Рейтинг WTA. Ястремська та Цуренко піднялися на одну сходинку

Світоліна зберегла позицію

Рейтинг WTA. Ястремська та Цуренко піднялися на одну сходинку
© Wimbledon. Даяна Ястремська
Попередній тиждень у жінок пройшов на кортах Сан-Хосе і Вашингтона. Переможницями турнірів стали Чжен Сайсай і Джессіка Пегула відповідно.
 
Китаянка виграла дебютний титул на рівні WTA, більш того це відразу ж став турнір категорії Прем'єр. Ця перемога дозволила 25-річній тенісистці піднятися на 17 позицій, повторивши свій особистий рекорд - 38-е місце в рейтингу WTA.
 
Пегула після перемоги на турнірі міжнародної серії в Вашингтоні додала відразу 24 сходинки і тепер вона займає 55-у позицію в світовій класифікації.
 
У першій десятці змін не відбулося, хоча Еліна Світоліна була близька до того, щоб обійти Петру Квітову.
 
Топ-10 рейтингу WTA
 
 
Що стосується українок, то Світоліна і Цуренко здобули по одній перемозі на вищеназваних турнірах, Леся навіть піднялася на одну сходинку. Додала одну позицію і Даяна Ястремська, яка в цей тиждень не грала.
 
Українки в топ-300 рейтингу WTA
 
 
У Чемпіонській гонці Світоліна знаходиться на одному рівні з Маркетою Вондроушовою і вже близька до топ-8.
 
Чемпіонська гонка
 
 
 
Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 16:43
    +1
    M_Ben, 05.08.2019 15:10
    Ребят,кто нибудь в курсе, чем обусловлен такой резкий скачок в рейтинге у Снигур, Шошиной, Демы?
    Замечательные теннисные товарищи решили частично отменить реформу начисления очков за пятнашки. Поэтому в рейтинг WTA добавили очки за эти мелкие турниры, правда, несколько в меньшем количестве, чем теннисистки получили бы год назад.
    M_Ben
    M_Ben, 05.08.2019 16:33
    0
    Vladdal, 05.08.2019 15:30
    Плюс шесть мест в середине пятой сотни и 78 очков в сумме - это резкий скачок?
    Снигур, не играя, поднялась на 43 позиции, Чернышова на 79, Шошина 114, а Дема 175, при том что последние три не играли на крупных турнирах
    Vladdal
    online
      Vladdal, 05.08.2019 15:30
    0
    M_Ben, 05.08.2019 15:10
    Ребят,кто нибудь в курсе, чем обусловлен такой резкий скачок в рейтинге у Снигур, Шошиной, Демы?
    Плюс шесть мест в середине пятой сотни и 78 очков в сумме - это резкий скачок?
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 05.08.2019 15:21
    +1
    Странно все как то забыли про конту, а я думаю, она на харде способна выступить лучше Элины
    M_Ben
    M_Ben, 05.08.2019 15:10
    -1
    Ребят,кто нибудь в курсе, чем обусловлен такой резкий скачок в рейтинге у Снигур, Шошиной, Демы?
    disiny5
      disiny5, 05.08.2019 13:16
    +1
    Есть чуйка, что Даянка сегодня вынесет англичанку
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 13:10
    +3
    Сегодня в 18.00 Даяна играет с Контой в Торонто.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 13:10
    +3
    Сегодня в 18.00 Даяна играет с Контой в Торонто.
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 05.08.2019 16:43
    +1
    M_Ben, 05.08.2019 15:10
    Ребят,кто нибудь в курсе, чем обусловлен такой резкий скачок в рейтинге у Снигур, Шошиной, Демы?
    Замечательные теннисные товарищи решили частично отменить реформу начисления очков за пятнашки. Поэтому в рейтинг WTA добавили очки за эти мелкие турниры, правда, несколько в меньшем количестве, чем теннисистки получили бы год назад.
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 05.08.2019 15:21
    +1
    Странно все как то забыли про конту, а я думаю, она на харде способна выступить лучше Элины
    disiny5
      disiny5, 05.08.2019 13:16
    +1
    Есть чуйка, что Даянка сегодня вынесет англичанку
    M_Ben
    M_Ben, 05.08.2019 16:33
    0
    Vladdal, 05.08.2019 15:30
    Плюс шесть мест в середине пятой сотни и 78 очков в сумме - это резкий скачок?
    Снигур, не играя, поднялась на 43 позиции, Чернышова на 79, Шошина 114, а Дема 175, при том что последние три не играли на крупных турнирах
    Vladdal
    online
      Vladdal, 05.08.2019 15:30
    0
    M_Ben, 05.08.2019 15:10
    Ребят,кто нибудь в курсе, чем обусловлен такой резкий скачок в рейтинге у Снигур, Шошиной, Демы?
    Плюс шесть мест в середине пятой сотни и 78 очков в сумме - это резкий скачок?