Адам Ковнацкі - Кріс Арреола. Відео бою

Дивіться відео бою Ковнацкі - Арреола

Адам Ковнацкі - Кріс Арреола. Відео бою
© Twitter
В ніч з 3 на 4 серпня на арені Barclays Center в Нью-Йорку пройшов вечір боксу. У головному поєдинку вечора 30-річний польський боксер Адам Ковнацкі (19-0, 15 KO) розібрався з 38-річним американським ветераном Крісом Арреолою (38-5-1, 33 KO).
 
Щоправда прогнози на дострокову перемогу не виправдалися, боксери пройшли всю дистанцію і судді одноголосно віддали перемогу Ковнацкі - 118: 110, 117: 111 і 117: 111.
 
Нагадаємо, що перед боєм Арреола пообіцяв завершити кар'єру в разі поразки.
 
Адам Ковнацкі - Кріс Арреола. Відео бою

 

Підписуйся на наш канал в Telegram і дізнавайся всі найсвіжіші новини раніше за всіх!

Джерело — Sport.ua

(1 голос)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Новини партнерiв
Завантаження...
Коментарі
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 05.08.2019 00:38
    0
    Серж Пир, 04.08.2019 16:46
    Да, настало время жирных свиней в чемпионских боях.
    А каким боком это чемпионский бой?
    Серж Пир
    online
    Серж Пир, 04.08.2019 16:46
    +2
    Да, настало время жирных свиней в чемпионских боях.
    vizuals
    online
      vizuals, 04.08.2019 10:45
    +2
    Побилися через потрійний гамбургер
    nomad
    online
      nomad, 04.08.2019 10:33
    +1
    Sergio, 04.08.2019 09:52
    конченные 2 свинопаса...из-за такого дерьмобоя не спал с 4-х...сдается мне, что володька и виталька даже сейчас их пачками бы ложили
    Sergio
    Sergio, 04.08.2019 09:52
    +3
    конченные 2 свинопаса...из-за такого дерьмобоя не спал с 4-х...сдается мне, что володька и виталька даже сейчас их пачками бы ложили
    Sergio
    Sergio, 04.08.2019 09:52
    +3
    конченные 2 свинопаса...из-за такого дерьмобоя не спал с 4-х...сдается мне, что володька и виталька даже сейчас их пачками бы ложили
    Серж Пир
    online
    Серж Пир, 04.08.2019 16:46
    +2
    Да, настало время жирных свиней в чемпионских боях.
    vizuals
    online
      vizuals, 04.08.2019 10:45
    +2
    Побилися через потрійний гамбургер
    nomad
    online
      nomad, 04.08.2019 10:33
    +1
    Sergio, 04.08.2019 09:52
    конченные 2 свинопаса...из-за такого дерьмобоя не спал с 4-х...сдается мне, что володька и виталька даже сейчас их пачками бы ложили
    K_Sarioglo@i.ua
      K_Sarioglo@i.ua, 05.08.2019 00:38
    0
    Серж Пир, 04.08.2019 16:46
    Да, настало время жирных свиней в чемпионских боях.
    А каким боком это чемпионский бой?