olya403, 05.08.2019 19:36
    Просто молодчинка! Перший матч на харді видався вдалим і гарним!
    п.с. Конту Даяна усунула, а тепер що, за Потапову проти Бенчіч вболівати?)))
    Там хоть болей, хоть не болей, а Бенчич при условии нормального здоровья в восьмерку должна попадать.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:39
    +10
    Хорошая стартовая победа, но расслабиться Даяне будет некогда, сетка у нее очень жесткая. Конта оказалась не в лучшем состоянии, а, поскольку она является соперницей Элины в Чемпионской Гонке, то это вдвойне отлично. Удивительно, но Даяна сегодня была стабильнее соперницы, поэтому и заслуженно выиграла.
    Отдельно интересно бы узнать, с чем связан переход Даяны во втором сете с плоских подач на подачи с сильным вращением. Так было задумано до игры или Ястремская по ходу матча решила перестроиться?
    Ждем завтрашнего дня, чтобы узнать дальнейшую соперницу. Даже не знаю, с кем из пары Азаренка-Джорджи будет проще играть.
    olegg1261
      olegg1261, 05.08.2019 19:38
    +9
    Даяні потрібно додати в стабільності першої подачі і впевненості на матчболах і тоді за підсумками хардової серії місце в 20 світового рейтингу забезпечено!
    olya403
      olya403, 05.08.2019 19:36
    +11
    Просто молодчинка! Перший матч на харді видався вдалим і гарним!
    п.с. Конту Даяна усунула, а тепер що, за Потапову проти Бенчіч вболівати?)))
    winner2012
    winner2012, 05.08.2019 19:36
    +17
    Что не говорите, но Ястремская играет намного в более интересный теннис, чем Свитолина. Агрессивный, атакующий, рискованный. С таким теннисом, если подтянуть кое-какие элементы, то перспектив больше чем у Свитолиной выиграть Большой Шлём. Поменше бы еще двойных и психологической стабильности и уверенности в себе и сможет любую соперницу обыграть.
    relax-1984
      relax-1984, 05.08.2019 19:36
    +9
    Умнічка!!! А Элина точно на пивасик попала )))
    vit-2
      vit-2, 05.08.2019 19:36
    +11
    А Конта хоч і була в хорошій формі раніше, але все таки вона нестабільна. Пам'ятаю її нервове інтерв'ю після несподіваної поразки в 1/4 Вімблдона і перерікання з журналістами. Ще тоді очікував що в британки почнеться спад. Елі всі карти в руки в боротьбі за Підсумковий...
    vit-2
      vit-2, 05.08.2019 19:33
    +19
    Даянка великий молодець. Вірив я в її успішну гру на улюбленому харді. Сподіваюся що так і буде. Добре що матч поставили на центральний корт - Даяна любить великі арени і багато вболівальників, вона обмінюється енергією з глядачами.
    П.с. З Еліни пивасик Даянці
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 19:32
    +16
    Ось Даяна і дісталася до свого улюбленого покриття. Чекаємо на успіх
    симон петлюра
      симон петлюра, 05.08.2019 19:31
    +10
    браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    vit-2
      vit-2, 05.08.2019 19:33
    +19
    Даянка великий молодець. Вірив я в її успішну гру на улюбленому харді. Сподіваюся що так і буде. Добре що матч поставили на центральний корт - Даяна любить великі арени і багато вболівальників, вона обмінюється енергією з глядачами.
    П.с. З Еліни пивасик Даянці
    winner2012
    winner2012, 05.08.2019 19:36
    +17
    Что не говорите, но Ястремская играет намного в более интересный теннис, чем Свитолина. Агрессивный, атакующий, рискованный. С таким теннисом, если подтянуть кое-какие элементы, то перспектив больше чем у Свитолиной выиграть Большой Шлём. Поменше бы еще двойных и психологической стабильности и уверенности в себе и сможет любую соперницу обыграть.
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 19:32
    +16
    Ось Даяна і дісталася до свого улюбленого покриття. Чекаємо на успіх
    olya403
      olya403, 05.08.2019 19:36
    +11
    Просто молодчинка! Перший матч на харді видався вдалим і гарним!
    п.с. Конту Даяна усунула, а тепер що, за Потапову проти Бенчіч вболівати?)))
    vit-2
      vit-2, 05.08.2019 19:36
    +11
    А Конта хоч і була в хорошій формі раніше, але все таки вона нестабільна. Пам'ятаю її нервове інтерв'ю після несподіваної поразки в 1/4 Вімблдона і перерікання з журналістами. Ще тоді очікував що в британки почнеться спад. Елі всі карти в руки в боротьбі за Підсумковий...
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:39
    +10
    Хорошая стартовая победа, но расслабиться Даяне будет некогда, сетка у нее очень жесткая. Конта оказалась не в лучшем состоянии, а, поскольку она является соперницей Элины в Чемпионской Гонке, то это вдвойне отлично. Удивительно, но Даяна сегодня была стабильнее соперницы, поэтому и заслуженно выиграла.
    Отдельно интересно бы узнать, с чем связан переход Даяны во втором сете с плоских подач на подачи с сильным вращением. Так было задумано до игры или Ястремская по ходу матча решила перестроиться?
    Ждем завтрашнего дня, чтобы узнать дальнейшую соперницу. Даже не знаю, с кем из пары Азаренка-Джорджи будет проще играть.
    симон петлюра
      симон петлюра, 05.08.2019 19:31
    +10
    браво!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
    olegg1261
      olegg1261, 05.08.2019 19:38
    +9
    Даяні потрібно додати в стабільності першої подачі і впевненості на матчболах і тоді за підсумками хардової серії місце в 20 світового рейтингу забезпечено!
    relax-1984
      relax-1984, 05.08.2019 19:36
    +9
    Умнічка!!! А Элина точно на пивасик попала )))
    Доброгорский Юрий
      Доброгорский Юрий, 05.08.2019 20:25
    +8
    Браво. Максимум год и Даяна будет первым номером Украины...
    olya403
      olya403, 05.08.2019 19:56
    +7
    vizuals, 05.08.2019 19:41
    Навіщо. ХІба не хочеться, щоб ДАяна реваншувалася за напіфінал Люксембургу 2018 проти Бенчіч?
    тут йдеться про інше. Раніше ми обговорювали суперниць Еліни по потраплянні на Підсумковий турнір. Якраз найближчими є Конта і Бенчіч
    Michael Savchyn
    Michael Savchyn, 05.08.2019 20:54
    +6
    сила!
    фужер просекко зі Світоліної!
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 19:48
    +5
    Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:39
    Хорошая стартовая победа, но расслабиться Даяне будет некогда, сетка у нее очень жесткая. Конта оказалась не в лучшем состоянии, а, поскольку она является соперницей Элины в Чемпионской Гонке, то это вдвойне отлично. Удивительно, но Даяна сегодня была стабильнее соперницы, поэтому и заслуженно выиграла.
    Отдельно интересно бы узнать, с чем связан переход Даяны во втором сете с плоских подач на подачи с сильным вращением. Так было задумано до игры или Ястремская по ходу матча решила перестроиться?
    Ждем завтрашнего дня, чтобы узнать дальнейшую соперницу. Даже не знаю, с кем из пары Азаренка-Джорджи будет проще играть.
    Подачі підкручувала мабуть конкретно під Конту, бо та сильно приймає звичайні подачі, що небезпечно
    vitaha33
      vitaha33, 05.08.2019 19:45
    +4
    Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:39
    Хорошая стартовая победа, но расслабиться Даяне будет некогда, сетка у нее очень жесткая. Конта оказалась не в лучшем состоянии, а, поскольку она является соперницей Элины в Чемпионской Гонке, то это вдвойне отлично. Удивительно, но Даяна сегодня была стабильнее соперницы, поэтому и заслуженно выиграла.
    Отдельно интересно бы узнать, с чем связан переход Даяны во втором сете с плоских подач на подачи с сильным вращением. Так было задумано до игры или Ястремская по ходу матча решила перестроиться?
    Ждем завтрашнего дня, чтобы узнать дальнейшую соперницу. Даже не знаю, с кем из пары Азаренка-Джорджи будет проще играть.
    Думаю, з Джорджі буде легше, так як вона на втомі грає, рано чи пізно повинен настати спад, Даяна її просто заганяє
    mrCorsairs
      mrCorsairs, 06.08.2019 00:04
    +3
    Дивився гру отримав задоволення так сказати три в одному. По перше хороша гра по друге красиві суперниці і по третє перемогла наша Даяна.
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 20:01
    +3
    olya403, 05.08.2019 19:56
    тут йдеться про інше. Раніше ми обговорювали суперниць Еліни по потраплянні на Підсумковий турнір. Якраз найближчими є Конта і Бенчіч
    А, тоді так. Алеж Бенчіч набагато сильніша Потькі, але вона з категорії нестабільних, так що усе може статися.
    vizuals
      vizuals, 05.08.2019 19:41
    +2
    olya403, 05.08.2019 19:36
    Просто молодчинка! Перший матч на харді видався вдалим і гарним!
    п.с. Конту Даяна усунула, а тепер що, за Потапову проти Бенчіч вболівати?)))
    Навіщо. ХІба не хочеться, щоб ДАяна реваншувалася за напіфінал Люксембургу 2018 проти Бенчіч?
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 19:40
    +2
    olya403, 05.08.2019 19:36
    Просто молодчинка! Перший матч на харді видався вдалим і гарним!
    п.с. Конту Даяна усунула, а тепер що, за Потапову проти Бенчіч вболівати?)))
    Там хоть болей, хоть не болей, а Бенчич при условии нормального здоровья в восьмерку должна попадать.