Світоліна зберегла позицію

6745
7
Wimbledon. Даяна Ястремська
Попередній тиждень у жінок пройшов на кортах Сан-Хосе і Вашингтона. Переможницями турнірів стали Чжен Сайсай і Джессіка Пегула відповідно.

Китаянка виграла дебютний титул на рівні WTA, більш того це відразу ж став турнір категорії Прем'єр. Ця перемога дозволила 25-річній тенісистці піднятися на 17 позицій, повторивши свій особистий рекорд - 38-е місце в рейтингу WTA.

Пегула після перемоги на турнірі міжнародної серії в Вашингтоні додала відразу 24 сходинки і тепер вона займає 55-у позицію в світовій класифікації.

У першій десятці змін не відбулося, хоча Еліна Світоліна була близька до того, щоб обійти Петру Квітову.

Топ-10 рейтингу WTA

Що стосується українок, то Світоліна і Цуренко здобули по одній перемозі на вищеназваних турнірах, Леся навіть піднялася на одну сходинку. Додала одну позицію і Даяна Ястремська, яка в цей тиждень не грала.

Українки в топ-300 рейтингу WTA

У Чемпіонській гонці Світоліна знаходиться на одному рівні з Маркетою Вондроушовою і вже близька до топ-8.